320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Martinit vaevalt Keane huvitab. Kui ta Leedist kolis ära, siis oli ta arvamusel, et tegelikult on Keane ülehaibitud. Ma kusjuures olin kuni eelmine hooaeg samal seisukohal. Aga Liverpooli suguse 3-5. koha kandidaadi jaoks on ta eelmise hooaja põhjal ikka liiga hea.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      assa kuram kus nüüd ütles ,terav kui habemenuga!!!
      mc jünger.Anus Äärits.

      Kommentaar


        Scott Carson kuulub nüüd Brommaritele.
        Stevie G aga ei viitsinud treeninglaagris kauem passida, suundus hoopis jalavaeva kurtes kodu poole. Täna teeb debüüdi Dossena.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Püüdsin Krakoviga mängu veidi vaadata, aga mängupilt tundus nii pagana armetu jälle. Vastane domineeris selgelt. See brasiillasest kollivaht ei tundu Itandjest sugugi parem olevat.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Oleks võinud Carsoni ikkagi alles jätta ja Itandje nahui saata. Samas, Carson vist pingirolliga ei lepiks...
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
              Martinit vaevalt Keane huvitab. Kui ta Leedist kolis ära, siis oli ta arvamusel, et tegelikult on Keane ülehaibitud. Ma kusjuures olin kuni eelmine hooaeg samal seisukohal. Aga Liverpooli suguse 3-5. koha kandidaadi jaoks on ta eelmise hooaja põhjal ikka liiga hea.
              Robbie Keane? Pingile sobib küll (võib-olla väljakule ka, kuid Leedsis oli toona kaheksa ründajat liiga palju). Ilus poiss ja saltosid viskab kenasti. Kui ma kunagi oma esimese liigavärava löön, siis teen tema libisemiscelebrationit ja näppudega püstoleid. Wohoooo.

              Kewell on värd.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Täna mängiti siis mingite sakslastega 0:0 , nägin mängust umbes paari sekundit kui mängitud oli juba üle 70 minuti ja kuna mängu oli suht vähe jäänud ja üks teine tegevus oli ka siis ei viitsinud väga süveneda sellesse..

                Kommentaar


                  David Ngog? David Who?
                  Sorry, ma olen puhkusel ja ei peagi kõigist asjadest aru saama.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    David Ngog? David Who?
                    Sorry, ma olen puhkusel ja ei peagi kõigist asjadest aru saama.
                    Üks suurimaid talente Prantsusmaa jalgpallis. Ilmselt uus Rooney. Lisaks sellele on ta Boumgsongi sugulane, seega ilmselt hea mees.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marts Vaata postitust
                      Lisaks sellele on ta Boumgsongi sugulane, seega ilmselt hea mees.
                      sünoptikute hotline'st said selle info või?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        sünoptikute hotline'st said selle info või?
                        Eip. Eurospordist

                        Kommentaar


                          Rääkige parem asjast. Kui pikk, kui paks, kui ilus soeng, millised eriomadused mängustiilis, mis positsiooni mees jne ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Rääkige parem asjast. Kui pikk, kui paks, kui ilus soeng, millised eriomadused mängustiilis, mis positsiooni mees jne ?
                            Pidavat olema ründaja. 19 aastat vanust, esinenud Prantsusmaa noortekoondistes. PSG-s õige kehv hooaeg niipalju kui kusagilt teada sain. Umbes 1 värav 18 mängus või midagi sarnast.
                            Mingi uus ronaldoke niisiis vaevalt. Aga tänapäeva hindade juures pole see 1,5 muidugi mainimisvöäärt investeering.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Bill Shankly kõneles.
                              Aga tänapäeval arenevad asjad omasoodu. 'poolis on varsti terve meeskonna jagu uusi tundmatuid välismaalasi. Ngogist juba oli juttu, siis on veel Mendy (hispaanlane, sünd. Senegalis, paremkaitsja), Saric (Bosnia päritolu taanlane, ründaja), Weijl (hollandlane, kah ründavat sorti).
                              Kokku on LFC kodulehel praegu 'pooli hingekirjas koguni 58 tegelast. Tegemist siis põhimeeste ja reservidega, U18 mängijaid pole arvestatud.
                              Kui päris noorukeid ka arvestada, siis läheb asi püsti hulluks. Sealt leiame uute meestena sakslase Buchtmanni ja soomlase? Dalla Valle. Hiljuti lõi noortetiimis oma esimese värava Thomas (Paul'i poeg) Ince.
                              Tõsi küll, laenatakse ka välja (Jack Hobbs näiteks äsja Leicesterile ja Godwin Antwi Tranmere'i) või on laenamisel, aga vaatepilt on kirju ja ega pagan võtaks väga sotti ei saa sest maailmarändurite kambast.
                              Mingisugune kooslus mängis hiljuti Stockportiga 1:1 viiki:
                              Bouzanis (Hansen 46), Kelly, Huth, San Jose, Ayala (Eccleston 46), Spearing (Metcalf 83), Flynn, Bruna (Simon 56), Lindfield, Weijl (Kacaniklic 56), Brouwer (Amoo 77).
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Natukene siis tränsfer ruumoreid juurde :

                                There is also the likelihood that Alvaro Arbeloa could return to Spain for £6million in the coming weeks, the Spanish international having expressed a desire to return home for personal reasons.

                                Sellest on nüüd küll nats kahju. Minule mees meeldis ja nendes mängudes, kus teda nägin, jättis ta näiteks võrdluses Fabio Aurelio'ga mulle hulga osavama ning tuleviku perspektiivis lootusandvama mängumehe pildi. Tehniliselt parem ning rünnakute ülesehitamisel loovam.
                                Võib vaid oletada, mis need isiklikud põhjused on, aga eks see briti elu ja kultuur ja vihmarohke ilm on ehk mõnele siis ehk liiga vastukarva.


                                Ahjaa ja tundub aina enam, et nobe püstolfinger ja saltoäss saab kõigest hoolimata oma lapsepõlve lemmiklubi särgi ametlikult selga. Meeldiv meeldiv.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X