320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milline super dank Üdekaardilt ikka viimase peal.

    Kommentaar


      Vähe selline läbi tõmmatud tunne on. Samas, võimalusi oli. Löö ära ja läheb edasi.

      Energia oli lahe ja sellist asja on ikka ilus vaadata.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Minu arust liverpool oli ikka väga selgelt parem. ainult siis, kui see kolmikvahetus tehti läks mängupilt käest ära. Mitu korda olen vaadanud, et pigem võiks Nunez keskel olla ja Salah äärel. Ei meeldi see Nunez äärel. Diaze vigastus natuke hirmus kui põlvega äkki midagi, loodetavasti ei ole hullu? Kreeklasel tuleb ilmselt mingi paus kohe kindlasti sisse.

        Kommentaar


          Valusalt naljakas

          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Tsimikasega ongi lood nii hullud nagu eile paistis. Kuudepikkune paus, mis jätab 'pooli hoopis vasakkaitsjata - kui Luke Chambersit mitte arvestada. Joe Gomez peab seal nüüd jätkama, sest Robbo naasmist enne jaanuari talvepausi tõenäoliseks ei peeta. Burnley vastu ilmselt keegi ei lisandu - Mac Allister audis, Jota lähemal, aga vaevalt veel.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Tsimikasega ongi lood nii hullud nagu eile paistis. Kuudepikkune paus, mis jätab 'pooli hoopis vasakkaitsjata - kui Luke Chambersit mitte arvestada. Joe Gomez peab seal nüüd jätkama, sest Robbo naasmist enne jaanuari talvepausi tõenäoliseks ei peeta. Burnley vastu ilmselt keegi ei lisandu - Mac Allister audis, Jota lähemal, aga vaevalt veel.
              Huvitav kas läheb äkki käiku mingi emergency laen/transfer esimesel jaanuaril vasakkaitsja kohale?

              Kommentaar


                Õigel ajal polnud aega vaadata aga nüüd extended highlights läbi käies, paistis päris äge mäng ja variante jagus mõlemale poolele. Siiski, osadel meie meestel puudub kliinilisus (veel). Pigem oleksime pidanud võitma selle (xG meil parem), eriti see meemi olukord. Ründajatele me selliseid möödalööke andeks ei anna kergesti. Kaitseliinides kadusid ei tahaks kuidagi vastu võtta, läheb päris keeruliseks.

                Liiga on igatahes igati põnev, sellele keegi vastu ei vaidle.

                Kommentaar


                  Lõbus ei olnud seegi mäng: varrimine ajas vanduma. Tundus, et Burnley saab sellest Elliotti äravõetud kollist niipalju jõudu, et võtavadki viigi ära, aga jätsid ise löömata. Esimene poolaeg oli meil seekord parem. Lõpetamine teeb endiselt muret, aga vajalik tehti ära.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Lõpetamine teeb endiselt muret
                    Nii on, Nunezi minutid vs väravad, nr'id hakkavad juba nukraks kiskuma. Kuidagi ei ole ikka päris see. Sel hooajal mängib ka rohkem treenerite mõjukepi all, mis tähendab et seda oma x factorit tuleb veel vähem esile, küll aga on tema mängus vähem kaost. Võta nüüd kinni kas see asi ikka liigub õiges suunas. Veel vara järeldusi teha. Üks on aga kindel, Jota on kastis parem ja tänane vigastuse comeback jälle tõestas seda. Natuke kipume teda alahindama. Punktid käes väsitavalt Jõuluperioodilt, edasi!

                    Kommentaar


                      2-0, hoolimata kohtunike pingutustest. Tierney on jätkuvalt kõige halvem kohtunik PL-s (omaette saavutus!) ja Hooper pole palju parem. Ja muidugi sai Burnley pärast varritamist nii palju indu juurde, et palju ei jäänud puudu neil väravast. Lõpuks suht kindel võit siiski. Jota tagasitulekut on vaja, suudab ikka hästi lüüa neid.

                      Kommentaar


                        Väike statistiline kokkuvõte. 2023 sai 'pool ametlikes mängudes 31 võitu, millele lisandus 13 viiki ja 11 kaotust.
                        11 kaotusest 8 saadi seejuures 2.jaanuarist 1.aprillini, mis oli päris kole periood: 5 võitu ja 3 viiki 8 kaotusele lisaks.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Kas Endo on nüüd meitele kõlbulik?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Kas Endo on nüüd meitele kõlbulik?
                            Vahepeal tulevad söödueksimused sisse, kuid päris soliidne on olnud viimastes mängudes
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

                              Vahepeal tulevad söödueksimused sisse, kuid päris soliidne on olnud viimastes mängudes
                              Burnley vastu need eksimused olid tal peamiselt mängu lõpus. Ilmselt lihtsalt väsimusest. Sest ta on ainsa keskvälja mängijana alustanud viimased 5 mängu ja seda 13 päeva sees. Seega täiesti arusaadav. Endo on olnud väga väga hea nendes mängudes. Nüüd õnneks tuleb korraks natuke kergem aeg - Newcastle "alles" 1. jaanuaril ja siis FA karikas Arsenal pea nädal hiljem, 7. jaanuaril.
                              ​​​

                              Kommentaar


                                7. jaanuaril pole tõenäoliselt enam ei Endot ega Salahit ning seda rohkem kui kuu aega. Jotat peaks vati sees hoidma ning lootma, et Mac Allister selleks ajaks ometi tagasi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X