320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    7. jaanuaril pole tõenäoliselt enam ei Endot ega Salahit ning seda rohkem kui kuu aega. Jotat peaks vati sees hoidma ning lootma, et Mac Allister selleks ajaks ometi tagasi.
    Seda küll jah. No Robbo ja Mac Allisteri tagasitulek päris olulised. Ise loodaks, et Elliott saab Salahi positsioonil hästi hakkama, vääriks rohkem minuteid ka.

    Kommentaar


      Mul võtab veidi muigele, et me oleme poole hooaja peal tabelis esimesel kohal. Sest minu arust nagu pool võistkonda on päris palju alla oma võimete mänginud, aga kuidagi on need punktid ära võetud ikkagi. Selles suhtes, et mängupilt võib ikka kõvasti paremaks minna siit veel ja nii oleks täitsa reaalne võimalus midagi korda saata see hooaeg

      Kommentaar


        Robbo kohta pole häid uudiseid. Jaanuar ebatõenäoline. Kas minnakse hädas vasakkaitsjat hankima?
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Milner oli eile tubli.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Mul võtab veidi muigele, et me oleme poole hooaja peal tabelis esimesel kohal. Sest minu arust nagu pool võistkonda on päris palju alla oma võimete mänginud, aga kuidagi on need punktid ära võetud ikkagi. Selles suhtes, et mängupilt võib ikka kõvasti paremaks minna siit veel ja nii oleks täitsa reaalne võimalus midagi korda saata see hooaeg
            Peale jaanuari-veebruari vaatame. Need on ajalooliselt meie kõige jamamad kuud olnud. Mitte, et alati nii peaks minema, aga well jah noh.

            Kommentaar


              Fabio Carvalho saadeti Leipzigist tagasi.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kutsuti.

                Jah, ei saanud platsile.

                E: plaan saata laenule, kus saab ka platsile. Saints on üks võimalus.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Mul võtab veidi muigele, et me oleme poole hooaja peal tabelis esimesel kohal. Sest minu arust nagu pool võistkonda on päris palju alla oma võimete mänginud, aga kuidagi on need punktid ära võetud ikkagi. Selles suhtes, et mängupilt võib ikka kõvasti paremaks minna siit veel ja nii oleks täitsa reaalne võimalus midagi korda saata see hooaeg
                  Jäi silma, et... khm... hetkel oleme kõige vähem sisse imenud ka...
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kui Salah oma pendlaga ebaõnnestus, vaatasin imestusega, et alles 22. minut. Selleks hetkeks oli 'poolil olnud kümmekond rünnakut juba, mis võinuks väravaga lõpetada ja mäng pidanuks olema tehtud. Superpressing, aga lõpetamine nadi. Nuneze jaoks oli kogu tema 65 minutit lausa legendaarne. Tundub, et tegemist on mängijaga, kes väravaolukorras ei mõtle, lajatab lihtsalt peale. Esimese poolaja lõpus nappis ka teistel kainet mõistust.
                    Aga ok, teisel poolajal hakkas lõpuks tulema. Ikka ja jälle tänu Salahile, kellele saab alati sööta ja sa tead, et ta hakkab midagi mõistlikku palliga tegema. Mida me nüüd ilma temata peale hakkame? Siiski mängiti tegelikult hästi - minu meelest näiteks Jones oli tähelepanuväärne ja sai ka lõpuks 90 minutit. Asja eest.
                    Naljaga pooleks võib tabelit vaadates öelda, et kõik on oma kätes.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Nunez mudu andis Salahile ilusa söödu.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        xG 7,27 on muidugi sõge.

                        Kommentaar


                          Legendaarsest sukeldumisest ei räägigi keegi?

                          Kommentaar


                            Mis sukeldumine? Väravavaht selgelt ju puutus Jotat ja Jota kukub teisel sammul. Dubravka ise samuti tunnistab, et penalti oli õige.

                            Kommentaar


                              Noh, siin oli mängupilti küll juba. Vägagi teenitud võit nagu xG näitab ka. Nunez algul jah kiirustas, teisele poolajale tuli palju rahulikumalt ja siis oli pigem juba ebaõnn, et väravat kirja ei saanud. Kui ta suudaks sellise mentaliteediga algusest peale mängida oleks väga staar ründaja valmis ka, sest võimalus talle tekkib tohutult palju.

                              Ma arvan, et saame ilma Salahita hakkama küll ja väravad hakkavad tulema Jota ja Diaze pealt ma arvan. Diaz oli ka ülihea täna. Hakkab ilmselt tagasi jõudma sinna mentaalsesse seisu mis vaja, seda et tal piisavalt oskusi on, on ta juba küll meile näidanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wikat Vaata postitust
                                Mis sukeldumine? Väravavaht selgelt ju puutus Jotat ja Jota kukub teisel sammul. Dubravka ise samuti tunnistab, et penalti oli õige.
                                See peab olema ründajatele noorest east sisse kodeeritud, et kui vähimatki puudet tunned - kuku! Muidugi oli see eile tarbetu - pall liikus edasi nii aeglaselt, et kaks sammu veel ja lükka tühja võrku. Olnuks kogu jama olemata.
                                Samas muidugi super, et Jota on tagasi. Tema plussiks on, et kui ta võimaluse saab, säilitab rahu.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X