320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui sul jooksmise peallt üks jalg läheb vastu teist, siis rütm ja tasakaal on rikutud ning kui sa näiteks tajud või näed mingit ohtu, siis viskadki pikali (muidu pennut ei anta).

    Safe bet.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Liigas on nüüd kolmenädalane "talvepuhkus", millest suur osa küll täidetud karikamängudega. Nii et võiks mingi väikese vahekokkuvõtte teha.
      Tabel ei valeta, läinud on kenasti. Ebastabiilsust muidugi on, kehva mängu ka, kahjuks tavapäraselt rohkelt vigastusi, mis ei lase sama koosseisuga mängida.
      Keskväljamuutuse võib juba edukaks kuulutada. Nii Szobo kui Mac Allister on näidanud häid märke, et asjad lähevad aina paremaks. Endo vajas rohkem aega, aga nüüd mängib oma kohal nagu kulda. Gravenberchiga on kõige rohkem küsimusi: noormees pole vist Premieriks siiski päris valmis, üksikuid häid liigutusi teeb, aga kaob mängudes kiiresti pildilt. Jones on uue seltskonnaga kenasti integreerunud nagu ka Elliott kui minuteid saab. Vanemat olijat pole öieti keskväljal vaja läinudki - Thiago lisandumine kevadeks oleks siiski ilus boonus.
      Kaitse on tegelikult paremini hakkama saanud kui ma lootsin. Seda hoolimata vigastustest. Van Dijk on selgelt paremas vormis kui läinud hooajal ja Konate kui terve püsib, on kenasti kõrval ja teeb kõvasti tööd. Quansah on hakkama saanud vaatamata oma noorusele ja aeg-ajalt liigsele uljusele. Matipi kadumine pildilt on muidugi kahetsusväärt. TAA on palju parem oma hübriidrollis - paremkaitse on kenasti ära paigatud ja ta pole pidanud seda koormat seal üksi kandma. Oleme kaotanud tsenderdused, aga saanud söödumeistri. Vasakult kadusid nii Robbo kui Tsimikas pikaks ajaks, aga õnneks on Joe, kes on viimastes mängudes seda rolli hiilgavalt täitnud. Kreeklane sai ka hakkama niikaua kui teda oli. Alisson on stabiilne ja hea, Kelleher väga tubli nr 2.
      Ründega muresid muidugi on. Nunez ega Diaz pole väravamasinad, aga väravasööte koguneb ning kui lõpetamine välja jätta, rügavad ilusasti seal ees. Salah on Salah - hullu kiirendust enam pole, aga mängusilma seda enam. Gakpo õnnestub aeg-ajalt, Jota pole veel piisavalt minuteid saanud.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kas kuidagi saame Kloppi tegemisi ka hinnata, kirjeldada?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          No naljakas on lugeda seda Jota kukkumise üle halamist - Howe veel mainis, et esimene penalti ka pehme (no ikka pigem kindel oli ju?) ja et Longstaffi daiv oli penalti...naljamees ​​​​

          Pehme pennal võib-olla jah, aga kontakt ju oli suurel kiirusel ning 3-2 edu oli juba selleks hetkeks ka, 85. minutil. Samas ta ei maininud, et Joelinton jälle tegi 3 selgelt kollase kaardi väärilist viga. Ja et 7.27 vs 0.59 xG oli Liverpooli kasuks, mis on täiesti pöörane. Alates xG mõõtmise algusest siis suurim xG üldse ühes liigamängus ja suurim xG vahe kahel tiimil. Kena rekord!

          Peab ütlema, et tõesti kena on olnud viimaste mängude mängupilt. Selles mõttes on selgelt tõusvas joones läinud. Jones oli taaskord väga väga hea (man of the match vääriline), Gomez väga hea ja kindel vasakkaitses, Trenti pikad söödud ikka ulme. Seekord Diaz oli ka väga terav ja enesekindel. Nii jätkata. Ainuke frustreeriv element oli Nuneze lõpetamine...no ei suuda võrku panna kurat, Jota või Gakpo võiks nüüd alustada ründes. Samas jällegi see kiirus ja liikumised on tal nii head, et Jota ja Gakpo ei saaks seal ees nii palju häid võimalusi ilmselt. Aga vähemalt oleks kindlam, et nad lööksid ühe ära. Nunez muidugi väärib kiitust oma väravasöötude eest, nt see esimese värava eeltöö. Tore jah Newcastle't algosakesteks võtta

          Nüüd peab mitu nädalat ootama uusi liigamänge. Niikaua saab vaadata karikamänge. Loodetavasti see Szobo vigastus ei tähenda pikka pausi ja saab järgmised liigamängud kaasa teha.

          ​​​​​

          Kommentaar


            Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
            No naljakas on lugeda seda Jota kukkumise üle halamist - Howe veel mainis, et esimene penalti ka pehme (no ikka pigem kindel oli ju?) ja et Longstaffi daiv oli penalti...naljamees
            Mängijatest (ennekõike väljakul olles) ma saan aru, sest teinekord tundubki mõni olukord teistsugune ja liblikad lendavad. Aga pealikud kelbast ajamas... tihtilugu on see märk, et kodus on kord ära.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Gravenberch - mulle ta ka ei ole meeldinud. Tõesti langeb ansamblist kergesti välja, eriti ilma pallita mängus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Kas kuidagi saame Kloppi tegemisi ka hinnata, kirjeldada?
                Kloppi osas on küllap igaühel juba ammu arvamus välja kujunenud. Ega ta minusuguste kriitikast hooli ja õige ka.
                Minu arust on veidi siiski kaitsesse jõudmisega tööd tehtud - pilt on parem kui 12 kuud tagasi. Taktikaliselt on põhimõtted endised, neid pole muutnud ka tihti nähtud mängu alguses kaotusseisu jäämised. On ju teada, et enamasti mängu jooksul press ja pidev ründesse vaatamine toidab.
                Usaldatud on enamasti õigeid mängijaid ja mingeid tülisid ei paista mänguaja osas olevat.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                  Legendaarsest sukeldumisest ei räägigi keegi?
                  Sellest Isaku Nottinghami kasjakist ve, kus Aina vastu kukkus?

                  Kommentaar


                    Oleks ta kohe peale seda minimaalset puudet kukkunud, oleks enam vähem ok...aga 5 metra hiljem on ikka huumor! Ja muidugi vana kooli mehelt nagu McNamara kuulda juttu, et peabki puute peale kukkuma on kah üsna masendav....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                      Oleks ta kohe peale seda minimaalset puudet kukkunud, oleks enam vähem ok...aga 5 metra hiljem on ikka huumor! Ja muidugi vana kooli mehelt nagu McNamara kuulda juttu, et peabki puute peale kukkuma on kah üsna masendav....
                      Minu arust nagu, kas see puude on viga? Jah/Ei? - kõik mis sellele järgneb pole nagu väga oluline enam.

                      Mu isiklik arvamus, et pigem vast ikka pole penalti samas, kui ma seda kordust parema kvaliteediga vaatan äkki mõtlen ümber.

                      Kommentaar


                        Ärge vähemalt ise proovige mängida.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                          Ja muidugi vana kooli mehelt nagu McNamara kuulda juttu, et peabki puute peale kukkuma on kah üsna masendav....
                          Üsna masendav, et kasutaja alvarez paneb minu suhu sõnu mida ma öelnud pole. Mine loe uuesti.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Viimasel ajal näeb aina rohkem pealkirju ja heietamisi teemal Mpappe Liverpooli. Pean seda ise siiski päris ebarealistlikuks, aga millegipärast on see teema üles soojendatud. Diaz'e kohale diivade klubi esidiiva tuua...hmmm, ei tea, pigem ei tahaks sellist tegelast LFC riietusruumi, aga Klopp suudaks ta vb ära manageerida. Igatahes tuleb põnev poolaasta. Madridis mängib ju tema kohta Vini JR, nii et sealgi oleks keeruline seis. Tuleb põnev poolaasta, kuhu megagigastaar maandub, aga ma täiesti ei välistaks, et jääb oma PSG'sse, kui talle mujalt täpselt sobivat lepingut ei tule.

                            Kommentaar


                              Keegi laulja beebis:
                              My main concern with the FA Cup, though, is that I can't remember the last time the team that won it put the lid on their heads when they were celebrating with the trophy. I think it's important that they bring that back. I have a vision of Curtis Jones doing it for Liverpool at Wembley this season - his hair would really suit it, you see.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Viimasel ajal näeb aina rohkem pealkirju ja heietamisi teemal Mpappe Liverpooli. Pean seda ise siiski päris ebarealistlikuks, aga millegipärast on see teema üles soojendatud. Diaz'e kohale diivade klubi esidiiva tuua...hmmm, ei tea, pigem ei tahaks sellist tegelast LFC riietusruumi, aga Klopp suudaks ta vb ära manageerida. Igatahes tuleb põnev poolaasta. Madridis mängib ju tema kohta Vini JR, nii et sealgi oleks keeruline seis. Tuleb põnev poolaasta, kuhu megagigastaar maandub, aga ma täiesti ei välistaks, et jääb oma PSG'sse, kui talle mujalt täpselt sobivat lepingut ei tule.
                                Mbappel on juba ammu see mure, millest siin kõneldakse:

                                Lõpuks läheb nii ehk naa Reali.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X