320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Viimasel ajal näeb aina rohkem pealkirju ja heietamisi teemal Mpappe Liverpooli. Pean seda ise siiski päris ebarealistlikuks, aga millegipärast on see teema üles soojendatud. Diaz'e kohale diivade klubi esidiiva tuua...hmmm, ei tea, pigem ei tahaks sellist tegelast LFC riietusruumi, aga Klopp suudaks ta vb ära manageerida. Igatahes tuleb põnev poolaasta. Madridis mängib ju tema kohta Vini JR, nii et sealgi oleks keeruline seis. Tuleb põnev poolaasta, kuhu megagigastaar maandub, aga ma täiesti ei välistaks, et jääb oma PSG'sse, kui talle mujalt täpselt sobivat lepingut ei tule.
    See on clickbait. Kui ma ei eksi, siis ta kunagi kellelegi ütles, et meeldib Liverpool ja sellest ajast peale levitatakse igal võimalusel Livega seotud kuulujutte. Maailmas on vaid käputäis klubisid, kes suudaks teda osta ja palka maksta. Ja Liverpool ei tundu klubi, kes võtaks riski selliste mängijate ostmisega. See oleks teadlikult juurutatud ja seni väga edukast moneyball strateegiast kõrvale kaldumine. Kui, siis Salahi asendusena, aga pigem siiski mitte jah. Real on palju palju tõenäolisem sihtpunkt.

    Kommentaar


      Rahvas muudkui saabub laenult tagasi: lisaks Carvalhole nooruke vasakkaitsja Owen Beck, kes oli Dundees hitt, aga ka Rhys Williams ja James Balagizi, kes olid kõike muud kui hitid.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Võib teha igasuguseid mõtteharjutusi, mis tiimiga Arse vastu minnakse. Samas pole suurt mõtet. Noortesatsiga vast siiski mitte, see oleks selles kohas enesetapp. Pigem minimaalne rotatsioon pühapäeva ja kolmapäeva vahel, liiga palju mängijaid kasutada pole üheski liinis niikuinii. Võib-olla veidi eelistatakse Fulhami mängu, sest Wembley tublisti lähemal. Ehk näeb Owen Becki? Carvalhot hästi ei usu.
        Szobo igatahes ei mängi kummaski kohtumises, nii et keskväljal on vaid Elliott, Jones, Mac Allister ja Gravenberch. Muidugi saab ka Gakpo seal kuidagi hakkama.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Kas te kujutate ette, et see Curtis Jonesi karikavärav, millest tema jaoks kõik algas, oli täna neli aastat tagasi, enne koroonat? Nii ammu?
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Nii päästeti talvepuhkus. Esimesed pool tundi oli päris jõhker - üks pallikaotus oma poolel teise järel, aga kaitse võttis end kokku ja lõpuks ka ründajad. Noori poisse peab samuti kiitma, sellises raskes seisus platsile ja mängisid oma koha välja. Mulle meeldis, kuidas Nunez ja Diaz ei lasknud pead norgu, kuigi pikka aega ei tulnud midagi välja. Ja ikka peab Quansahi ning Konate ees ka suure kummarduse tegema - teisel poolajal võeti kõik need pallid vahelt ära, jättes Arse üksnes unistama.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Huvitav tunne mängu vaadata, kui teine soov oli, et mäng jumala eest ei jääks viiki.

              Tublid.

              Ptui-ptui-ptui - selline Alisson mulle meeldib.


              Palavad tervitused Ian Wrightile.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Ilusad emotsioonid pühapäeva õhtusse. Jota sekkumine andis uue hingamise eesliinile. Kaitseliin tegutses kenasti. Nii hoida.
                Arusaamatuks jääb, kuidas Elliot oma kollase sai, kui Odegard emotsioonitses 3-4x selliselt ja ei saanud midagi?

                Kommentaar


                  Liverpoolil oli päris palju olulisi puudujaid. Ja võõrsil mäng Arsenali vastu. Selles suhtes pole ime, et Liverpool oli hädas ja ei mängitud väga hästi. Aga Arsenali realiseerimine oli taaskord kohutav ja niimoodi pooleldi õnnega see võit kätte saadi. Jota ikka hea ründaja ja on pingilt tulles alati ohtlik. Mõtlesin ka, et kõige halvem oleks viik, sest mänge niigi liiga palju ja puudujaid samuti. Diaze värav oli tore! Loodetavasti ei sega lõputul hulgal karikamänge minekut liigas.
                  ​​​​​​
                  ​​​​​

                  Kommentaar


                    Võit on tore. Minule oli üllatuseks, et nii tugeva koosseisuga peale mindi.

                    Kommentaar


                      Klopp on VVD being ruled out due to illness: "It's difficult for Virgil to look shit but he did so we sent him home."
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                        Üsna masendav, et kasutaja alvarez paneb minu suhu sõnu mida ma öelnud pole. Mine loe uuesti.

                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                        See peab olema ründajatele noorest east sisse kodeeritud, et kui vähimatki puudet tunned - kuku! Muidugi oli see eile tarbetu - pall liikus edasi nii aeglaselt, et kaks sammu veel ja lükka tühja võrku. Olnuks kogu jama olemata.
                        Samas muidugi super, et Jota on tagasi. Tema plussiks on, et kui ta võimaluse saab, säilitab rahu.


                        Kommentaar


                          Ja mis moel see tegevuse õigustamine on? See on lihtsalt fakti nentimine. Kõik omakasu nimel.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Mis krdi jama? Kui nõnda teinuks mõni inglane, siis karjutuks "smart play".
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Norwich või Bristol Rovers kodus. Vahelduseks siis selline karikaloos.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Nagu välk selgest taevast tuleb teada, et TAA on jalavigastusega "mõned nädalad" väljas. Ei julge isegi prognoosida, mis kaitseliiniga homme mängima minnakse.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X