320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    TAA jalavigastuse kordumise kohta käiv jutt väga pahaendeline - eks ole näha, mis saab. Loodetavalt on Gomez ja Bradley järgmisel laupäeval tagasi. Tsimikas toob ka äärekaitsesse uue variandi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Spordimehed Salah, Becker, Gomez ja Bradley on tiimitrennis tagasi.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        TAA kiirustas liialt tagasi ja nüüd tuleb pikem paus kui eelmine. Liigakapi finaal jääb mängimata.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Brentfordiga keegi Londonis mängida ei taha ja ma ei ole ausalt öeldes kindel, kas ma seda laupäevalõunast mängu oma närvikavaga vaadata suudan. Saavad olema väga rasked 90 minutit ja võib minna päris pahasti kui (nagu meil paraku tavaks) ei olda piisavalt ärkvel.
          Koosseisu saab päris mitu meest tagasi tuua ning pole kahtlust, et Alisson ja Salah alustavad. Keskväljaga on taas kõige keerulisem, sest TAA ja Szobo puudumisel läheb Mac Allisteril seal raskeks. Eks kõige tõenäolisem on muidugi, et Endo ja Jones kaaslasteks.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Pole pikalt siin käinud puhkuste ja muude timeout'ide kõrval foorumis, aga siis kui ma YT'is Kloppi intekat nägin, see tõmbas korralikult vaiba alt. Kuidagi NÜÜD juba seda kuidagi ei oodanud, sest et why why whyyyy ... tiim sai korraliku refreshi suvel ja mutrid hakkasid palju edukamalt koos töötama ning vahepealne allapoole kurv tõmmati ilusti tagasi üles. Arvasin et nii saab rallida küll veel Kloppi juhtimisel 2-3a vähemalt ning selle sisse peavad siis kas suured õnnestumised mahtuma ja kui ei mahu, siis on igati loogiline to part ways. Leppida tuleb nüüd hoopis varajasema muudatusega ja kuna liigub ka kogu tema staff, siis mängijatele saab uus elu olema vb väga teistsugune kui varasemalt. Mõni on meie ridades üsna kaua juba olnud ja Klopp'i maailmas nii tugevalt sees, et järgmisena tulev võib olla ebamugavalt raputav, ei pruugi, aga mine tea.
            Igatahes see väsimuse jutt ja kõik, usun see on täiesti siiras. Oleme siin foorumiski arutanud pisut, kuidas nii pressikatel kui ka väljaku ääres härrase käitumine on olnud too edgy ja mingi närv on sees. Seda rallit nii pikalt teha ja aasta aastalt Pep'iga konkureerida tohutult palju väiksemate vahenditega, see tõmbab ikka normaalselt läbi.

            Kiidulaulu ma ei jõua siia ära laulda ja ei hakkagi pikalt pigem. Me mõistame tõenäoliselt alles palju hiljem Kloppi võimsat legacyt' mis ta siia jättis. Ma hindan küll väga kõrgelt Rafa kunagist aega siin ja minu Liverpooli jälgimine algas üldse Houllieri lõpust, aga kõige selle vahel oleme näinud treenereid, kelle roll on olnud päris pehme võrreldes sellega, mida Klopp suutis siin ehitada. Mäletan isegi siiamaani esimest Premmi mängu, kui vile käis ja heavy metal hakkas juba siis pihta. Mängijad küll fully aru ei saanud, mis tegema peab, aga energiat oli riietusruumides ja treeningutel küll niimoodi sisse söödetud, et see paistis kohe välja. Nii ka selle heavy metal lainel saigi jätkatud ning tagatipuks on seljataga kõige rahuldustpakkuvam periood Liverpooli fännina. Täiesti uskumatud õhtud ja võidud ja momendid on seljataga. Barca oma meenub esmalt, see on Holliwoodi filmimaterjal! Suur mees ja inimene igas mõttes.

            Endale jääb nüüd vaid kripeldama, et vahepeal mil lendude otseliin Tallinnast Liverpooli oli olemas, ei käinud kohapeal vaatamas. Juskui jõuaks veel, aga eks näis kuidas sellega õnnestub. Korra elus võib osta ka treeneri pildiga/nimega särgi ja Klopp'i oma vääriks kohta kodus küll.

            Ootused ja lootused on suured, et vundament ja rohkemgi ei hakka kohe värisema, kui suvel uus treenerkond kohal on.

            Loodetavasti ei pea ma mitte kunagi nägema Kloppi mõnda teist Premmi satsi juhendamas ja pigem võiks tema next challenge olla Saksamaa koondise korda tegemine. Midagi päris ägedat ka talle (pärast puhkust) ma usun.

            Mis veel sellest hooajast alles, on veel päris palju võimalik ära teha ALL-IN mentality'ga ning liiga v Euroopa liiga võidud oleksid ideaalsed punktid. Karikaid on veelgi, mingi me neist võtame, sest et PEAB!

            YNWA, Klopp, kõike paremat!

            KloppLiverpoolShirt_1200x1200.png?v=1643905470.png

            Kommentaar


              Spurs teenivat Inglismaal fännide pealt rohkem kui ükski teine klubi, aga 'poolil nüüd ka võimalus lähemale jõuda, sest Anfieldi 60000+ avatud.
              Alisson sai eile trennis viga, mis on üks kuradima õudus jälle. Ilmselt nädalaid väljas.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Jotal ilmselt hooaeg läbi ja Jones ka vigane (loodetavasti mitte kaua, aga...). No kurat küll, sellel klubil on needus

                Ükskõik, kuidas see Brentfordi mäng lõpeb, aga rahulolu tunda ei saa, kui nii suur osa põhikoosseisust, sh. nii olulised mängijad selliseid vigastusi koguvad...

                Ja Michael Oliver võib käia sinnasamusesse, et laseb Brentfordil hakkida, no kurat see Jonesi vigastanud taklamine oli ilmselge viga, samal ajal vilistab mingid Brentfordi dive'd ära

                Kommentaar


                  Laskesuusatamise kõrvalt oli keeruline jälgida, aga Brentford tundus üllatavalt taltsas. Alguses muidugi üritasid omajagu, aga teine poolaeg oli juba kindlalt kontrolli all. Pagana ilusad kontraväravad nii Nunezelt kui Salahilt. Jotast on jube kahju, põlv läks üsna süütus olukorras. Jones ehk tõuseb jah uuesti jalule.
                  Kiitma peab Kelleheri - jälle selline mäng, et teise kinda aeg hakkab ilmselgelt läbi saama. Aga üldiselt kõigilt väga tugev esitus.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Ilus mäng, ei mingit probleemi, aga krt jah neid vigastusi poleks siia hooaja lõppu juurde tarvis.

                    Kommentaar


                      Koba.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Meelega.
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Van Dijk 171 võitu esimese 250 mänguga ‘poolis. Vana aja rekord oli Alan Kennedy 160.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Klubi teatas, et eile oli esmakordselt ajaloos ‘pooli algkoosseisus 11 eri lipuga mängijat. Seejuures olid esindatud Inglismaa, Šotimaa, Põhja-Iirimaa ja Iirimaa, aga Wales mitte.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kurjad keeled räägivad, et Nunez ja Salah on vigastustega kimpus. Türilimpsti.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Kurjad keeled räägivad, et Nunez ja Salah on vigastustega kimpus. Türilimpsti.
                                Klopp ei rääkinud kummastki midagi, nii et infot ei ole. Eks vaadatakse homme veelkord, mis seis. Jota lugu on seevastu hull - juttu on kuudest, Jones, Alisson, Szobo, TAA kõik jätkuvalt väljas. Aga isegi ilma Salahi ja Nunezeta saab homme 11 kokku. Tõsi, pingile pole peale noorte suurt kedagi panna.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X