320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lubav loos jah, lihtne kindlasti pole, aga võinuks palju raskem tee tulla.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Atalanta siis Euroopas vastas, esimene mäng kodus. Järgnevalt Benfica või Marseilles, seal esimene mäng võõrsil. Hea meel, et Haamrite või Leverkuseniga enne finaali kohtuma ei pea.
      Ma olen siin peale Klopi lahkumise teadet vaikimisi haunud mõtet, et oleks vahva kui finaalis kohtuks Leverkuseniga. Loos igatahes nüüd lubab seda mõtet edasi mõelda ja kõik on klubide endi kätes.

      Eile oli trenniõhtu. Ma isegi ei tea miks ma selle õlle lahti kuokisin, oleks võinud peale 14t minutit ju magama minna?

      Kommentaar


        Võib vist öelda, et tugvaim võimalik koosseis arvestades neid mehi kes terved on. Bardley vs Gomez paremkaitses on vast see ainuke koht kus võiks debatti pidada, et kumb parem mängija on?

        Kommentaar


          Tehke sauna.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Tehke sauna.
            Väsinud mehed, aga poolaja lõpus kaotusseisust välja tulla on alati kena.

            Kommentaar


              Salah on olnud ikka sitt täna. Vanus sõidab selga, ei ole enam sellist teravust. Elliott oleks pidanud hoopis tema asemel platsile saama.

              Teisel poolajal palju raiskamist ees kõigil kahjuks.

              Kommentaar


                Laisk ja lohakas esitus sai väärilise lahenduse. Eduseisus lolluste tegemise meistriklass. Väga pettunud.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Täielik pedekari. Nii loidu, naiivset ja ideetut esitust pole näinud vist novembrist. Kloppi süü ka paljuski - miks kurat on vaja Praha vastu Salahi ja Szobot 90 min mängitada ja siis ManU vastu varakult välja võtta? Et 11-2 võita Prahat?? Ja Nunez oli ilmselgelt juba mõnda aega väga väsinud, oleks ju võinud ta välja võtta eduseisus, aga ei, vaja ikka hoida, et saaks eduseisu maha mängida

                  Piinlik.

                  Kommentaar


                    Crap jah, eriti lõpp, oleks pidanud korraliku distsipliiniga olema. Muidugi liiga palju mänge ja mehed on läbi, see paistis välja, aga see tänast ei vabanda, kus sul on mitu korda võimalik mäng magama panna ja siis uimad hoopis ise ära. Decent õppetund, vb seda ongi nüüd vaja vahelduseks.
                    A üldiselt, see ManU seal FA Cup'is midagi ei tee, City võtab selle nüüd vabalt ära.

                    Kommentaar


                      Ah, mis te jaurate. Tegu oli ühe tõeliselt "mäng, mis jääb pikaks meelde" meelelahutusega. Muidugi, noh, kuigi ma kummagi poolt otseselt polnud, siis tegelikult olin ikka ühe poolt rohkem ja kui nii täitsa ausalt tunnistada, siis see Elliott oli täna ikka suhtkoht kaigas küll.

                      Kommentaar


                        Mis te muretsete saate ikka bussi rentita ja läbi linna sõita. Liiga karikas on ju käes. See juba seal linnas piisav põhjus, et buss rentida äkki joppab ja võidate liiga ja Euroopa ka, siis treble
                        Minu eluaja Liverpooli valitsemise aeg lõppeb max 2 premmi ja 1 meistrite liiga võiduga. Impressive
                        Muidugi tagant järgi võib veel tulla kui City lõpuks oma karistuse saab. Tglt veits kurb, et üks teleka sats, kes läbi pettuste rikkus teie valitsemisaja

                        Kommentaar


                          Lugedes siit mängule tagasisidet, vaadates statistikat ja arvestades, et väiksemad satsid on meite vastu kõrgelt motiveeritud, siis tuleb tõdeda, et meil on päris hea keskmine kvaliteet.

                          Kahju muidugi nõnda kaotada. Vaatajatele, osalejatele kindlasti sitt emotsioon.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Keegi ei mänginud eile eriti hästi, aga paratamatult on mängijaid, kes on valmis vastutuseks ja need, kes seda tavaliselt ei ole. Szobo ja Salahi väljavõtmine tegi asja kahtlemata hullemaks. Gakpo tundub mulle otsustusvõimetu ja aeglase mõtlemisega mängija: mõnikord lööb mõne ilusa ära, aga ründetrio fookusmängijaks temast pole. Tsimikas ei ole samamoodi pingilt mingi lahendus. Nunez mängis kaugelt liiga kaua jne jne jne Kloppil oli variant ka veelkord noori usaldada, aga küllap see olnuks liig. Bradley on hea näide: ta on pidanud kaugelt liiga palju mängima lühikese aja jooksul.
                            Alisson, TAA ja Jones on vaja platsile saada nüüd. Jota enne hooaja lõppu oleks erakordselt ilus boonus.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Tahaks vahepeal kiita ka viimaste kuude põhjal - esiteks, raskekkaalastest tassijateks on olnud minuarust VVD ja MacAllister. Kapten ja maailmameister, palgad hästi välja teenitud.

                              Lisaks tooks pai ka J.Gomez'e tegutsemisele, kes on ennast pidanud päris mitmekülgselt näitama, erinevad positsioonid + Trenti järgi tegemine, ülespoole mängul ja ka keskele tõmbamine + kaitsetöö on tal parem olnud kui Trentil tänavu.

                              ja siis lommulikult Kelleher, täiesti super kinnas olnud meile meie maailma parima puudumisel. Siit saab öelda, et tulevik on kena. Uue nr 1 teema ei ole mitte lihtne teema, millega tegeleda. Peab vaid meest tugevalt edasi mottima, et ta kuskile ära ei läheks vahepeal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Tahaks vahepeal kiita ka viimaste kuude põhjal - esiteks, raskekkaalastest tassijateks on olnud minuarust VVD ja MacAllister. Kapten ja maailmameister, palgad hästi välja teenitud.

                                Lisaks tooks pai ka J.Gomez'e tegutsemisele, kes on ennast pidanud päris mitmekülgselt näitama, erinevad positsioonid + Trenti järgi tegemine, ülespoole mängul ja ka keskele tõmbamine + kaitsetöö on tal parem olnud kui Trentil tänavu.

                                ja siis lommulikult Kelleher, täiesti super kinnas olnud meile meie maailma parima puudumisel. Siit saab öelda, et tulevik on kena. Uue nr 1 teema ei ole mitte lihtne teema, millega tegeleda. Peab vaid meest tugevalt edasi mottima, et ta kuskile ära ei läheks vahepeal.
                                Maailma parima xD
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X