320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Julgeks väita et 2 pennalt oli soolas mängus ja miks neid ei antud, on müstika. See, kuidas Drogba Hyypia jalgadesse rammis, oli küll kõike muud, kui palli mängimine, ja Gallase käsipall - no kaua võib! Carra pealöök oli väravale, Gallas takistas selle liikumist käega, asi ants. Kuradi selgrootu kohtunik. Mis ta kartis sama saatust, mis Friskil? Kui jah, siis ei tohiks ta enam kunagi kõrgeimal tasemel vilistada.

    Üldiselt hea mäng, olin rahul - ja tõesti, see periood teisel poolajal, kus surusime meeletult ja Chelsea ei saanud sittagi tehtud, vääris väravat. Ja kahjuks meie surve vähenes just peale andmata jäänud pennalt.

    Aga jah, ehk pühapäeval võtame 3 punkti koju.
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas tanielo

      Ei noh, tegelikult muidugi oleks võinud anda, aga Sami ei olnud maha langedes piisavalt veenev. Võib-olla pühapäeval...
      Mis ta peab surema, nagu Drogba või?
      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
      Cry welcome to the song.
      And as it lifts you, time to move on.
      We go!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas Sajets


        Algselt postitas tanielo

        Ei noh, tegelikult muidugi oleks võinud anda, aga Sami ei olnud maha langedes piisavalt veenev. Võib-olla pühapäeval...
        Mis ta peab surema, nagu Drogba või?
        Nagu näha, ei ole ka sellest abi.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas tanielo


          Algselt postitas Sajets


          Algselt postitas tanielo

          Ei noh, tegelikult muidugi oleks võinud anda, aga Sami ei olnud maha langedes piisavalt veenev. Võib-olla pühapäeval...
          Mis ta peab surema, nagu Drogba või?
          Nagu näha, ei ole ka sellest abi.
          Chelsea sai ohtlikust kohast karistuslöögi, sest vaene Drogba pidi peaaegu et otsad andma, kuna taganes hüppavale Samile otsa ja sai põlvedega selga. Niiet ikka on abi küll.
          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
          Cry welcome to the song.
          And as it lifts you, time to move on.
          We go!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas Sajets

            Chelsea sai ohtlikust kohast karistuslöögi, sest vaene Drogba pidi peaaegu et otsad andma, kuna taganes hüppavale Samile otsa ja sai põlvedega selga. Niiet ikka on abi küll.
            See jääb kohtuniku südametunnistusele, et ta nii selles olukorras otsustas.
            Aga ma võin ka sulle põlvedega selga hüpata, vaatame siis, kas sa ka vingerdad maas või köhid verd, aga seisad kindlalt püsti

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              mulle meeldib ikka mõelda, kuidas need samad robotid võivad vabalt kaks meest kukil kükke teha ja peaga seinu lõhkuda, aga kui vastast näevad, haistavad, tunnetavad, siis lööb kramp kohe südamesse - bollywood anyone?
              *igaks petteks märgin ära, et see teema puudutab pea kõiki pallureid ja kallureid.

              hmm...millegipärast minu perse ütleb, et jose ei salga pennelt ära.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Lugesin jahmunult The Special One\'i mängujärgset kommentaari - Chelsea läks mängu tema arust 15 minutit enne lõppu võitma, tegi positiivseid vahetusi, ja Liverpool omakorda oli rahul oma viigiga, sest vahetus ei olnud positiivne. Mingu ja imegu muna!

                Duff ja Robben välja, asemele Crespo ja SWP - tõesti jõledalt positiivne, arvestades et Crespo puutus palli vaid paar korda ja Traorel oli SWP taskus (nagu ka Duff või Robben). Ja siis Drogba välja ja Huth sisse - positiivne?

                Samas, Cisse vahetati teise ründaja vastu ja jätkati sama plaaniga - mäng võita. Pigem oli just Chelsea see, kes tuli kohale et viik kätte saada, sest muud ma väljakul ei näinud.

                Ma vahel ei saa üldse aru, kuidas Maurinho maailm keerleb, aga eks VVäljavalitul on ka erksamad meeled ja parem arusaam toimuvast. Wanker!
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  \'Djimi Traore, 4. His distribution was poor on the rare occasions that he ventured into Chelsea\'s half and he was caught out of possession several times\' - The Times.

                  \'Djimi Traore, 8. Impressive in defence and on the ball. Snuffed out Duff and was untroubled by Wright-Phillips\' - The Independent.

                  \'Luis Garcia, 7.Just as he was in last season\'s Champions League semi-final, the Spaniard was a constant thorn in Chelsea\'s side and deserved more\' - The Times.

                  \'Luis Garcia, 3. Anonymous for 51 minutes then eased past Ferreira but too easily tugged back. Reverted back into the shadows\' - The Independent.

                  \'Xabi Alonso, 5. Booked for a foul on Essien early on and the midfield player’s passing and shooting, normally so reliable, let him down\' - The Times.

                  \'Xabi Alonso, 8. Caught in possession and booked after 7 minutes. Thereafter classy as he switched the play. Never shirked a tackle despite yellow card though perhaps lucky not to get another\' - The Independent.

                  \'Paolo Ferreira, 4. Never got to grips with García and was fortunate not to concede a penalty early in the second half when he tugged at the Spaniard’s arm\' - The Times.

                  \'Paolo Ferreira, 7. Escaped censure when he pulled back Garcia the one time he threatened to outwit him. Did not go forward often\' - The Independent.

                  \'Didier Drogba, 6. Played almost as an auxiliary centre back in the first half and was lucky not to concede a penalty when he impeded Hyypia\' - The Times.

                  \'Didier Drogba, 3. Willing but too often careless in possession and should have conceded a 20th minute penalty\' - The Independent.

                  nagu tavaliselt, F365

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas Sajets
                    Julgeks väita et 2 pennalt oli soolas mängus ja miks neid ei antud, on müstika. See, kuidas Drogba Hyypia jalgadesse rammis, oli küll kõike muud, kui palli mängimine, ja Gallase käsipall - no kaua võib! Carra pealöök oli väravale, Gallas takistas selle liikumist käega, asi ants. Kuradi selgrootu kohtunik. Mis ta kartis sama saatust, mis Friskil? Kui jah, siis ei tohiks ta enam kunagi kõrgeimal tasemel vilistada.

                    Üldiselt hea mäng, olin rahul - ja tõesti, see periood teisel poolajal, kus surusime meeletult ja Chelsea ei saanud sittagi tehtud, vääris väravat. Ja kahjuks meie surve vähenes just peale andmata jäänud pennalt.
                    Vägagi nõus. Ühe penalti andmine oleks kindlasti õigustatud olnud. Mängu eel kartsin hullemat mängupilti, kuid Chelsea ei saanudki mängust korralikku haaret ning oli väga meeldiv jälgida, kuidas enamjaolt just kodumeeskond sündmusi dikteeris. Siiski tahaks natukene kritiseerida kaa: Crouch tegi küll vaprat tööd, kuid sedasi üksinda ees midagi väga loovat teha ei anna, kuna toetust pole. Esimene sööt on alati tagasi sügavale keskväljale. Ikka veel ei mõista ma, miks Rafa eesotsas kahte ründajat korraga ei kasuta. Cisse paremale ei sobi ning vaevalt talle endalegi seal meeldib ekselda. Pongolle\'st saaks seal ehk asjagi. Mis veel häiris - löögitäpsus ! ...some decent shooting practice needed ! Kauglöögid lendasid ikka kohati mitmeid meetreid väravast eemale. Eelkõige Gerrard, Alonso peaksid varasemate esitluste põhjal olema suutelised paremateks pommideks. Stevo nurgalöögidki jäid vahel kasutult madalateks. Eks selle kitsa siniste kaitseliini vahel ole küllaltki raske endale häid pealelöögivõimalusi tekitada, kuid veidi rohkem loovust ning üksteise toetamist rünnakul ootaksin sellegipoolest.
                    Kaitseliin oli eile ilus. Traore nullis SWP üritused korralikult ära, kuigi rünnakute algatamisel jääb miskit veidi puudu. Võib vast öelda, et just selles osas ongi Warnock temast üle.
                    Mis puudutab Special-Morinho\'t, siis kahtlen kõvasti, et mees sama \'we played good\' juttu, mida ta pressile söödab, ka riietusruumis oma mängijatele edasi annab. Morinho võitis punkti ja punased pigem kaotasid kaks punkti võib eilse mängu kokkuvõtteks öelda.
                    Alus on nüüd olemas. Ehk jaksame Pühapäeval selle põhjal edukamaltki esineda ning ei esine erilisi väsimuse märke.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Chelseal ikka vähe vedas, et kohtunik seda kätt ei näind.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Ma ei näinud veel üht asja. Franki ei näinud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Järjekordne kena mäng ML\'is. Liverpool oli Teisel poolajal Chelseat parasjagu üle. Kaitseliin töötas väga hästi. Alonso jäi keskel kuidagi kahvatuks. Crouchilt väga ilus mäng - mees võttis enamus pallid teiselt korruselt ja andis osavalt sööte. Cissest oleks natuke rohkem lootnud. Reinalt väga ilus mäng, kuid tsenderdustega on mehel natuke raskusi. Kohtunikust ma aru ei saanud, kollaseid jagas küll vapralt aga pannut ei tahtnud kuidagi anda. Mänguga sai väga rahule jääda, eriti sellise meeskonna vastu nagu Chelsea. Eks näis mis Premieris juhtuma hakkab.
                          LiverpoolFC

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas -Marko-


                            Ma ei näinud veel üht asja. Franki ei näinud.
                            Frank aeles põrandal ja sõitis tallad ees meie omale (ei mäleta kes) sisse ja sai kollase. Thats it.

                            Veel, mida ma ei mõista Maurinho jutust on see, et ta väidab, et me ei teinudki muud kui vigu - mida ta seletab, Terry ja Carvalho kahepeale maadlesid ikka metsikult - ja kollaste kaartide jagunemine kahe meeskonna vahel näitab ära, kes tegi vigu rohkem. Ja statistika - Chelsea 23 viga Pooli 18 vastu? Mis ta selle peale kostab.

                            Ja muidugi väide, et me mängisime korvpalli - niipalju kui mina aru saanaud olen, siis mängisid nemad seda selle otseses mõttes. Ja pika palli meistrid on nad ka. Kui palju oleme me näinud pikka palli Drogbale, kes selle edasi lükkab ja alla võtab - või on nüüd see monopol ka Chelsea käes ja Pool on Wimbeldon aga nemad stiilseimad võitjad.

                            PS. vabandused kohe ka mcnamara ees, sest ei, ma ei ole kuulsat Wimbeldoni näinud mängimas - kuigi midagi sarnast - Houllieri aegne Liverpool on siiski nähtud
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas Sajets

                              Wimbeldon

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas skint


                                Algselt postitas Sajets

                                Wimbeldon


                                ehk siis \"i know i know\". Minu sõnavõttude igasugune väärtus on aknast välja lennanud.

                                Muide, mis on Shanklyl ja Prestonil ühist?
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X