320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Torbik Gakpo jätta platsile ja võtta ära Diaz, kes ainsana viimasel ajal midagi üritab..Salah ja Kloppi vahel ka juba käärib..

    Kommentaar


      Salahi puhul tundub tõesti olevat vaid küss, kas saudid või teeb veel mingi huvitavama tõmbe. Eks ta vist olegi ajastu lõpp.
      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

      Kommentaar


        See Salahi avalik närvitsemine Kloppi suunas oli väga inetu. Sa oled kuradi viimased mitu kuud olnud ainult üks hunnik õnnetust, osaline Kloppi viimase hooaja lõpu p*rse keeramises ja siis jääb veel õigust üle, et möliseda. Hooaja lõpuni reservidesse sellise asja peale. Ja suvel palun Saudisse või kuskile, keel peaks ju selge olema

        Kommentaar


          Ei olnud mul usku, et eduseis peaks ja muidugi jäetigi Antonio täiesti vabaks. Nüüd on isegi kõige paadunuma optimisti jaoks kõik.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Võiks nüüd vähe nagu end kokku võtta ja mitte jobud olla.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Gravenberch oli taas hea, nüüd nendes kehvapoolsetes mängudes on vähemalt keegi kes mängib. Eks seda pinginühki on palju olnud, pole hooaja väsimust jalgades.

              Salah 100% müüki suvel palun! Viimane viimane aeg rahaks teha, aga mees kukutab enda hinda koledasti praegu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Võiks nüüd vähe nagu end kokku võtta ja mitte jobud olla.
                Mille pealt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Salah 100% müüki suvel palun! Viimane viimane aeg rahaks teha, aga mees kukutab enda hinda koledasti praegu.
                  Masendav lugeda kui kiiresti tõustakse mängija vastu, kes on kord teise järel oma klassi tõestanud. Pole see tal esimene madalseis, alati on neist välja tulnud. Laseks parem uuel juhtkonnal need otsused teha.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                    Masendav lugeda kui kiiresti tõustakse mängija vastu, kes on kord teise järel oma klassi tõestanud. Pole see tal esimene madalseis, alati on neist välja tulnud. Laseks parem uuel juhtkonnal need otsused teha.
                    Tal on 17 väravat ja 9 söôtu. Jutt siin nagu oleks suur 0. Alles oli legend kellele ehitada kuju ja nüüd loobime kividega. Liverpooli fännide emotsioonid on nagu prantsuse revolutsioon.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas TSA Vaata postitust
                      Tal on 17 väravat ja 9 söôtu. Jutt siin nagu oleks suur 0. Alles oli legend kellele ehitada kuju ja nüüd loobime kividega. Liverpooli fännide emotsioonid on nagu prantsuse revolutsioon.
                      Emotsioonid korra kõrvale jättes ja püüdes ratsionaalselt seda vaadata - jah, ta oli hooaja alguses väga hea, aga pärast vigastust 8 liigamänguga 2 väravat, 0 söötu, väga kehv mäng, pidevad pallikaotused ja võimaluste raiskamine. Hooaja otsustavas faasis. Aga keegi ei eita, et ta on legend ja jääb selleks.

                      Lihtsalt selline avalik närvitsemine Kloppi suunas oli inetu, eriti kui oled viimased 2 kuud ise nii kehv olnud. Videost näha, et tegi seda kaks korda - alguses äärejoone juurde jalutades ja siis vahetult enne sisse vahetamist. Ning siis kuskil tunnelis ajakirjaniku küsimuse peale öelda mingi kahemõtteline "ma parem ei kommenteeri, muidu läheb tuliseks" on väga rumal nii kogenud mängijalt. Temalt ootaks rohkem. Klubi on alati suurem, kui mängija, ja sa lihtsalt ei käitu nii Kloppiga.

                      Mis puutub tema müümisesse, siis siingi tuleb teha ratsionaalne otsus - kas müüa suvel või lasta järgmisel suvel tasuta minna, kuna leping saab läbi. Vaevalt suvel 32-aastaseks saaval 300k palgaga mängijal Edwards lepingut laseb pikendada. Sõltub muidugi ka sellest, kui suur pakkumine tema eest tehakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic Vaata postitust

                        Mille pealt?
                        Kasvõi heade mälestuste.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                          Masendav lugeda kui kiiresti tõustakse mängija vastu, kes on kord teise järel oma klassi tõestanud. Pole see tal esimene madalseis, alati on neist välja tulnud. Laseks parem uuel juhtkonnal need otsused teha.
                          Kui tip-top inimene joogise peaga rooli istub, siis see pole ok lihtsalt. Olgu mis iganes draama ta elus.

                          Ja Salah on julgelt kahest viimasest hooajast ca pool ajast Mänguliselt olnud kehva, mis on lihtsalt teisi ka platsil mõjutanud.
                          Ma olen juba varem jauranud, et ta peaks vähe tihedamalt pingil olema, et teised endi munad üles leiaks.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kui vananeval staarmängijal stabiilsus kaob ja veel paar aastat kokku üldse karjääri ees, siis suht nobrainer ju saudide rahapatakas vastu vòtta ja uutesse vendadesse investeerida… imestan et seda juba jaanuaris ei tehtud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                              Masendav lugeda kui kiiresti tõustakse mängija vastu, kes on kord teise järel oma klassi tõestanud. Pole see tal esimene madalseis, alati on neist välja tulnud. Laseks parem uuel juhtkonnal need otsused teha.
                              Ma olin siin mitu hooaega see, kes tagus tugevalt trummi, et Salah'i ei peaks müüma ja mäletan nimesid, kes siin vahepeal arvasid juba siis et miks mitte, aga nüüd on küll aeg passi vaadata, vorm vormiks.

                              Kommentaar


                                Imelikud pealkirjad - Salah will stay. Kas tõesti hakkab klubi talle uut diili pakkuma, kui 1 hooaeg jäänud kontrahti alles? Uus juht võib teda väga tahta aga ikkagi...kogu lugupidamise juures, mida mul on tema vastu seda väga palju, ruthless mind ütleb et praegu on õige aeg tema eest saadav raha mõnele tärkavale, üli näljasele supertalendile siiski paigutada, sest oleme ausad, kes oli Salah enne Klopp'i? Roma hea aeg ei teinud temast veel sellist superstaari nagu Klopp temast tegi. Ta võlgneb kõik Klopp'ile. Koostöö ja usaldus on olnud fenomenaalne. Tema winner attitude'i olen ma hinnanud juba esimesest hooajast siin.
                                Mane'st lahkumisest pidime ka üle saama, aga alguses mitte ei meeldinud see mõte, tüüp oli hea ja tõi väga palju kastaneid tulest. Uued härrased kes meil praegu palgal on, ei ole kaugeltki sellist krediiti ära veel teeninud.
                                Olen seda klubi toetanud ja jälginud pingsalt kuskilt foorumiga liitumise ajast saati ja sellist frontline'i selle aja sees nagu Mane-Firmino-Salah ei ole ükski teine asi ületanud ja jääb alati kõrgeimaks latiks millega kõike järgnevat võrdlen. Owen oli üks kes mind siia klubi juurde tõi üldse, siis Torres-Gerrrad olid fenomenaalsed ning mitte kaua aega tagasi oli meil riukalik Suarez, kellest paremat lõpetajat ma siiamaani ei tea kui tema (meie särgis). Absoluutses tippvormis Suarez'i võaks ma all time LFC striker nimistusse unepealt! ELAJAS, aga sa võitsid isegi sellise mängu kus sa olid 10 mehega 11nest täielik saast.
                                Kogu eelnevat juttu räägin muidugi "oma aja arvamise" pealt ehk kaugemale kui Owen-Heskey ma ei lähe, olen LIIGA NOOR selleks hehe.

                                Huuh hästi ründajate põhine jutt tuli, aga hetkel on fookus seal kus käärib kõige rohkem ja on valus. Liverpool on maailmatuntud oma ägedate ründajate poolest ja see peab jätkuma. Salah'i legacy'le peab järgnema järgmine tähelend ja nii nagu oli vaja teha meie keskväljal absoluutne remont, on esiliinis üks sammas vaja langetada.

                                In Michael Edwards I trust!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X