320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kapten mängis läbi valu, täna läheb operatsioonile. Paar nädalat vähemalt platsilt eemal.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Kui ääri pole, siis pole ka normaalset mängu mõtet loota...ainsa normaalse tsenderduse andis vahetusest tulnud Babel 118. minutil.

      Kommentaar


        Babel on kunn tegelt, Robbie pingile. Ma ei tea kuidas teile, aga mulle jättis pre-seasoni mängu mulje. Asi saab ainult paremaks minna.
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
          Babel on kunn tegelt, Robbie pingile..
          Mind just Babel kõige enam häiris - proovis tuima järjekindlusega, ent edutult oma äärest läbi murda. Ja tsenderdustega kah jäi hiljaks. Sellesama väravasöödu puhul ma just mõtlesin, et kurat - jälle võttis hoo maha ja situb ära. Aga joppas. Paraku see üks joppamine teda paremaks minu silmis ei tee. Keane vähemalt ei situ nii avalikult. Nojah, võta üks ja viska teist.

          Kommentaar


            Algselt postitas laas Vaata postitust
            Mind just Babel kõige enam häiris - proovis tuima järjekindlusega, ent edutult oma äärest läbi murda. Ja tsenderdustega kah jäi hiljaks. Sellesama väravasöödu puhul ma just mõtlesin, et kurat - jälle võttis hoo maha ja situb ära. Aga joppas. Paraku see üks joppamine teda paremaks minu silmis ei tee. Keane vähemalt ei situ nii avalikult. Nojah, võta üks ja viska teist.
            Sama siin, just enne väravat mõtlesin et Babel mängib justkui rämeda pohmakaga,polegi nii s..a esinemist näinud.

            Kommentaar


              Eindhoven, Marseille, Atletico - väärt seltskond. Viimasest kastist võinuks muidugi midagi mõnusamat tulla.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Torresele ja Garciale kindlasti sobis loos!
                mc jünger.Anus Äärits.

                Kommentaar


                  Üks põnevaim grupp
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                    Üks põnevaim grupp
                    surmagrupp minu arust.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      surmagrupp minu arust.
                      Tohoh. Huvitav miks. Mina arvan küll, et peaks pigem rahul olema. Raske uskuda, et Atletico suudab eelmise hooajaga võrdväärset mängu näidata. Ja ülejäänud kahega peab suutma toime tulla - muidu pole miskit asja ML mängida.
                      Tore on see, et pole vaja sõita Türki või Ukrainasse.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Täna avaldatud ametliku teadaande kohaselt ei ole omanikud leidnud raha, et staadioni ehitama hakata. Mul on tunne, et majanduslikult väga rasked ajad pole Liverpooli jaoks enam kaugel. Mõttetu on sellises seisus isegi aukartustäratavalt suurt meeskonda igasuguste Rieradega nuumata. Kvantiteeti meil jagub, kvaliteediga on paraku nii ja naa.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Tohoh. Huvitav miks. Mina arvan küll, et peaks pigem rahul olema. Raske uskuda, et Atletico suudab eelmise hooajaga võrdväärset mängu näidata. Ja ülejäänud kahega peab suutma toime tulla - muidu pole miskit asja ML mängida.
                          Tore on see, et pole vaja sõita Türki või Ukrainasse.
                          Marseille tõmbas teile ka korra kotti pähe eelmine hooaeg. Minu arvates tugevaim grupp.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Eindhoven, Marseille, Atletico - väärt seltskond. Viimasest kastist võinuks muidugi midagi mõnusamat tulla.
                            Mulle ei meeldi. Igaüks neist võib meid kodus veega alla lasta heal päeval. Tulevad suhteliselt närvesöövad fänniminutid taas. A noh, ju vast nii ongi põnevam...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Mulle ei meeldi. Igaüks neist võib meid kodus veega alla lasta heal päeval.
                              Ja kes ei võiks? Naudime nüüd ikka seda Rafa viimast hooaega täiega. Mõne aasta pärast oleme omadega nii ehk naa divaris - kui praegused trendid jätkuvad.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Ja kes ei võiks? Naudime nüüd ikka seda Rafa viimast hooaega täiega. Mõne aasta pärast oleme omadega nii ehk naa divaris - kui praegused trendid jätkuvad.
                                aga divar ongi palju põnevam liiga kui premier .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X