320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    ei ütle ühe mängu.JUba eelmine hooaeg rääkisin seda. Alonso on väga alahinnatud. Tema + Macherano on see mis kontrollib keskvälja.
    kuule mine mu**i, mingi totaalne hülgeila, mida gerrard siis teeb seal?
    mitu korda on gerrard liverpooli alt vedanud võrreldes machaga?
    stevie on kapten ja liverpoolis kindel liider.
    xabi pole ka ju nii stabiilne mängija.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      ei ütle ühe mängu.JUba eelmine hooaeg rääkisin seda. Alonso on väga alahinnatud. Tema + Macherano on see mis kontrollib keskvälja.
      See on umbes sama, kui öelda, et Totti on mõttetu mees Roma jaoks.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        kuulge mardod. Kas ma ütlesin, et Gerrard on mõttetu või sitt mängija?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          kuulge mardod. Kas ma ütlesin, et Gerrard on mõttetu või sitt mängija?
          ei öelnud, aga see kajastus niimoodi välja ju.

          Kommentaar


            eks igaüks näeb seda mida soovib näha. Mida kiitsin Alonsot. Ei ole ta mu lemmik ega pole ka Pool, aga tema on spets vend seal platsil.

            Kommentaar


              ta on spets vend siis kui vastaste värava poole ka vaatab, eelmine hooaeg oli tal seda kuidagi väga vähe. kuid muidu jah on ta äge ning alahinnatud ajurakkude kasutaja.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Pagan võtaks - nüüd oleks küll aeg seda liidrikohta võiduka seeriaga kindlustada. Pompey kodus, Spurs võõrsil, Brommarid kodus, Bolton võõrsil, Fulham kodus, West Ham kodus, Blackburn võõrsil, Hull kodus. Siis tuleb Arsesse sõita veel enne jõule. Kui selleks ajaks esikoht kaotatud, oleme küll kurat võtaks ise süüdi.
                Arse peab novembris näiteks Chelski ja ManCity'ga võõrsil mängima, Mankuga kodus ka muidugi.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Krt peale igat mängu (võitu) on üha raskem 2 jalaga maas olla. Pea hõljub juba pilvedes, et äkki on see hooaeg meie oma. Aga siis tuleb meelde 1 hooaeg, kus enne jõule ei kaotanud vist ühtegi mängu, kuid see eest tegime hooaja teisel poolel nii palju sitta, et jäime tiitlist ilma. Nii, et vaatame mis saama hakkab. Hooaeg alles hakkas.

                  Kommentaar


                    Siiski on tegu Pooli "best ever start"iga Premier Leagues, aga noh hooaeg on veel väga väga pikk.

                    Kommentaar


                      Ega lõpuni ei saa kobapeale võitma jääda

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Ega lõpuni ei saa kobapeale võitma jääda
                        Eile võideti vastast, millel oli 90 minuti jooksul 0 reaalset väravavõimalust. Varem oli nimetatud meeskond löönud 8 mängus 19 väravat. Mina seda kobapeale võiduks ei peaks.
                        Nüüd on paljuski meeskonna enda teha, kas saadakse tabeli tagumises otsas olevate vastastega hakkama või mitte. Üks võit tõepoolest tähti taevast alla ei too.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          igatahes eilse mänguga on liverpool minu jaoks oluliselt tugevam kandidaat meistritiitlile kui arsenal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                            igatahes eilse mänguga on liverpool minu jaoks oluliselt tugevam kandidaat meistritiitlile kui arsenal.
                            hea teada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Ega lõpuni ei saa kobapeale võitma jääda
                              ääähhäähäääähhh
                              mc jünger.Anus Äärits.

                              Kommentaar


                                vara jh veel rõõmustada, loodaks et hullukesed ka ikka võtavad nv chelsealt punkte ja siis hakkab juba asi paremuse poole minema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X