320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Leedu-läti Tv6-d võivad ka näidata
    või siis viasat extrad

    Kommentaar


      Torres siis täna siiski kahjuks ei mängi,kuid nemad on valmis : Reina, Arbeloa, Aurelio, Carragher, Agger, Mascherano, Alonso, Gerrard, Riera, Kuyt, Keane. Subs: Cavalieri, Dossena, Benayoun, Babel, Lucas, Ngog, Degen.
      mc jünger.Anus Äärits.

      Kommentaar


        Leedu tv6 täitsa näitab
        AILTON

        Kommentaar


          Mis te seltsimehed arvate Babel või Riera? Kumb põhis asjalikum? Või hoopis Keane või Babel?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            pakuks et El Nino ei ole lihtsalt psühholoogiliselt valmis Atletico vastu mängima. klubi, mille kapten ta oli mitmeid aastaid ja kus ta oli ebajumala staatuses. vat et pea nagu Raul Realis.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Mis te seltsimehed arvate Babel või Riera? Kumb põhis asjalikum? Või hoopis Keane või Babel?
              Palju olulisem küsimus on, et millise Liverpooli mängija kodu täna tühjaks tehakse.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                rohkem penalt ei saa enam olla
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Long live the King! (loe: Gerrard)

                  Kommentaar


                    Fantastiline kaitsemäng Atleticolt. Müts maha. Vaimustav. Ma olin üpris kindel, et viiki täna ei tule ja ilma selle naeruväärse pendlata poleks tulnud ka.
                    'poolil on paras mõõn alanud, Vastase värava ees ollakse väga saamatud. Rafa üllatas noore Ngogi sissetoomisega. Minu arust sai ta päris hästi hakkama - arvestades sellega, et ammuilma mänguaega saanud pole.
                    Torrest oleks nüüd väga tarvis, sest väravalööjaid pole meeskonnast leida.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      ot sain ma õieti aru, et tegelt mängiti 2 korda Liverpooli kaitsealas palli käega ja 1 korra Atletico alas? ja penalt oli see nüüd küll viimane asi. inglise liigas oleks see vapsee viga kaitsja vastu või siis vapsee vilistamatta jäetud
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Nägin mängu kahjuks alles 85 minutist ja sain tunnistajaks olla taeva kingitusele. Ei no wow. LFC my entertainer.

                        Kommentaar


                          No õnneks tuli viik läbi ussi genitaali. Agger oleks võinud oma hat-tricki ikka ära lüüa . Atletico muidugi mängis kaitses tõesti väga hästi. Meil rünnak oli nii nagu oli, kõigehullem isegi ei olnud minuarust aga jah täpp jäi mitu korda iii peale panemata.

                          Kommentaar


                            Viimasel ajal on kohtunike otsused ikka väga kummaliseks kippunud minema. Selget käega mängu ära ei võeta ja samas antakse sellise asja eest penalti ja veel oi kui valus hetkel Atletico poolt vaadtuna.

                            Aga jah, ründeteravus on Poolil täiesti ära kadunud. Torrest oleks tõesti hädasti tagasi vaja.

                            Kommentaar


                              "...but Gerrard denied the penalty was the result of any theatrics on his part."

                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Fantastiline kaitsemäng Atleticolt. Müts maha. Vaimustav. Ma olin üpris kindel, et viiki täna ei tule ja ilma selle naeruväärse pendlata poleks tulnud ka.
                                'poolil on paras mõõn alanud, Vastase värava ees ollakse väga saamatud. Rafa üllatas noore Ngogi sissetoomisega. Minu arust sai ta päris hästi hakkama - arvestades sellega, et ammuilma mänguaega saanud pole.
                                Torrest oleks nüüd väga tarvis, sest väravalööjaid pole meeskonnast leida.
                                Mu meelest kombineeriti küll päris mitmel korral täiesti väravavääriliselt (a la vs Spurs teise poolaja esimesed 15-20 minutit), lihtsalt jah, äralööjat polnud. Ja üldkokkuvõttes oli kah ju tibake nõrk mäng 'poolil, üleüldises, -võistkondlikus mõttes kröömi võtta alla oodatu/eeldatu. Kui esimeses jalas oli kohtunik suluseisupime, siis seekord käepime, aga suht võrdselt vähemalt kummagi meeskonna suhtes. Üldkokkuvõttes see 1:1 oli siiski pigem õigustet tulem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X