320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    teine poolaeg algas lpooli tõelise punnitamisega, enamasti Gerrard tulistas ja tema peala just kui mängitigi, ehitati ilusti aga Athletico istus hästi kaitses ja üritas kontratega. ja see penaltt muidugi, kohtunik ju mõne seki mõtles ja siis otsustas ikka anda ära, ei tea kas hakkas kartma gerrard & Co või mis juhtus, kehv vilepartii seekord. kahju hakkas athleticost. kokkuvõttes hea mäng mõlemi poolt ja tabelist tüürivad mõlemad edasi. torrese reakstioone oli ka põnev vaadata

    Kommentaar


      Stiiv jälle päästis meeskonna. See oli peaaegu sama suur kangelastegu, nagu 2005 aasta finaalis.

      Egas midagi finaalis kohtume.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Stiiv jälle päästis meeskonna. See oli peaaegu sama suur kangelastegu, nagu 2005 aasta finaalis.
        Vaevalt küll. Eileõhtune kaotus ei oleks tähendanud muud kui oluliselt suuremat vajadust detsembris Marseille's pingutada.
        Hooaja mõttes oli see üks vähem tähtsaid mänge üldse.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Fantastiline kaitsemäng Atleticolt. Müts maha. Vaimustav. Ma olin üpris kindel, et viiki täna ei tule ja ilma selle naeruväärse pendlata poleks tulnud ka.
          'poolil on paras mõõn alanud, Vastase värava ees ollakse väga saamatud. Rafa üllatas noore Ngogi sissetoomisega. Minu arust sai ta päris hästi hakkama - arvestades sellega, et ammuilma mänguaega saanud pole.
          Torrest oleks nüüd väga tarvis, sest väravalööjaid pole meeskonnast leida.
          Rafa võiks rohkem Ngogile võimalust anda Keane-i arvelt.
          P.S. Kohtunik ei näinud isegi seda kellest välja läheb.

          Kommentaar


            Meeldiv lugeda Maradona soovist Maschile Argentiina kaptenipael anda. Tundub, et vähemalt veidi silma sel vanal tshiitijal on.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar




              ---



              ---

              hea küll, lähen võtan mantli...
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                lähed banaani ostma?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  vaadates ikka ja jälle videot, ei näe ma seal kuskil seda penaltit te nägite????

                  Kommentaar


                    penalti tuli hiljem
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust


                      ---



                      ---

                      hea küll, lähen võtan mantli...
                      väsimatu mees oled sa ju
                      mc jünger.Anus Äärits.

                      Kommentaar


                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Nõrk kohtunik, muud midagi.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Seega ta ei daivinud, lihtsalt kohtunik oli nõrk? Muidugi.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Seega ta ei daivinud, lihtsalt kohtunik oli nõrk? Muidugi.
                                Daivimisest pole ma sõnagi rääkinud. Viitan kohtuniku väitele, et Anfieldi atmosfäär ajas tal pea ringi käima.
                                Mulle kuuldus läbi arvuti üldiselt, et teisipäeval oli Anfield kaotusseisus kaunis vaikne ja tagasihoidlik.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X