320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, siis oli neid 10 ja meid 11, ja Pool ei suutnud midagi..., Äkki nüüd oleks ehk nüüd pidanud tegema mingeid muudatusi, käskima oma meeskonnal natuke mängu rahustada, taga söötu lükkata , Arsenalil tuju ära võtta, tuua keskväljale värsket verd rabelema, aga ei midagi. Lihtsalt joosti 10 minti ringi nagu oleks meid vähem olnud, mitte neid :S .

    Kommentaar


      3-lüliline telefonimäng seekord oodatud tulemust ei andnud ja vahetused tulid täiesti kasutud ning tänu sellele ka ülimalt kusine mängulõpp. Ühes tuleb aga taibukatele otsustajatele Liverpooli riietusruumis au anda- täkk Dossena ei pääsenudki täna platsile oma vigureid tegema.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Pange palun Benitez põlema :S .
        Haigele inimesele ei anta ka armu.

        Kommentaar


          Jah, on ikka fännid küll. Häbi.
          Täna oleks muidugi pidanud võitma. Julgus seda teha paraku puudus. Siiski tunnen meeskonna üle pigem uhkust. Mängiti ju tõelise kadedate jõhkardite pundiga.
          Insua paistis vägagi korralik. Ilmselge alternatiiv seal äärekaitses. Rafa on ka märksa nooremaks muutunud ja juukseid on uskumatult palju pähe kasvanud.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Mängiti ju tõelise kadedate jõhkardite pundiga.
            mingi äraspidine huumor?

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Rafa on ka märksa nooremaks muutunud ja juukseid on uskumatult palju pähe kasvanud.
              ei tegelt ju praktiliselt kogu inf ikkkagi ei tulnud telefoni kaudu kusagilt eksole...

              Kommentaar


                Kainema pilguga hailaidid üle vaadanud hakkas tõeliselt kahju Aggeri pommist. Oli ikka tõesti lähedal.
                Vahetult peale Adebayori eemaldamist sai Arse kiire vasturünnaku, mis ei viinud küll tulemuseni. Aga ilmselt just siis tõmbuti hirmunult kaitsesse. Muidu esimese poolaja lõpp ja eriti teise algus olid poistelt südamest ilusad.
                Ja seda muidugi ei saa märkimata jätta, et suurepärane valik halli särgi näol saab veel rohkem tunnustust tänu punastele pükste ja sokkidele. Jõhkralt ilus ja ilusalt jõhker.
                Aga Uneskõndija pretensioonidest ma nagu ikka aru ei saa. Publiku naeruväärse vilekoori marulisel toetusel üritasid punasärgid ikka nii mõnegi jalaluu murda. See on tõsi, et sedapuhku õnneks ei läinud.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Täiskasvanud inimene, pane prillid ette ja saa üle.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                    Täiskasvanud inimene, pane prillid ette ja saa üle.
                    Lapsukestel pole vaja mind õpetada.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Juhuu, vanurite kisma! Võtke enne proteesid suust välja ja pange kepid käest ära, võite veel viga saada.

                      Aga üldiselt pean siinkohal vanderselliga nõustuma. Üks väga harvadest kordadest, võib vabandusena öelda. Jõhkrast mängust oli asi kaugel, Webb otsustas ilmselgelt mingil momendil suuliste hoiatuste asemel kaardid käiku lasta ja hoidis väga ranget joont lõpuni välja. Mängijate asi on kohaneda. Paraku seda ei tehtud, sestap ka paras ports kaarte vigade eest, kus tavaliselt oleks vaid trahvilöögiga piirdutud. Kõik oli suhteliselt viisakas, ausalt, ma ise nägin.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Kõik oli suhteliselt viisakas, ausalt, ma ise nägin.
                        Ma keeldun oma tumehalle prille eest võtmast, mis siis et midagi läbi ei näe.
                        Aga suuremat sorti eelhoiatus Boltoni suhtes. Poisid lasid Pompey vastu tõelise tulevärgi valla ja mäng võinuks vabalt lõppeda 5:3, mitte 2:1. Väga muljetavaldavad ründesuunalised liigutused - reedesesse tasub suure ettevaatusega suhtuda.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          LOL @ Arse***i fännid.

                          Eelduslikult on teile ju võime asju objektiivselt vaadata emapiimaga sisse antud. Millal see kadus, ma küsin? Millal oli see konkreetne kuupäev? Või oli see nagu see sõrmuse biznis, et alguses Arse*** fänniks saamisel oli shallallalalaa elu ilus, aga aja möödudes hakkas kurjuse mõju aina tugevamaks muutuma kuni noorest kenast mehest sai guglunk.

                          Ehk, et olge sõbrad edasi vanad mehed, Arse**** mehed tunnistage, et Webb on jumal ja Togonaator hooletu vägivaldur, küll Mc on nõus ka vastutasuks tunnistama, et Ar*e*** on ka ikka valus teesklev m**n.

                          P.S. Häid jõule.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            Ehk, et olge sõbrad edasi vanad mehed, Arse**** mehed tunnistage, et Webb on jumal ja Togonaator hooletu vägivaldur, küll Mc on nõus ka vastutasuks tunnistama, et Ar*e*** on ka ikka valus teesklev m**n.
                            liiga sügav mu jaoks...

                            Kommentaar


                              eks üks kollane oli Ade puhul ülekohtnue, kuid seda oli ka Keane'i oma - Webb suur mees ei talu vist agressiivsust.

                              Kui Wenger Mr. Burns'i vastu välja vahetada, siis ei paneks seda Vana Jumal ise ka tähele.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                10 vs 11 jäädes lootsin tungivalt paremate võimaluste tekkimist, aga kahjuks neid ei tulnud. Mina oleks toonud hoopis Benayoun'i sisse. Ta on viimastes mängudes päris hea olnud ja El Zahr on veel liiga ligadi-logadi mees. Kõige meeldivam/hämmastavam oli jälgida hoopis Insua mängu, kes tegutses platsil nagu ta pidevalt oleks põhi 11'mne eest mängimas. Edaspidigi kasutada palun ! Dossena be very afraid !!
                                Keane'i värav täpselt minu maitsele värav. Ilus. Kes pole veel näinud, soovitan vaadata ja ega tal rohkem eriti võimalusi polnudki.
                                Tänaseks on muidugi hea tõdeda, et ka Chelsea ei suutnud viigist enamat, mistõttu ei jäägi nüüd niiväga mõrudat maiku Pühapäevast. Olgu kuidas selle kaardivehkimisega oli, aga mänguliselt olime üle juba esimesel poolajal. Ei usu enam kuidagi, et Arsenalil on käesoleval hooajal võimalik tiitlijahis kaasa rääkida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X