320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ma ei oska muud öelda kui soovitada sel inimesel, kes suvel Keane'i eest 20 miljonit maksis juba täna lahkumisavaldus lauale panna. Nii ei juhita jalgpalliklubi jätkusuutlikult.
    Oot, kuidas siis parem olekski? Kas Parry ütleb viimase sõna või Benitez? Ei imestaks üldse, kui see oleks peatreeneri kergelt kiiksuga viis oma poindi tõestamiseks uue lepinguga seonduva valguses
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Ei no mis seal ikka. Rafa arvatavasti ajas lihtsalt purjus peaga segamini, et hoopis keskkaitsjad vaja, mitte ründajat. Kui nägi et Robbie müügilistis, siis otsustas et võtab ära .

      Aga no nüüd käivad jutud, et Robbie läheb tagasi Spursi, ja Spurs annab Lennoni vastu.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        An LFC spokesperson told Liverpoolfc.tv: "We've allowed Robbie to talk to Spurs but we've not yet finalised a deal with them for the player."

        Ma ei oska muud öelda kui soovitada sel inimesel, kes suvel Keane'i eest 20 miljonit maksis juba täna lahkumisavaldus lauale panna. Nii ei juhita jalgpalliklubi jätkusuutlikult.
        ei mudugi KINGA raisale ja eks siis vaatab mis saab na
        mc jünger.Anus Äärits.

        Kommentaar




          No mingi ühe koma kolme milli pärast nüüd ka ehk vallandama ei hakata...
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            ahh ei vallandata kedagist ja keane hakkab nüüd kindlasti hullult paugutama seal jälle.küsimus on ,et kes asemele nüüd?
            mc jünger.Anus Äärits.

            Kommentaar


              Keane oli mängija keda Benitez 'pooli ei tahtnud ja nüüd näitas ta oma võimu ja sai mehest lahti. Mida see sündmus klubi tuleviku jaoks tähendab - näitab aeg.
              Asendajat osta ei jõutud. David Ngog: me loodame nüüd sinu peale.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                wtf selle diiliga ikkagi oli? Miks sellised summad?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  David Ngog: me loodame nüüd sinu peale.
                  tõsiselt sa tahad öelda, et sellise venna peale saab loota?

                  ma nagu just hakkasin siia postitama, et Yay, 1,5 milli kadunud ehk vähemalt jääb üks Ngog ostmata D= .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    http://www.guardian.co.uk/football/2...r-robbie-keane

                    No mingi ühe koma kolme milli pärast nüüd ka ehk vallandama ei hakata...

                    no see 19m on maksimum...
                    kui Spurs peaks näiteks välja kukkuma, siis summa kindlasti oluliselt üle esialgse 15m ei tõuse
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      tõsiselt sa tahad öelda, et sellise venna peale saab loota?

                      ma nagu just hakkasin siia postitama, et Yay, 1,5 milli kadunud ehk vähemalt jääb üks Ngog ostmata D= .
                      Mulle on Ngog üpris asjaliku mulje jätnud. Jah, Torrese tasemel ründaja ta pole, aga seda on ka vähestest loota. Üldse ei välista, et Ngogist võib 'poolile nii mõnegi olulise värava lööjana veel abi olla.
                      Mis odavostudesse nii üldiselt puutub, siis tundub mulle, et vähemalt praeguste omanike ajal peamegi enamasti seesugustega leppima. Rahakohvrid on õite tühjavõitu.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Robbie Keane müüdi 16.3 miljoniga (naela)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas when Vaata postitust
                          Robbie Keane müüdi 16.3 miljoniga (naela)
                          Äri liverpooli moodi. Piipl muuv, mani coms.

                          Kommentaar


                            Floppadi-flop stoory. Mitu komponenti kokku :

                            * Rahasumma mis ta eest maksti.
                            * Peatreeneri käitumine temaga. Hmm mitu mängu tal lastigi lõpuni platsil olla.
                            * Häiriv eufooria mängijas eneses, mis tn tuli sellest, et sai oma lapsepõlve lemmiklubi eest ise mängida.
                            * Mängija enda suurepäraste võimaluste kasutamata jätmine.
                            * Meeskonnakaaslaste kesine püüe õppida ära kasutama tema parimaid omadusi.

                            Ehk üht-teist veel, aga mul kahju, et ta hooaega meiega lõpuni ei mängi. Muidu sümpaatne kuju ja oma oskustelt pean teda siiani kvaliteetründajaks. Sobivus on jalgpallis ikkagi väga oluline sõna.

                            Adjöö ja mine too vähemalt Tottenham sitast välja - niipalju kui see võimalik üldse on! Mida muud ikka soovida.

                            Kommentaar


                              15 miljonit, 16,3 miljonit, 19 miljonit, 20 miljonit, 500 miljonit. LOL, bingo on lahe, hästi ennustame.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                15 miljonit, 16,3 miljonit, 19 miljonit, 20 miljonit, 500 miljonit. LOL, bingo on lahe, hästi ennustame.
                                16.3 on õige.Officaly

                                Kommentaar

                                Working...
                                X