320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Võimas 2-1, Portsmouth võidab, Hüvasti tiitel.
    Selle kohta tuleks öelda ära hõiska enne õhtut, ei tegelt Portsmouth oleks vähemalt viiki väärinud, Ilma Gerardita Liverpool ikka suht nõrk, ei tea mida Liverpool ilma Torreseta teeks.

    Kommentaar


      Vhak Jeee!
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Närvesööv 2-3. Liverpool tglt vääris neid 3 punkti ikka rohkem kui Portsmouth. Babel suutis ka veel kuidagi just enne P'mouthi 1. väravat tühja värava ees pallist mööda lüüa.

        Kommentaar


          Algselt postitas OOOOO Vaata postitust
          Närvesööv 2-3. Liverpool tglt vääris neid 3 punkti ikka rohkem kui Portsmouth. Babel suutis ka veel kuidagi just enne P'mouthi 1. väravat tühja värava ees pallist mööda lüüa.
          Vääris millega? Hunnik õnnetust, enne kui kaks väravat kandikul ette anti. Ja Babel oli sulus, kui seal oma flowd biidiga klappima ei saanud.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Vääris millega? Hunnik õnnetust, enne kui kaks väravat kandikul ette anti. Ja Babel oli sulus.
            No kuule Portsmouth oli veel hullem

            Kommentaar


              Algselt postitas OOOOO Vaata postitust
              No kuule Portsmouth oli veel hullem


              Ei ütleks.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Ei ütleks.
                No millega Portsmouth siis üle oli?

                Kommentaar


                  nood kolm väravat olid lihtsamast-lihtsamad, et ses mõttes au ja hiilgus ajukeenjustele. saage aru, see oli kriket, seal ei ole väravaid, seal on gorillad ja G.O.D.zillad


                  Adamsist on kahju, sest tundus, et tema psühholoogi palkamine avaldas mõju - lõpuks ikkagi mudas.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    lucky fuckers.
                    The Reward is Cheese.

                    Kommentaar


                      Kui Liverpool sellise luckboxi pealt, mis neil terve hooaeg olnud on, tiitlit ei võida....no ma ei tea, mis siis isegi oleks.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        sittagi poleks
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Kui Liverpool sellise luckboxi pealt, mis neil terve hooaeg olnud on, tiitlit ei võida....no ma ei tea, mis siis isegi oleks.
                          Palun selgita Milles see õnn täpselt jalgpallis seisneb?

                          Kas mõne teise meeskonna näiteks 1:0 võit on "lucky" või mitte? 0:2? 4:4? Palun põhjendada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Undi Vaata postitust
                            Palun selgita Milles see õnn täpselt jalgpallis seisneb?
                            Mingi viis-kuus punkti siia-sinna, pigem sinna. Aga noh, võib ju öelda, et meistrite värk. Peaaegu.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Portsmouth-Liverpool 2-3 ::: highlights
                              http://stream.try.hu

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Mingi viis-kuus punkti siia-sinna, pigem sinna. Aga noh, võib ju öelda, et meistrite värk. Peaaegu.
                                väga sogane jutt!nagu alati tegelt
                                mc jünger.Anus Äärits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X