320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Undi Vaata postitust
    Pakun omalt poolt välja Martini, ta on alati selline kahtlase kujuna tundunud
    Sorry, nautisin Viljandis maailma tippjalgpalli ja ei saa antud teemast üldse aru

    P.S. Vaatasin just järgi, ma pole enam mode kah. Üks laks teise järel
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Respect!
      Seda et OT-l selline mäng tuleb ei osanud keegi vist oodata.
      AILTON

      Kommentaar


        Manchester United-Liverpool 1-4 ::: video
        http://stream.try.hu

        Kommentaar


          Liverpool on kõik suured mängud võitnud seni?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Arsenaliga mängisid viiki.

            Kommentaar


              Algselt postitas acca Vaata postitust
              Arsenaliga mängisid viiki.
              Tegelt ma mõtlesin suurte all Chelseat, ManUt ja Aston Villat. Vastus jääb pm samaks, Villaga tehti hooaja alguses viik.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Tegelt ma mõtlesin suurte all Chelseat, ManUt ja Aston Villat. Vastus jääb pm samaks, Villaga tehti hooaja alguses viik.
                Bwhahahaha!

                Edit: Sorry lihtsalt ajas naerma ,et sa Arsenali suurte sekka ei arvanud.

                Kommentaar


                  Torrese värav. Super. Super. Super.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Jee teist korda juba
                    MAnchester United vs FC Liverpool 1:4
                    Liverpool peab võitma

                    Kommentaar


                      Ja Romeo peab surema.

                      Kommentaar


                        Manchester United vs Liverpool

                        Liverpool lõi sellel nädalal teist korda järjest neli väravat vastase võrku.Vaatama sellele ,et Reina pudistas mitmeid kordi oli see suurepärane ja magus võit Liverpoolile.

                        Ronaldo tegi mängu ajal paari häid lükkeid,aga hiljem eriti teisel poolajal oli ta täiesti nähtamatu,see on märk sellest ,et saadi Ronaldot hästi markeeritut Aurelio poolt ja see annab kindlasti talle enesekindlust juurde.

                        Enne mängu hakkas juba Liverpoolil probleeme tekkima,üks päev enne mängu sai treenigul Xabi Alonso vigastada,mis ei olnud just kõige parem uudis.15 min. enne kick-offi soojendus ajal sai ka Arbeloa vigastuse,mis oli veel halvem,sest Arbeloa on põhikoosseisu paremkaitse ja see oli algatuseks valus laks ja siis mindi teisele koosseisuga välja ehk.

                        Pidi minema:
                        ------Arbeloa------------------Carra------------------Skrtel--------Aurelio

                        Vigastuse tõttu mindi sedapidi:

                        ------Carra------------------Hyypia------------------Skrtel--------Aurelio

                        Kui oli mänguvile kõlanud ,siis esimesed viis minutit polnud eriti palju lubavat,aga järkjärgult hakkati palli rohkem valdusse saama ja mängu pilt paranes Liverpooli poolt.

                        Oli 23 minut käimas sai ilusa söödu kasti ja Park sai selle kätte peaaegu,kui ennem Reina tõmbas Parki maha ja oli penalt,mille Ronaldo realisseeris kindlalt ära ja hakkasid Manu fännid laulma kõva häälega.

                        27 minutil Skrtel lõi klaariks palli nii õnnestunud ,et pall põrkas üle Vidicu ,siis Torres näitas oma kiirust ja sai palli kätte,selleks ajaks oli ta 1v1 väravavahiga,külma närviga lõi ta posti kõrvale sisse,seis oli 1-1.37 minutil pääses Gerrard kasti ja Evra hilines olukorda ja tõmbas Gerrardi maha.Tuli penalt ,mille realisseeris Gerrard seisuks 2-1,millega mindi poolajal riietusruumi.

                        Teisel poolajal Manchester tõi sisse 30 miljont naela maksva Berbatovi pluss Scholesi ja Giggsi,pärast neid vahetust tuli Vidicule punane kaart Gerrardi blokeerimise eest.See oli õigustatud punane kaart,kuna ta oli viimane kaitsja,Gerrard oleks saanud 1v1 väravavahiga.Seal ,kus tegi Vidic vea tuli karistuslöök ,mille Aurelio lõi ilusti väravavõrkku.Lõpu poole võeti Torres ja Gerrard puhkama-nede töö oli tehtud.

                        Manchesteri mängijad olid juba alla andund,ime kombel sai Reina väga hea söödu antud kaitsete selja taha täpselt Dossenale ,kes lõi ilusa värava üle Van der Saari.Dossenal juba teist korda sellel nädalal sahistanud väravavõrku.

                        Enamus Manu fännid läksid juba 15 minutit enne mängu ära,see näitab nende manu kirge,minu mäletamis mööda pole ühtegi fänni läinud Anfieldil enne lõpuvile ära,ma mõtlen ,kes seisab (Kop).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas when Vaata postitust


                          Enamus Manu fännid läksid juba 15 minutit enne mängu ära,see näitab nende manu kirge,minu mäletamis mööda pole ühtegi fänni läinud Anfieldil enne lõpuvile ära,ma mõtlen ,kes seisab (Kop).
                          Old Traffordil ei olnudki mäng? Kurat, ma arvasin koguaeg, et OT'l

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Old Traffordil ei olnudki mäng? Kurat, ma arvasin koguaeg, et OT'l
                            Kas When ütles, et mäng oli Old Traffordil? Mu arust ta võrdles ManU ja 'Pooli fänne ning nende käitumist kodustaadionil...
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas when Vaata postitust
                              Enamus Manu fännid läksid juba 15 minutit enne mängu ära,see näitab nende manu kirge,minu mäletamis mööda pole ühtegi fänni läinud Anfieldil enne lõpuvile ära,ma mõtlen ,kes seisab (Kop).
                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              Old Traffordil ei olnudki mäng? Kurat, ma arvasin koguaeg, et OT'l
                              Imeliku kasutajanimega härrasmehe lause oli küll üsna segane, aga vähemalt mulle tundub, et tegu ei olnud eilse mängu kirjeldusega, vaid hinnang selle kohta, et kui ilma mängukireta () Manu fännid astuvad koduväljakul 15 mintsa enne lõppu minema, siis Anfiledil käivad asjad vähe teismoodi

                              edit: Kasper jõudis ette
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Old Traffordil ei olnudki mäng? Kurat, ma arvasin koguaeg, et OT'l
                                Oli kyll...lissalt v2ike hinnang vms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X