320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas when Vaata postitust
    Paluks linki v6i pilti sellest.
    pilti söödust?

    Kommentaar


      Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
      L6ppude l6puks on see ikka arv 0.

      Kommentaar


        Algselt postitas when Vaata postitust
        L6ppude l6puks on see ikka arv 0.
        Vathefakki sa ajad?
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Vathefakki sa ajad?
          Ma r22gin seda,et Reina pole ametlikult yhtegi v2ravas66tu andnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas when Vaata postitust
            Ma r22gin seda,et Reina pole ametlikult yhtegi v2ravas66tu andnud.
            Assists:

            229 Jose Reina Liverpool 1


            sa tõesti ei pea oma rumalust igal sammul demonstreerima ju.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Assists:

              229 Jose Reina Liverpool 1


              sa tõesti ei pea oma rumalust igal sammul demonstreerima ju.
              Anna link ,kust said selle? Sest ma ei leidnud kyll kuskilt.

              Kommentaar


                Liverpool loodab v2ltida Barcat ECC veerandfinaali

                Johan Cruyff loodab v2ltida oma endise klubi Barcelonat Euroopa karikasarjas.

                Ytles ta Daiyl Mirrolile :

                “Against Madrid, Liverpool became a steamroller, and for sure, many of those who feared playing against Manchester United don’t want to face Liverpool now.

                “Because of the manner in which they demolished Madrid and then thrashed United they are clearly the side everyone will want to avoid.”

                “Barcelona can defeat any team, but I’m sure they have noticed Liverpool now.

                “They were two convincing and prestigious victories but each was different.

                “Against Madrid, Liverpool went on the pitch to attack and press them. Against Manchester, they went shoulder to shoulder and the game finally turned their way thanks to one incident - Vidic’s dismissal and the free-kick.”


                Veerandfinaalid toimuvad 7,8 aprill ja j2rgmine n2dal.Liverpool on juba kysinud UEFA-lt ,et nad ei m2ngiks j2rgmine n2dal(15 aprill) , Hillsborough katastroofi puhul,millest on m66dumas 20 aastat.

                Kommentaar


                  Algselt postitas when Vaata postitust
                  Anna link ,kust said selle? Sest ma ei leidnud kyll kuskilt.
                  Vincent tegi sulle ju kõik puust ja punaselt selgeks ja sa ei saanud ikka aru?

                  PS! Palun ära tule jälle hiljem rääkima oma vigase eesti keelega, et teil väikese vennega sama kasutaja. Aitäh.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas when Vaata postitust
                    Johan Cruyff loodab v2ltida oma endise klubi Barcelonat Euroopa karikasarjas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas when Vaata postitust

                      Ytles ta Daiyl Mirrolile :
                      Daily mirLOL

                      Kommentaar


                        Arusaamatu jampsi vahele, mida siin aetakse: reservid mängisid sedakorda Wiganiga. Mäng lõppes 2:2, 'pooli väravad Palssonilt ja Weijl'ilt. Mängu parimaks hinnati taaskord Jay Spearing.
                        'pool: Dean Bouzanis, Martin Kelly, Emiliano Insua, Mikel San Jose Dominguez, Ronald Huth (Ryan Crowther 65), Steven Irwin, Daniel Pacheco, Jay Spearing, Krisztian Nemeth (Lauri Dalla Valle 70), Victor Palsson, Vincent Weijl (Gary Mackay-Steven 80).
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Rafa kirjutas ka lepingule alla..mis kehtib 2014 aastani.

                          Kommentaar


                            Sirvisin viimased leheküljed läbi, kuid ei jäänud silma, et see siia postitatud oleks. Vabandust, kui ei märganud ja see siiski juba olemas on.

                            Twenty years after Britain's worst stadium disaster, Adrian Tempany and five other survivors describe the impact Hillsborough has had on their lives

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                              Rafa kirjutas ka lepingule alla..mis kehtib 2014 aastani.
                              Jumal tänatud! Päeva parim uudis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                Rafa kirjutas ka lepingule alla..mis kehtib 2014 aastani.
                                Tema jaoks ilmselt ainuõigel hetkel.
                                Ma ei tea kui tark samm see LFC pikemaajalise tuleviku seisukohast on - tundub, et hetkel ei mõtle selle peale väga teraselt ka klubi omanikud. Lühemas perspektiivis on nii kindlasti lihtsam, et ei pea suvel uut meest otsima hakkama.
                                Minu jaoks, ja ma pole ainus, on Rafa treenerifilosoofia paras mõistatus. Aga rõõmuhetki toetajale on klubi tema aastatel siiski märgatavalt rohkem pakkunud kui kolme eelmise treeneri ajal. Tuleb tänulik olla.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X