320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
    ooo vait, sellise ebaõnnega oleks 0-0 parem olnud sinuarust?
    ma võtsin selle seiskoha selle järgi kuna ma jäin seda mängu vaadates vahepeal lausa tukkuma.
    Tegelt on heameel et Pool tiitlijahti jätkab.Nemad nende kolme hulgas kõige sümpaatsemad.
    Nii et alati ei pea närvi minema
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      lõpuks tuli ikka võit ära - jeees - pool pani manule pained peale, nyyd oleks homme õige aeg veelkord komistada...

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        ma võtsin selle seiskoha selle järgi kuna ma jäin seda mängu vaadates vahepeal lausa tukkuma.
        Tegelt on heameel et Pool tiitlijahti jätkab.Nemad nende kolme hulgas kõige sümpaatsemad.
        Nii et alati ei pea närvi minema
        teine poolaeg tõesti jah oli igavam :P anoh, fulham ise tingis sellise mängu, neile oleks see 1p isegi suure väärtusega olnud .. Nüüüd jääb oodata ainult Manu libastumist homme
        FC Otepää II

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          no nii masendavat mängu pole ammu näinud.mis valemiga suudab pool alati lõpus värava lüüa???Paide ja Kalevi mäng oli ka parem!!!
          Sinu arusaam jalgpallist suudab ikka veel hämmastada.
          'pool mängis lihtsalt fantastiliselt täna. Igal juhul oleks see olnud selle hooaja parim 0:0 viik. Õnneks oli jaksu lõpuni üritada ja mängida seda rahulikult ehitavat vutti - ehkki vahepeal hakkas lootus kaduma.
          Benayouni ees müts maha - poolvigasena mängis Iisraeli eest mõlemas valikmängus ja täna selline üliotsustav värav.
          Insua ja Dossena, ka Leivaga võis päris rahule jääda. Aga kolmapäeval mängivad ilmselt Aurelio, Riera ja muidugi Masch.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Lucky Liverpool
            FCLT.EU
            ----------------------------------------------------------------------
            Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

            Kommentaar


              Algselt postitas North Vaata postitust
              Lucky Liverpool
              mängu vaatasid?

              Kommentaar


                nagu üks põliseestlane ikka ütleb: "Oi bljaaad!"
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                  mängu vaatasid?
                  Jah, vaatasin... Ma tean et Liverpool vääris seda võitu, aga tahaks ikkagi et viik oleks
                  FCLT.EU
                  ----------------------------------------------------------------------
                  Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                  Kommentaar


                    Suurepärane esitus Liverpooli poolt minu arust,Torrese löök oleks võinud minna väravasse.Loodame,et Manu komistab homme.

                    Kommentaar


                      ma ei saa aru miks kuradi pärast benitez babeli koguaeg äärele mngima paneb

                      Kommentaar


                        Algselt postitas matys Vaata postitust
                        ma ei saa aru miks kuradi pärast benitez babeli koguaeg äärele mngima paneb
                        Sest Benitezele meeldib/eelistab formatsioon 4-2-3-1.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Sinu arusaam jalgpallist suudab ikka veel hämmastada.
                          'pool mängis lihtsalt fantastiliselt täna. Igal juhul oleks see olnud selle hooaja parim 0:0 viik. Õnneks oli jaksu lõpuni üritada ja mängida seda rahulikult ehitavat vutti - ehkki vahepeal hakkas lootus kaduma.
                          Benayouni ees müts maha - poolvigasena mängis Iisraeli eest mõlemas valikmängus ja täna selline üliotsustav värav.
                          Insua ja Dossena, ka Leivaga võis päris rahule jääda. Aga kolmapäeval mängivad ilmselt Aurelio, Riera ja muidugi Masch.
                          mismoodi see fantast oli?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            mismoodi see fantast oli?
                            Liverpool surus kogu aeg ,Lasti lüüa peale kaks või üks,ise löödi peale üle 10,surusime kogu aeg,võimalusi oli palju.Küsimus sulle,milline jalgpall on fantast?

                            Kommentaar


                              Ega see mäng nüüd fantast küll ei olnud. Pigem oli selline mõnus ründav jalgpall Liverpooli poolt, kuigi vahepeal suudeti mängida meistriliiga taolisi pallikaotusi. Siiski paneks hindeks 5-!

                              Kommentaar


                                Mul ei ole sõnu... Nii lähedal juba, aga ei. No vähemalt nüüd peaks need gloryhunterid vait olema selle koha pealt, et me eelmine mäng kobistasime.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X