320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
    Muidugi mitte, Gerrard on Liverpooli hing siiski ja vot kui nad Torresega korraga platsil on , vot siis neil vastased puuduvad Täna saab Chelsea purustatud =)))
    Ma tean ,et parastamine pole ilus tegu aga kuhu suur võit jäi?

    Kommentaar


      Huvitav küll, milline uudis oli natuke enne seda toredat mängu.

      Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


      Eelmine nö. allakäik oli ka just peale Rafa kõnet Fergusoni kohta.

      huvitav.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Ma tean ,et parastamine pole ilus tegu aga kuhu suur võit jäi?
        Tead, et pole ilus, aga parastad ikka. Siis tead ka, mis järgmine kord juhtub kui Arsel suur võit saamata jääb.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Parastajaid on suurklubide kaotuse puhul alati ja mitte vähe. Ning sinu sümpaatiast Arsenali vastu teavad kõik. Ammuilma.
          Supplies!

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Tead, et pole ilus, aga parastad ikka. Siis tead ka, mis järgmine kord juhtub kui Arsel suur võit saamata jääb.
            Poleks mõned tegelased suurt võitu lubanud ja pärast veel edasi vaielnud poleks sõnagi öelnud. Kõrgelt kukkumine on ikka valus.

            Edit: Kui parastamisest rääkida, siis vaata Arsenali teemat aasta tagasi. Parastajaid oli küll ja küll, kes olid õnnelikud ,et Arsenal liigas esikoha ära andis ja 'poolile CL-is kaotas.

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Kakskümmend minutit pärast mängu algust kadus arvutist pilt ja uut vähegi normaalselt toimivat striimi ei leidnudki.
              Krediitkaardi olemasolul saad u.40 eeku eest lunastada endale pildi uefa.com'ist.

              Mäng oli masendav. Söödud ei jõudnud korralikult pärale, vastu neid võeta ei suudetud, ründes oli vist üldse 2-3 korraliku söötu ja paar enam-vähem tsenderdust ehk kokkuvõttes meeskondlik mäng oli ümmargune null. Kaitse oli nii "tihe", et sellest oleks võinud emad lapsevankritega läbi jalutada ja väravaid lüüa.
              Kui kedagi kiita siis Kuyt ei lasknud pead norgu, ergutas kaaslasi ja rabas omal äärel tööd teha nii mis kole. Reina tegin paar suurepärast tõrjet.
              Lucas ja Riera- miks nad meeskonnas on?
              Gerrard oli isegi mitte null vaid miinus null. Väsinud? Koondis+PL+CL suht valus graafik on olnud viimasel ajal. Pingilt kedagi võtta ei ole. 3 ründajat ja 3 kaitsjat istusid eile varus.

              Aga 90' minutit veel ees. Elame näeme.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Krediitkaardi olemasolul saad u.40 eeku eest lunastada endale pildi uefa.com'ist.
                Sul on vaja ka vastavat arvutit või ühendust. Minu arvelaud nende standarditele ei vastanud, kui kunagi proovisin.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  muidugi 2 väravat nurgalöögist sisse saada on ka suht gei. Samas eks nurgalöögid peab enne teenima ka, aga siiski...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Oled seda varianti ise kasutanud ka? Kui ruttu asi jõustub, s.t. kui 5 minti enne mängu algust hakkad makset tegema, siis ei saa midagi vist? Ja muuseas, krediitkaardi puudumisel saab seebipangas teha virtuaalse krediitkaardi, teenus maksis vist 10 kr.
                    ma olen seda videospordi teenust kasutanud korra. siis küll toimis korralikult. pilt on ka sellistel saitidel ikka korralik, mitte mingi udune ja hakkiv
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Liverpool captain Steven Gerrard will be assessed by medical staff after complaining of a groin problem against Chelsea

                      Sest ei ole lihtsalt võimalik ju et St. Stevie oli Essieni taskus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Oled seda varianti ise kasutanud ka? Kui ruttu asi jõustub, s.t. kui 5 minti enne mängu algust hakkad makset tegema, siis ei saa midagi vist? Ja muuseas, krediitkaardi puudumisel saab seebipangas teha virtuaalse krediitkaardi, teenus maksis vist 10 kr.
                        Olen kasutanud korduvalt. Probleemid tekivad firefoxiga (kipub hanguma). IE'ga töötab normaalselt. Makse jõustub praktiliselt kohe. Tavaliselt olen tellimuse teinud 5-10 minsa enne mängu.
                        Mis natukene häirib on see et hääl tuleb ehk liiga vaikselt, aga võimendi ja kõlarid on abiks.
                        Mis arvuti req. nõuab ma ei tea. Mingi eriline püss mul ei ole, aga juust kah mitte. Selline natuke rohkem, kui casual-gameri aparaat.

                        Kommentaar


                          ühenduse kiirus võib saatuslikuks saada, ülejäänud nõuded on see, et sul oleks viimase aja soft olemas, mingit mega raali sul selle pildi jooksutamiseks pole vaja
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            milleks see? sopcasti pilt ei rahulda? Raha palju? Ei taha illegaalset pilti?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              milleks see? sopcasti pilt ei rahulda? Raha palju? Ei taha illegaalset pilti?

                              kui mind silmas pead, siis kahjuks vahest pole Eesti koondise mängudest tasuta netistriimi keegi pakkunud. Belgiaga oli vist see mäng näiteks
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elevant Vaata postitust
                                http://www.guardian.co.uk/football/2...-scan-on-groin
                                Sest ei ole lihtsalt võimalik ju et St. Stevie oli Essieni taskus.
                                njah, tegelt 'pool ei kaotanud ju ka.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X