320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    selle lühendi algne variant on GTFABM

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      mõned katked Thompsoni raamatust

      Phil Thompson autobiography :big deals that slipped through Liverpool\'s fingers

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas lfc


        mõned katked Thompsoni raamatust

        Phil Thompson autobiography :big deals that slipped through Liverpool\'s fingers
        Võib üsna veendunult öelda, et me ei kaotanud kuigi palju. Naljakas lugu oli selle Bowyeriga. See oli ka ainus kolmikust, kelle tõsine värbamise katse omal ajal avalikkuse ette jõudis. Õnneks me veel ühest Nicky Barmbyst pääsesime.
        Ronaldo stoori on pisut ootamatum. Aga parem, et temagi on seal kus on.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Bowyer\'i pilt on alati hea!
          Nunu, Ronaldo... üllatus jah, kuid võinuks siiski saada reaalsuseks - kasud olnuks ikka sees.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Minu jaoks Ronaldo lugu küll üllatus ei olnud. Sellest tehti ikka palju juttu, et Houlliere ajab taga noort Portugali wingerit ja et asi on peaaegu et lukus. Ja eks see, millise summa ManU välja käis, meid ka temast ilma jättis. Sest Ronaldo ise on tunnistanud, et ta tahtis Pooliga liituda aga lõpetas ManUs. Natuke on sellest kahju, talendikas poiss.

            Aga nüüd tänasest mängust. Estiteks, kas keegi teab, kas kuskil näidatakse RTR Sporti (Nimeta minu teada näitab, aga kavva võtnud ei ole), sest sealt meie mäng Fulhamiga ka tuleb.

            Gerrard ja Kewell võivad teha oma come-backi algrivistusse peale vigastusi. Ma küll Kewelliga ei riskiks, laseks poisil rahulikult reservide eest mänguteravust koguda ja siis, juba täiesti küpsena ja vormis olevana Premiershipi kallale lahti lasta. gerrard, kes eemal vaid lühikest aega on aga oodatud meeskonda. Jääme ootama lootma.
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              liverpool imes 0-2

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Kas keegi ütleks, mis see oli?
                Ma ei ole midagi sellist isegi Leyton Orienti või Stockporti sulest näinud!
                Mitte ükski mees ei täitnud oma ülesannet :s

                Pettumus...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas OskarM
                  Kas keegi ütleks, mis see oli?
                  Mängu ei näinud, kommenteerida ei oska. Tulemus on õudne.

                  Selliste mängude kaotamine oma teisel hooajal \'poolis Benitezile au ei tee. Näitab ainult seda, et Premieris mängimist ei ole me endiselt õppinud. See et Carra ainus inglane algkoosseisus, pole mingi uudis. Aga vahest on selles faktis midagi tähelepanu väärivat, kui üritada otsida vastust küsimusele, miks me Brüsselis võidame, aga Londonis pähe saame.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas mcnamara


                    Algselt postitas OskarM
                    Kas keegi ütleks, mis see oli?
                    Mängu ei näinud, kommenteerida ei oska. Tulemus on õudne.

                    Selliste mängude kaotamine oma teisel hooajal \'poolis Benitezile au ei tee. Näitab ainult seda, et Premieris mängimist ei ole me endiselt õppinud. See et Carra ainus inglane algkoosseisus, pole mingi uudis. Aga vahest on selles faktis midagi tähelepanu väärivat, kui üritada otsida vastust küsimusele, miks me Brüsselis võidame, aga Londonis pähe saame.

                    koosseis on suht imelik

                    tegelt pooli ääred on 0! riise ikka üritab aga kewelli aeg nagu möödas tundub, puuduvad teravad ääred nagu chelseal ja ründajad sest garcia on nagu tagumine ründaja rohkem, cisse keeras rafa ka putsi

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Ma Kewelli koha pealt oleks küll veel vait ,mees ei ole ju väga pikalt mänginud.
                      Seda et meil ääri ei ole on ammu teada , sellest ka selline pikk nimekiri mängijatest keda on äärtele proovitud aga kelle põhikoht oleks justkui mujal.
                      Ma mängu ei näinud ,aga tundub et eriti s..t oli Josemi olnud , teisel poolajal oli ka juba nagu lubanud natuke aga ei suudetud ära lüüa.
                      Endine Pooli mees vastaste väravas olevat päris mitu väga head tõrjet teinud.

                      Tulemus on muidugi ikka väga s.tt ,sama jamas mis eelmine aasta võõrsilmängudega.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        esimene värav tuli vist suluseisust tegelikult.Teine värav oli piiripeal aga silma jäi Hyypia kes muud ei teinud kui ainult tõstis käsi koguag ja jättis oma mehe katteta,mõtles,et on kohtunik vist.
                        Selle venna aeg on läbi.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas NUFC


                          esimene värav tuli vist suluseisust tegelikult.Teine värav oli piiripeal aga silma jäi Hyypia kes muud ei teinud kui ainult tõstis käsi koguag ja jättis oma mehe katteta,mõtles,et on kohtunik vist.
                          Selle venna aeg on läbi.
                          Järgmiseks mänguks varustatakse Hyypiä ka lipukesega...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            õnnetu
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Kewell ja Alonso olid selle sita mängu juures meie parimad niiet austraallast mõnitada ja maha kanda on mõttetu lahmimine. Ja kui arvestada, et see eoli alles teine mäng ja esimene algrivistusest viimase 5 kuu jooksul. Niiet võtke hoog maha.

                              Cisse oli terav paremalt äärelt, keskelt ikka 0, aga mis teha, kui ründepartnerist Morientesist ei saa vist ikka asja. See ei ole enam Hispaania liiga kus sa võid vabasse positsiooni lihtsalt kõndida. Tuleb ikka natuke vaeva ka näha.

                              Mängu pettumus oli Sissoko, kes ei teinud muud, kui kaotas palli ja tegi vigu. Tundus, nagu oleks Diao väljakul olnud, mitte Mali mees.

                              Josemi polnud nii hull, kui Traore, vahe lihtsalt selles, et viimane nopiti 60 minutil välja. Üleüldse oli vahetusi vaja juba vaheajal, mitte teise poole keskel. Sissoko ja Traore oleks pidanud kohe lahkuma ja asemele Hamman ja Garcia.

                              Hyypia ei mänginud minu meelest üldse hästi, kuigi paljud väidavat vastupidist. Seisis paigal ja vehkis kätega. No ok, õhuvõitluses ta kaotajaks ei jäänud aga maast oli nagu tellis, millest mööda lihtsalt joosti. Carra pidi ikka liiga palju tema praaki puhastama.

                              Vastaste väravad olid mingil määral sarnased - offside-trap ei tulnud välja. Ühel korral jäi hoopis mängust eemal olnud Josemi väljajooksuga napilt hiljaks ja teisel korral Carragher oli sammu võrra mängust maas. Aga nagu ühes teises foorumis mainiti, jäi tõesti mulje, et kaitse üritas maksku mis maksab oma liini säilitada selle asemel, et peatada Malbranque ja Boa Morte.

                              Kokkuvõttes üks jubedamaid mängupilte, mida ma näinud olen. Samasse kategooriasse eelmise aasta kaotustega Birminghamile ja S\'otonile.

                              Minu pakkumine - Benitez võiks endale appi palgata kellegi, kel Premiershipi kogemus, sest praegune treenerite koosseis on siiski liiga võõras Inglise liiga jaoks. Houllieri\'l oli Thompson, miks mitte Rafal? Ma ise pakuks Gary Mac\'i, kelle kogemused oleks meeletult kasuks. Ja ta on veel hiljaaegu mängus ja teab, kuidas võiks asjadele läheneda, sest nõndaviisi enam ei saa.
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                ah ära aja siukest jama et see nüüd kõik nüüd hyypia viga oleks ja tema välja vahetamisega midagi muutuks ...nii võib osta 11 kaitsjat ja vaadata kas hakkab hästi minema ,pakun et vaevalt küll ,tahan öelda et oleks vaja kudagi need pallid ise ikka vastaste väravasse toimetada!
                                mc jünger.Anus Äärits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X