320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
    Ütleks nii, et minu jaoks on ta küll ennast tõestanud. Miks teda muidu supersub'iks nimetatakse. Rafa lihtsalt ei taha teda millegipärast algrivistuses mängu panna. Eelistab Rierat millegipärast...
    Supersubiks ei nimeta teda enam ammu keegi. See oli eelmise hooaja esimene pool, kui ta paaris mängus vahetusest tulnuna paar väravat lõi... Rafa eelistab täiesti põhjusega Rierat, või kasvõi Dossenat ja keda iganes Babelile, sest Babel ju ei võitle - ma ei mäleta, et ma oleks kordagi näinud, et ta palli pärast tõsiselt võitleks, ei jalgadega ega peaga. Nii pehmel mökul ei ole lihtsalt Premieri asja.

    Kommentaar


      Algselt postitas laas Vaata postitust
      Supersubiks ei nimeta teda enam ammu keegi. See oli eelmise hooaja esimene pool, kui ta paaris mängus vahetusest tulnuna paar väravat lõi... Rafa eelistab täiesti põhjusega Rierat, või kasvõi Dossenat ja keda iganes Babelile, sest Babel ju ei võitle - ma ei mäleta, et ma oleks kordagi näinud, et ta palli pärast tõsiselt võitleks, ei jalgadega ega peaga. Nii pehmel mökul ei ole lihtsalt Premieri asja.
      no ikka võitleb küll.
      noob

      Kommentaar


        Ütleme ausalt, Rafa on palju häid noori mängijaid ära rikkunud. Babel oli mõni aeg tagasi oma aastakäigu üks parim mängija, nüüd on lihtsalt üks järjekordne igavesti noor ja oma võimalust ootav. Sama on ka Leiva kohta, poiss oli kõigest 19, kui valiti Brasiilia liiga parimaks. Selliseid noori, tuleb peale ostimst kohe mängima hakata ja vead tuleb andestada, nii pingil ja platil pendeldades ei saa ju mingit kindlust ja stabiilsust tekkida.

        Kommentaar


          Algselt postitas molbert Vaata postitust
          Ütleme ausalt, Rafa on palju häid noori mängijaid ära rikkunud. Babel oli mõni aeg tagasi oma aastakäigu üks parim mängija, nüüd on lihtsalt üks järjekordne igavesti noor ja oma võimalust ootav. Sama on ka Leiva kohta, poiss oli kõigest 19, kui valiti Brasiilia liiga parimaks. Selliseid noori, tuleb peale ostimst kohe mängima hakata ja vead tuleb andestada, nii pingil ja platil pendeldades ei saa ju mingit kindlust ja stabiilsust tekkida.
          Sellise mõtteviisiga võidate küll liiga alles viie aasta pärast.

          Kommentaar


            Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
            Sellise mõtteviisiga võidate küll liiga alles viie aasta pärast.
            Nagu Arsenal.

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Nagu Arsenal.
              Mark my words. Arsenal võtab juba järgmine hooaeg liiga ära. Isegi siis on see võimalik kui pool meeskonda on vigastatud nagu sel hooajal.

              Kommentaar


                Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                Mark my words. Arsenal võtab juba järgmine hooaeg liiga ära. Isegi siis on see võimalik kui pool meeskonda on vigastatud nagu sel hooajal.
                ok, ma juba jooksen kihlveokontorisse Arsenali peale panustama.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Babel babeliks. Mul on jäänud pigem selline mulje, et Benitez tumedat karva mehi väga ei seedi... need kes on valikus, püüab läikima lüüa ja maha parseldada.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    FA Youth Cup'i finaal paistab olevat käeulatuses. Esimeses poolfinaalis võideti Birminghami võõrsil 3:0, teine mäng toimub Anfieldil.
                    Mängu kangelane oli Soome nooruk Lauri Dalla Valle, kes lõi kaks väravat. David Amoo lisas ühe.
                    Ehk on märkimist väärt, et 'pooli noortes mängib vasakul äärel Paul Ince'i 17-aastane poeg Thomas, kes ka eile 90 minutit väljakul.
                    'pool U18: Bouzanis, Irwin, Buchtmann, Ayala, Kennedy (cap), Wisdom, Amoo, Pepper, Dalla Valle, Ince, Eccleston (Kacaniklic 61).
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                      Sellise mõtteviisiga võidate küll liiga alles viie aasta pärast.
                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Nagu Arsenal.
                      Ma unustasin aroonia postituse lõppu lisada.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Juba üksnes väravavahte loendasin 7. Neist kõige mõttetum on hr Itandje, kes pole suvest saadik minu meelest ühtegi mängu mänginud. Samas pole ta minu teada ka laenul.
                          selle asjaga saab nüüd vast õige pea ühele poole:



                          ühtepidi mitte nüüd päris ristilöömist väärt liigutus, nagu seda on meedias serveeritud, aga no samas 26-aastaselt võiks peas ikkagi vähemalt pool ajurakku juba olla ju.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar




                            tuleb siis välja, et kui suhu ei võta, oled halb inimene.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              http://www.guardian.co.uk/football/2...nitez-ferguson

                              tuleb siis välja, et kui suhu ei võta, oled halb inimene.
                              Naljakas, et sellel Allardayce'il pole midagi paremat teha kui mingisugust zhesti videolindilt edasi-tagasi kerida:
                              "I've looked at it three or four times, I've taken all week to have a calm and clinical look at it. I can only be of the opinion that's what he meant by it. From someone of his standing I'd expect better – but that's the way the man is. He needs to show a bit of humility."
                              Ferguson ei kasuta oma sõpru rivaalide mustamiseks muidugi esimest korda.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Let's all boycott the Times!

                                Tegelt suurem kära oli vist selle blogi pärast. Põnev.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X