320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    OT: huvitav, et Fulhami viimases tabelis ei ole
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
      Hmm...tänan lingi eest ,aga see oli mõeldud talle ,et kas ta midagi jagab ka või ajab lissalt lolli juttu.

      Kommentaar


        Ja tuli välja, et ei ajanud või mis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
          Ja tuli välja, et ei ajanud või mis.
          Ma küsisin lissalt huvipärast ,et kas ta teab või paneb uupi,mitte ültse paha pärast.

          Kommentaar


            Endine Manchester Unitedi ründaja Diego Forlan võib siirduda taas Inglismaale, kirjutab soccernet.ee. Forlanil olevat Liverpooliga juba suuline nõusolek olemas ning ainsaks takistuseks tehingu lõpetamisel olevat kahe meeskonna vaheline nõusolek.

            Madridi Atletico tahab Forlani eest 36 miljonit eurot, kuid üleminek võib väidetavalt toimuda ka 24 miljoni eest, kui Atletico saab omale Lucas Leiva, kellest on Hispaania klubi minevikus huvitatud olnud.

            Enne Hispaaniasse siirdumist mängis uruguailane Inglismaal Manchester Unitedi eest. Tollal tal kõige paremini ei läinud ning 63 mänguga õnnestus lüüa vaid kümme väravat.

            Kommentaar


              Leiva minema - palun väga.
              24 miljonit 29 aastase keskpärase ründaja eest, pigem ei.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Leiva minema - palun väga.
                24 miljonit 29 aastase keskpärase ründaja eest, pigem ei.
                Õnneks on see tagasi lükatud.....Präägu ei tasu eriti paljusi asju uskuda....eriti goal.comi.

                Kommentaar


                  ahah, tänks , et ütlesid .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    ahah, tänks , et ütlesid .
                    Pole tänu väärt

                    Kommentaar


                      Mina olen rahul selle hooajaga.alustades r.madrid 4-0 ja manchester united 4-1 võiduga......ja lõpetades Gerrardi võiduga(footballer of year)

                      Kommentaar


                        Loomulikult võib rahule jääda kuna karikaid tuli kuhjaga ... not

                        Can you name the one ship that has never docked at Liverpool?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ergo2482 Vaata postitust
                          Loomulikult võib rahule jääda kuna karikaid tuli kuhjaga ... not

                          Can you name the one ship that has never docked at Liverpool?
                          See habemega nali on juba nii vana, et pole enam naljakas.

                          Kommentaar


                            Pühapäeval 17.mail aastal 2009 algab 15:30 Premier League mäng The Hawthornsil.
                            West Brom Vs Liverpool

                            Kuna West Brom on viimasel kohal liigatabelis ,siis nad loodavad välja võidelda sealt ja nad ei tule Liverpooli mütsiga lööma.Ma vihkan neid hooaja lõpp mänge need,kes tahavad Premier League jääda.Kuid loodetavasti Liverpool paneb fantastilise tulemuse täna.


                            Kuna United on juba võitnud,siis võib kujutada ette ,seda et Liverpool läheb masendatud nägudega staadionile.

                            Igatahes,ma olen positiivse suhtumisega tänasse mängu.Lootus,et näha Alonsot on tagasi ja loodan ,et Gerrard lööb veel väravaid.

                            Kommentaar


                              põhikoosseis: Reina, Carragher, Agger, Arbeloa, Insua, Mascherano, Lucas, Kuyt, Gerrard, Benayoun, Torres.

                              vahetused: Cavalieri, Dossena, Alonso, Riera, Babel, Ngog, Skrtel

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                                Pühapäeval 17.mail aastal 2009 algab 15:30 Premier League mäng The Hawthornsil.
                                West Brom Vs Liverpool

                                Kuna West Brom on viimasel kohal liigatabelis ,siis nad loodavad välja võidelda sealt ja nad ei tule Liverpooli mütsiga lööma.Ma vihkan neid hooaja lõpp mänge need,kes tahavad Premier League jääda.Kuid loodetavasti Liverpool paneb fantastilise tulemuse täna.


                                Kuna United on juba võitnud,siis võib kujutada ette ,seda et Liverpool läheb masendatud nägudega staadionile.


                                Igatahes,ma olen positiivse suhtumisega tänasse mängu.Lootus,et näha Alonsot on tagasi ja loodan ,et Gerrard lööb veel väravaid.
                                Ma söön oma kaks kärbitud pirni ära, kui see pole Google translate
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X