320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurb jh , üks all time lemmikuid ja mängija kelle tõttu hakkasin Liverpooli fännama.

    Kommentaar


      Ma arvasin et toodakse ikka koju tagasi aga seda asja poleks nüüd uskunud, Owen ManU-sse. Vaatab, kas tegi Liverpool vea või ManU. Kas saab temast pingipoiss või liiga suurim väravakütt? Pakun arvama et jääb samale tasemele nagu ta oli Newcastle-is.
      LFC

      Kommentaar


        ma arvan/loodan, et siiski liiga suurim väravakütt.
        sigpic
        Knock, knock?
        "Who's there?"
        A midget who couldn't reach the doorbell!

        Kommentaar


          King Kenny is back.
          The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.

          Kommentaar


            Huvitav päev. Kenny tagasitulek toob südamesse sooja tunde. Oweni osas olen ikka päris imestunud, eriti arvestades alles hiljutist avaldust, et Manku enam üle 24-aastaseid ei osta.
            Aga midagi halba ma Michaelist sellegipoolest ei arva. Kui säärane klubi pakkumise tegi, on igati õige see vastu võtta.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Huvitav päev. Kenny tagasitulek toob südamesse sooja tunde. Oweni osas olen ikka päris imestunud, eriti arvestades alles hiljutist avaldust, et Manku enam üle 24-aastaseid ei osta.
              Aga midagi halba ma Michaelist sellegipoolest ei arva. Kui säärane klubi pakkumise tegi, on igati õige see vastu võtta.
              Ega ei ostetutki, saadi ju tasuta minu arust.
              LFC

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Oweni osas olen ikka päris imestunud, eriti arvestades alles hiljutist avaldust, et Manku enam üle 24-aastaseid ei osta.
                Sa ei lugenud hoolikalt seda avaldust.
                Nad ei osta enam suure raha eest üle 24 aastaseid.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
                  Ega ei ostetutki, saadi ju tasuta minu arust.
                  Jah, õige märkus. Samas ega see asjaolu Owenit nooremaks muuda. Loodetavasti jõuab siiski põhisse seal ja seeläbi MM-ile. Eks see tal üks suur eesmärk ole, usun.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Kaua oodatud Kuningas on tagasi.

                    Kenny Dalglish on nüüd ametlikult Liverpoolis tagasi.Endine Liverpooli mängija on nüüd ametis nimega vanemametnikuna akadeemias ja tegeleb veel kaubandusagendina.

                    Uus tegevdirektor teatas:“In our very first meeting Rafa and I agreed that we wanted to try and bring Kenny back to the club to help Rafa really drive forward our Academy which is at the heart of our plans for the future.

                    We are delighted he has agreed to join us and I am sure he will be very successful in his new role back at the club.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Kenny Dalglish on nüüd ametlikult Liverpoolis tagasi.Endine Liverpooli mängija on nüüd ametis nimega vanemametnikuna akadeemias ja tegeleb veel kaubandusagendina.
                      Guugel transleit?
                      Oeh kui kaua veel koolivaheaja lõpuni...
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Guugel transleit?
                        Oeh kui kaua veel koolivaheaja lõpuni...
                        Ma ei kasutanud Google translate,ma ei osanud paremini väljendada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jose Vaata postitust
                          Ma ei kasutanud Google translate,ma ei osanud paremini väljendada.
                          Peale punkti ja koma käib tühik, selle võiksid ikkagi ära õppida, häirib.
                          LFC

                          Kommentaar


                            Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
                            Peale punkti ja koma käib tühik, selle võiksid ikkagi ära õppida, häirib.
                            Okei, ma ei teadnud seda, äitah !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
                              Peale punkti ja koma käib tühik, selle võiksid ikkagi ära õppida, häirib.
                              lingvistiliste märkuste tegemise eel võiks endale ehk selgeks teha, et sõnad "peale" ja näiteks "pärast" ei oma eesti keeles ühesugust tähendust.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                lingvistiliste märkuste tegemise eel võiks endale ehk selgeks teha, et sõnad "peale" ja näiteks "pärast" ei oma eesti keeles ühesugust tähendust.
                                Väga võimalik, ega ma ei üritagi mingi grammar nazi siin olla, kuid need vead riivasid silma.
                                LFC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X