320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Ohjaa, olen varsti juba 2 aastat , kui mitte kauem rääkinud, et Rafa tuleks lahti lasta, aga nemad aina pikendavad lepingut. Masendav, kuidas meeskonda suudetakse ainult top4 vastu mängima motiveerida ja sellisest materjalist ei pigistata madalama otsa satside vastu mite midagi välja. Kurb on näha jälle Lucast platsil ja Benayouni pingil. Jah, on vigastusi, aga Totenhami vastu mängida nii haledalt on lihtsalt jube. Mängust nägin 1. poolaega ja teist poolaega alates 80.st minutist ja kogu selle aja oli Pool ikka äpu, mis äpu. Tahaks loota, et top 4 ikka tänavu tuleb, aga samasugust mängu näidates Cityle ja Arsenalile me vastu küll ei saa, rääkimata Unitedist ja Chelseast.

    Sac Rafa, klubisse on vaja uut hingamist ja kedagi, kes ei topiks oma ostetud flope põhisse, lihtsalt selleks, et kõigile tõestada, et tegu ikka pole päris flopiga.
    Tottenham nüüd küll madalama osa sats ei ole. Anyway see oli ainult esimene mäng hooaeg on ju 38 mänguline maraton.

    Kommentaar


      Kuna ei õnnestunud eriti mängu jälgida, küsiks, kuidas Johnson oma debüüdil mängis?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        teenis penalti ning oma äärel mängis päris hästi

        Kommentaar


          Ma mõtlesin, et ta osteti keskele.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Ma mõtlesin, et ta osteti keskele.
            Ära aja naerma.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Mis aastal ta UEFA Cupi tõi?
              My bad,ma mõtlesin FA cupi.

              Kommentaar


                Ma ülivarast surma välja ei kuulutaks. Tõesti, esimesel poolajal jäädi liiga lihtsalt surve alla ja lasti Spursil oma mänguplaan peale suruda. Teisel see-eest võideldi päris vahvalt - kuigi lõpuks kasuta.
                Niikuinii oli juba ette selge, et väga raske algus. Aga niipalju tahaks küll dollarimärkidega nõustuda: oleks nüüd küll juba aeg Rafa viimasest võimalusest rääkida. Kuid samas on vist niidid klubis tänaseks tema käes.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Kuna ei õnnestunud eriti mängu jälgida, küsiks, kuidas Johnson oma debüüdil mängis?
                  Glen Johnson mängis oma positsiooni igatahes üliedukalt välja. Benayoun oli mees, kes lõi sissetulles teravusi, Voronin aga ümmargune null. Aeglane ning kohmakad pallikaotused. Selge on hetkel vaid see, et sellise meeskonnaga hooaja lõpuni edukalt ei mängita. Rafa peab transfer listi uue pilguga üle vaatama ja kahtlemata tooma sisse uut verd ründeliini.

                  Kommentaar


                    Selle 2 milli eest mis Rafal veel on saab ta kindlasti mõne staari sisse tuua. Nt Viikmäe või keegi taoline. Kõik ründeprobleemid oleks lahendatud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                      Selle 2 milli eest mis Rafal veel on saab ta kindlasti mõne staari sisse tuua. Nt Viikmäe või keegi taoline. Kõik ründeprobleemid oleks lahendatud.
                      Teil võib ju rohkem kulutada olla, aga ega te praktiliselt ju kunagi kellegi eest üle 2 mil letti ei lao?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Teil võib ju rohkem kulutada olla, aga ega te praktiliselt ju kunagi kellegi eest üle 2 mil letti ei lao?
                        Jah, aga meil on alati olemas noored kes suudavad peale tulla. Teil sellist asja pole. Teil Torres vigastatud ja hooaeg totaalselt pekkis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Teil võib ju rohkem kulutada olla, aga ega te praktiliselt ju kunagi kellegi eest üle 2 mil letti ei lao?
                          aiii, see oli valus
                          FC Otepää II

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                            Jah, aga meil on alati olemas noored kes suudavad peale tulla. Teil sellist asja pole. Teil Torres vigastatud ja hooaeg totaalselt pekkis.
                            *Barcelonal on
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                              Jah, aga meil on alati olemas noored kes suudavad peale tulla. Teil sellist asja pole. Teil Torres vigastatud ja hooaeg totaalselt pekkis.
                              Paistab, et hüppavaid ja kilkavaid arse fänne tekib nagu seeni pärast vihma. Paari võidu järel on see jah seaduspärane siin foorumis. Ehk läheks siiski hüpleks oma teemas vahelduseks?
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Hah. Selline seaduspärasus on rohkem manku ja chelsea fännidel, seda peaksid sa siiski juba teadma.
                                Aga olgem ausad. Kui Torres saab vigastada, kes hakkab teil ründajatest väravaid lööma? Rafa Kuyt'i ja Babel'it sinna ette ei pane ju. Nemad võiks neid väravaid lüüa küll. Aga kui ikka Voronin sinna topitakse siis mina kohe ausalt ei näe kuidas tema suudaks seal hooaja peale üle 10 värava lüüa.
                                Vabandust kui nüüd keegi selle pärast haiget sai või solvus, aga minu arvamus on selline.

                                Selline uudis ka vahepeal tulnud, et kuna kaitsemehed vigased on Rafa ostmas Sotiris Kyrgiakos't.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X