320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kindlasti oleks võinud mõne inglase osta. Kreeklase tasemega. No ei saa aru, milleks on vaja välismaalt juurde osta mängijaid.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Kindlasti oleks võinud mõne inglase osta. Kreeklase tasemega. No ei saa aru, milleks on vaja välismaalt juurde osta mängijaid.
      2milli eest ei saa sa isegi Shola Ameobit
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        Kaitsjad maksavad tavaliselt vähem, kui ründajad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Kaitsjad maksavad tavaliselt vähem, kui ründajad.
          vahet pole, mõttest saad ikka aru.
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            Liverpoolis võiks rohkem inglasi pallida. Seepärast ei poolda eriti välismaalasi klubis. Milleks osta back-up'iks osta vananevat mängijat, kui endal kasvõi samune Ayala olemas. rafa ütles midagi kogemuste kohta. Aga kust need noored mujalt saavad neid, kui mitte mängides esindusmeeskonna eest. Mõttetu ost minu arust.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Hottest shirt in the stores

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Liverpoolis võiks rohkem inglasi pallida. Seepärast ei poolda eriti välismaalasi klubis. Milleks osta back-up'iks osta vananevat mängijat, kui endal kasvõi samune Ayala olemas. rafa ütles midagi kogemuste kohta. Aga kust need noored mujalt saavad neid, kui mitte mängides esindusmeeskonna eest. Mõttetu ost minu arust.
                Nõustun, võiks kasutada enda kasvatatud andekaid noori selle asemel et vaid välismaalasi sisse osta. Ehk tasuks natuke eeskuju võtta Evertonist kes enda kasvandikke kasutab?
                LFC

                Kommentaar


                  Pole mõnda aega siis midagi kribanud ega lugemas käinud, aga lapates läbi paar viimast lehte siin, hakkab silma palju äärmustesse hüplevat sodi. Nokkijad ja lihtsalt noored.

                  Suvi :

                  Üleminekuturu prime time on juba möödanik ning ausalt öelda ei saa rahule jääda, kuidas klubi kokkuvõttes tegutsenud on. Teised klubid on heaga paisunud, aga meie pagas jäänud praktiliselt samaks mõnede muudatustega. Süüdistavad pilgud lähevad eelkõige pooli rahameeste suunas, vähem Rafa suunas.
                  Lootsin väga, et kuidagi leitakse võimalus veel üks puhas ründaja klubisse tuua ning nii on arvanud ka mitmed teised 'pooli fännid mujal foorumites. Rafa on minuarust läinud natukene libedale teele sellega, et selleks hooajaks Stevie G-st striker voolida ja keskväli ülejäänd meestega täita, kuid kui see ei kõik toimib sel aastal, ei jää muud üle kui Rafa ees kummardada. Siiski leian, et puhtalt vigastustevaruks vajame me hädasti kedagi, kes suudaks sisse koksida. Voronin vaatamata oma edule saksas ei ole ikka päris selleks meheks veel ning nooremad kutid tõenäolisemalt ei pruugi pingelistes mängudes pingele vastu panna.

                  Minejatest :

                  Lahkujatele Alonsole ja Arbeloa-le esiteks suured tänusõnad kõige tehtu eest !!! Alonso on olnud üks sümpaatsemaid härraseid selles klubis ning lisaks oma mänguteenetele oli tal oma roll mängida ka uustulnukate sissesulatamisel meeskonda ning hea sisekliima eest hoolitsemisel, kuna klubis ju palju hispaanlasi, kes kindlasti temasugusele alt üles vaatasid. Pikalt 'poolis olnud, palju teinud, palju kogenud. Teisest küljest vaadates saime Alonso eest ikka kuradi hea kopsaka pappi, kes olgem ausad, ei ole enam kaua oma parimates aastates ja tegelikult on tema vanusest tingitud oskuste allakäik juba lähiaasta küsimus julgeks väita. Madriidis ta vaevalt keskväljalt mõne enam sisse virutab.
                  Arbeloa lahkumisest on minul isiklikult kõige rohkem kahju, sest tegelikult oli ta üks enim mänge mänginud ja stabiilsemaid mehi tervel eelmisel hooajal ja ka mänguklass teps kõrgem, kui ülejäänutel äärekaitsjatel. Mõru maiku aga leevendab (varsti ehk täiesti olematuks) Rafa kalleim ost Johnson sel suvel, kes on vähemalt esimestes mängudes oma väärtust ilusti tõestanud. Selline sitke vend, kes premmis nagu kala vees end tunneb ja tehnilist skilli paistab enamgi olevat kui Arbeloa'l.
                  Igatahes kaks hispaanlast said tagasi kodumaale minna ja liituda ahvatleva gigantprojektiga, millesarnasele võimalusele on inimlikult arusaadavalt raske ära öelda.
                  Ülejäänuid lahkujaid ei mäletata. (Hyypia muidugi ei käi siia juurde. Tema saaga sai juba eelmine hooaeg läbi.)

                  Tulijatest :

                  Johnson - On juba väljakul enda eest tegudega rääkinud. Kõik esialgsed märgid näitavad, et see ost on igati täkkesse läinud.
                  Aquilani - Paistab väga huvitav mees, kui tema vigastuste sagedus kõrvale jätta. Loov ja hirmsalt ägeda löögiga, mida oleks magus ära kasutada. Peaasi et Britisaare vutt talle külma dushina ei mõju.
                  Kyrgiakos - Väga värske ost, kellest ei tea me keegi vist eriti midagi. Selline Rafa 'quick fix' kaitseliinile vigastuselaine leevenduseks. Kui põhimehed saavad terveks, siis tn taandub varusse unustusse tagasi.

                  Oleks võinud rahaks teha :

                  Dossena ja Voronin. Voronin'i puhul hoiti pricetag liiga kõrgel, mitõttu Herta ei jõudnudki diili teha. Põhjust miks Dossenast lahti ei saadud terve suve jooksul, on mulle jäänud arusaamatuks. Vasakul äärel on meil kaks head meest juba olemas (Aurelio & Insua) ning seda 'veidrat' itaallast ei ole ju enam kolmandaks vaja.

                  Big expectations :
                  Benayoun - Yossi näitas eelmise hooaja teisel poolel väga ilmekalt, kui hea mängumees ta tegelikult on ja sedapuhku ootan mina temalt rohkem kui kunagi varem. Paistab et mees on jõudnud oma parimasse mänguikka praegu. Peatreener on loodetavasti sama taiplik ja kasutab teda aina rohkem.
                  Babel - Minuarvates ilmselgelt viimane hooaeg, kus mehel end pooli särgis tõestada on võimalik, sest kui sama hädiseks ta panus jääb, on Rafa pigem nõus temast loobuma, kui veel üheks hooajaks teda hoida. Vähem räppmuusikat ja rohkem trenni !
                  Leiva - Rafa enda poolt väga üles haibitud mängumees, aga sel hooajal tahaks tõesti me kõik teised ka seda näha. Mänguaega saab ka kindlasti hulgaliselt. Tähtis et pakuks ka kvaliteeti.

                  Ootused hooajale :

                  Tunnetades kui võrdseks ja kibedaks kemplemiseks see hooaeg prem'is tõotab kujuneda peaks kaineks jääma ja mitte ainult tiitlivõtule mõtlema, kuid noh ... ma ei tea ... eelmise hooaja punktisumma koos uhkete võitudega suurmeeskondade vastu ning ilma Torrese ja Gerrard'ita hakkama saamine, oli nii kuradi veenev, et nii mind kui kümneid tuhandeid 'pooli fänne üle ilma on teinud see eriti ootusärevateks. Peaasi, et ootustekoorem Rafat ega key mängijaid pikali ei suru, sest eks me kuule nüüd pea iga järgmist viiki ja kaotust kohe meediast, kuidas 'pool juba tiitli maha mängis.

                  Stay strong, stay focused, stay victorious !!!

                  Kommentaar


                    Vaatasin Highlightsid üle, väga muljetavaldav. Ehk ei olegi kõik nii paha , kui tundus =D .

                    Kommentaar


                      paar mängu on veel pidada, siis on hooaeg läbi ja loe tibusid
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        ahah , ma ei teadnudki seda...

                        Oleks ma tulnud siia rääkima, mingist liigapositsioonist või punktisummast. Lihtsalt 1. vooru mängupilt oli ikka eriti kohutav, ei mäletagi, millal Liverpooli viimati nii mängimas sai nähtud.

                        Kommentaar


                          esimesed mängud on möödunud aastaga täiesti võrreldavad olnud. Lihtsalt Spurs oli steroide täis pumbatud ning omasid. Millegipärast tulevad neild 'Pooli vastu mängud hästi välja. Ju me ei ole neid piisavalt röövinud.

                          muidugi on arusaadav, et emotsioonid on suur osa jalkast, aga dramatiseerimise võib Mr Bean'ile jätta.


                          Uudis siis selline, et Agger ei taha platsile tagasi. Kipub teine ikka haiglaõdede juurde va perv (y). Ca kaks kuud on oma seljahädaga väljas. Samas ei olegi see nii jube uudis, sest uuel aastal hakkab väsimus meestel tunda andma ning siis on hea päevitajaid mängitada.


                          Ning üks väikene ennustus ka, viimasest mängust saadud mõte - Reina annab sel hooajal kaks korda rohkem väravasööte kui möödnud hooajal.
                          Ma nüüd seda ei tea, palju ta neid andis, aga las see jääda statisikute ja kronoloogide tööks.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Ning üks väikene ennustus ka, viimasest mängust saadud mõte - Reina annab sel hooajal kaks korda rohkem väravasööte kui möödnud hooajal.
                            Ma nüüd seda ei tea, palju ta neid andis, aga las see jääda statisikute ja kronoloogide tööks.
                            Kuidas see mõte sul viimasest mängust tuli? Ta ei andnud viimases mängus ju ühtegi :/ Või tekkis tema väljalöökidest palju ohtlikke olukordi lihtsalt, kuid väravaid ei suudetud lüüa? Mängu kahjuks ei näinud ise, ei oska täpselt öelda nüüd..
                            FC Otepää II

                            Kommentaar


                              jah, teravad ja täpsed söödud - selgelt on selle kallal rannas tööd teinud.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                see aasta on meie aasta!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X