320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ignorantne inimrämps raekoja platsi rippuma koos nendega, kes pensionide vähendamisest räägivad. ptüi. häbiväärne.

    Kommentaar


      Kust urust need ülbed noored kuked välja ujuvad?

      Kommentaar


        Pärast mitmeid lahkumisi kas laenule või päriselt on reservide koosseis mõnevõrra muutunud. Aga liigahooaega tuli neilgi alustada ja seda tehti tuttavas võtmes ehk 2:3 lüüasaamisega.
        Keskkaitses debüteeris viimane ost Kyrgiakos, väravas mängis minu jaoks päris uus tutvus Liam Jacob.
        'pool: Jacob, Degen, Kyrgiakos (Kelly 46), Ayala, Darby, Eccleston, Spearing, Plessis (Palsson 79), Bruna (Amoo 84), Ngog, Pacheco.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Homme vs Bolton .

          Kommentaar


            Algselt postitas -mmartin Vaata postitust
            Homme vs Bolton .
            Mis veel uudist?

            Kommentaar


              Bolton Wanderers vs Liverpool

              Kindlasti me peame tagasi oma rajale saama.Ei ole üldse hooaja start olnud hea,mitte üheskis mõttes.Me peaksime pressima kohe mängu algul nagu me tegime seda Stoke vastu nädal tagasi.Ma arvan, et me peaksime minema ründavamalt,kui eelmised korrad oleme mänginud.Kui me saame kohe algul värava, siis tuleks suure skooriline võit.

              Eelmise aastal võtsime Boltonilt kõik punktid ära.Liverpool võitis Boltonit Novembris Reeboki staadionil,kui Kuyt ja Gerrard lõid väravad peaga.Anfieldil võideti 3-0 skooriga.Skoorisid Keane,Riera ja kolmandat ei tule praegu meelde.

              Boltonil on null punkti kahest mängust,mõlemad mängud on kaotatud 1-0 nii Hullile ,kui ka Sunderlandile ja asub tabelis all.Liverpoolil on kolmest mängust kolm punkti ja asub tabeli keskel.

              Punased kindlalt vajavad tagasi oma teele saada, et lootused Premier League võitmiseks jääksid alles.Ma ennustan 4-0 võitu,löövad väravad Gerrard, Torres(2) ja Benayoun.Ma tahaksin näha rohkem ründavamat formatsiooni koos uue mehega Krygiakosega.

              Ma läheksin sellise koosseisuga:

              -----------------------Torres---------------------
              ---Babel---------------Benayoun--------------Kuyt-
              -----------------------Gerrard--------------------
              -----------------------Mascherano---------------
              --Insua----------------Krygiakos----Carra-------Johnson--
              -----------------------Reina-----------------------------------

              Kommentaar


                Lucast ehk ei tasuks veel põhikoosseisust välja arvata viimase omavärava tõttu. Üldiselt usun Pooli võitu Boltoni üle nulliga, st. et Reeboki mehed jäävad kuivale. 0-2 või 0-3, soliidne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Iseenesest ei paku Sinu eelistatud algkoosseis rohkemat huvi, kui see, et Torres on väravas ja Reina tipuründaja.
                  Tahtsin sama öelda. Ei teadnud et mõlemad on nendel positsioonidel piisavalt head.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Iseenesest ei paku Sinu eelistatud algkoosseis rohkemat huvi, kui see, et Torres on väravas ja Reina tipuründaja.
                    Oleneb, kus poolt vaadata.Tegelikult sa said väga hästi aru, et Reina väravas ja Torres ees.

                    Kommentaar


                      Bolton v Liverpool

                      Nii Rafa on läinud sellise koosseisuga: Reina, Johnson, Carragher, Kyrgiakos, Insua, Kuyt, Mascherano, Lucas, Riera, Gerrard, Torres.

                      Varus: Gulacsi, Voronin, Benayoun, Plessis, Kelly, Skrtel, Dossena.


                      Poolajaks on 1-1(Davies ; Johnson).Torres hakkas juba paremini mängima,kui mängu algul.Gerrard näib päris terav välja, Johnson on kõige parem kaitse ,keda ma olen elus näinud!

                      Mind ei huvita , mis skoor on, aga lähme toome võidu koju!!

                      Nii lõpuks jäi 2-3 (Davies;Johnson;Gerrard).Osavust, söötmist ja lõpetamist annab soovida, aga kõik kolm väravad olid hästi löödud.Ma olen täna kõige õnnelikum mees maailmas, hea võit oli.

                      Kommentaar


                        Carling Cup'is kohtutakse Elland Road'il Leedsi'ga.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Ilgus ja mitte jalgpall. Kolm punkti rentslist. Bolton väärinuks vähemalt viiki.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Milleks see Kyrgyakos osteti? Mees väga ebakindel, isegi San Jose tundus paar mängu tagasi kindlamana.

                            Kommentaar


                              Vedas raisk

                              Kommentaar


                                Peale selle et teil "vedas raisk!" , ma tahaks teada palju te kohtunikule selle lambi punase eest maksite?
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X