320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Babel ei ole piisavalt hea.

    Mulle pole ta kunagi meeldinud, tehnika on suht puine jne. Ainult kiirust on, aga kui Stoke istub 10 mehega kaitses, siis paratamatult pole tal ruumi kuhugi joosta. Rieras näen ma igatahes palju suuremat talenti.

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Babel ei ole piisavalt hea.

      Mulle pole ta kunagi meeldinud, tehnika on suht puine jne. Ainult kiirust on, aga kui Stoke istub 10 mehega kaitses, siis paratamatult pole tal ruumi kuhugi joosta. Rieras näen ma igatahes palju suuremat talenti.
      Tehnikat tal ehk isegi on, või vähemalt ta ise arvab nii ja püüab muudkui triblada ja petta ja mida kõike muud, aga ta ei ole lihtsalt 1) meeskonnamängija; 2) võitleja. Riera on mõlemat ja kuigi tal eelmise hooaja alguses ehk kõige paremini ei läinud, siis olid nad koos Yossiga hooaja teises pooles peamised 'Pooli teravusteloojad. Nii et jah, Babeli võiks ära saata küll (ma juba muidugi olen seda sama juttu siin juba aasta tagasi vms rääkinud).

      Kommentaar


        Pepe arvab, et viikidest on villand ning kaotused ei olegi nii väga hullud asjad http://www.skysports.com/story/0,195...536279,00.html

        Tõsi. Minu mõtted. 11-st viiki pole juhus, ebaõnn, vaid näide riskivabast mängust - nõnda jääbki laev miilide kaugusele sadamast ankrusse.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kommentaar


            aasta siis oli 65
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Avaldati nimekiri ML-s mängimiseks registreeritud meestest. Kokku on neid 28 ja inglaste kvoodi täitmiseks seas ka ründajad Amoo ja Eccleston, keda pole isegi esitiimi läheduses enne nähtud.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                huvitav tõesti miks sellised nimed seal ,ise oleks Pacheco nime tahtnud seal näha juba.eks Rafa ilmselt teab midagi mida meie ei tea!
                mc jünger.Anus Äärits.

                Kommentaar


                  Algselt postitas reed Vaata postitust
                  huvitav tõesti miks sellised nimed seal ,ise oleks Pacheco nime tahtnud seal näha juba.eks Rafa ilmselt teab midagi mida meie ei tea!
                  Sest teil pole meeskonnas normaalseid inglasi, kes natukenegi väljakule saaks. Nagu ka McN kirjutas.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Jah, peaks Beckfordi tasuta hankima Leedsist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Jah, peaks Beckfordi tasuta hankima Leedsist.
                      See oleks hea mõte, kuigi mõned kuud tuleks oodata, kuid pigem leiate mõne toreda hispaanlase.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas reed Vaata postitust
                        huvitav tõesti miks sellised nimed seal ,ise oleks Pacheco nime tahtnud seal näha juba.eks Rafa ilmselt teab midagi mida meie ei tea!
                        Amoo ja Eccleston on muidugi mõlemad alles 18-aastased. Aga kui nad oleksid tõsised tegijad, olnuks nad seekord juba hooaja eel kaasatud, aga ei.
                        Kaheksa inglast peavad 28 hulgas olema ja ega tõtt-öelda väga alternatiive pole. Steven Irwini peale oleks ehk vaid võinud veel mõelda, aga Darby, Spearing, vv Martin, Kelly tuli paratamatult koosseisu nimetada. Kui lisada Carra, Gerrard ja Johnson saab koguni üheksa inglast kokku.
                        Kohta ei jagunud muuseas kaitsja Degenile.

                        Goalkeepers

                        Diego Cavalieri, Pepe Reina, David Martin.


                        Defenders

                        Glen Johnson, Daniel Agger, Fabio Aurelio, Sotirios Kyrgiakos, Emiliano Insua, Jamie Carragher, Stephen Darby, Martin Kelly, Martin Skrtel, Andrea Dossena.

                        Midfielders

                        Alberto Aquilani, Steven Gerrard, Yossi Benayoun, Javier Mascherano, Lucas Leiva, Jay Spearing, Damien Plessis, Albert Riera.

                        Forwards

                        Fernando Torres, Andriy Voronin, Dirk Kuyt, Ryan Babel, David Ngog, David Amoo, Nathan Eccleston.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Sest teil pole meeskonnas normaalseid inglasi, kes natukenegi väljakule saaks. Nagu ka McN kirjutas.
                          ega nende ainult inglastega suurt edu poleks vist loota ka,kui üldse kusagil siis võibolla mingites madalamtes liigades toksides.
                          mc jünger.Anus Äärits.

                          Kommentaar


                            6+5 reegli kehtimise korral oleks Liverpoolil päris raske seis.

                            Kommentaar


                              Kahjuks seda vist ei tulegi EL-i kisa pärast, teistel klubide kohta võib öelda et Man U saaks küll tiimi isegi kokku, 'pool... mitte nii väga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Kahjuks seda vist ei tulegi EL-i kisa pärast, teistel klubide kohta võib öelda et Man U saaks küll tiimi isegi kokku, 'pool... mitte nii väga.
                                Kisub natuke OT-ks , aga yks konkurent , nimelt Arsenal oleks teil kaelast ära suht .. Ja 6+5 aeg kui tuleb siis alles 2-3 aasta pärast ..
                                Liverpoolist siis , et mis kohta iseendile ennustate ? Kumb lööb rohkem väravaid , Torres või Voronin ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X