320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    leeds v Liverpool

    Nii täna õhtul mängime võõrsil Leedsiga League Cupis.Nad mängivad hetkel päris hästi liigas, nii palju kui mina olen kuulnud.

    Tahaks näha, et minnakse League Cupi ka ära võitma, kuigi tänane koosseis just kõige tugevam pole.Ma ei arva, et me peaks andma väga palju mängu aega noortele, aga samas on põhikoosseisul vaja puhata ka.

    Mina läheksin sellise koosseisuga:

    Cavalieri

    Degen Kyriagos Agger Aurelio

    Spearing Masch

    Riera Voronin Dossena

    Babel

    Rieralt tahaks näha 1v1 ettevõtmist paremalt äärest.

    Rafa koosseis:Cavalieri, Degen, Carragher, Kyrgiakos, Dossena, Aurelio, Spearing, Mascherano, Riera, Babel, Ngog ja varus:Reina, Gerrard, Torres, Skrtel, Voronin, Plessis, Johnson.

    Kommentaar


      Just peaks noori rohkem kasutama. Unistus sai teaoks, Spearing algkoosseisus
      Ning oskab keegi öelda, milline on Babel'i õige positsioon? Kas ründaja või winger?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Mis imeravi see Agger saanud on, et jalad juba all?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Agger ei mängi ju.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Agger ei mängi ju.
            Jose pani ta oma koosseisu.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Mis imeravi see Agger saanud on, et jalad juba all?
              Ma olen saanud aru, et septembri lõpu poole pidi saama terveks või olen valesti aru saanud.Tofoa kaua ta siis väljas on?

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Just peaks noori rohkem kasutama. Unistus sai teaoks, Spearing algkoosseisus
                Ning oskab keegi öelda, milline on Babel'i õige positsioon? Kas ründaja või winger?
                Ta mängib wingerina.

                Kommentaar


                  Leeds v Liverpool

                  Poolaeg on 0-0, Degen, Babel ja Spearing on olnud väga head täna.

                  Ngog näib isoleeritud seal ees, Dossena ei saa ka täna eriti hakkama.

                  Ei näe võitu, kui Gerrardi ja Torrest sees pole.

                  Kommentaar


                    Suhteliselt napp võit tuli, vähemalt skoori järgi. Samas said edasi ning Spearing sai mänguaega. Teda võiks lähiajal näha Premier'is väljakul.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Leeds v Liverpool

                      Tulemuseks jäi 0-1 (Ngog).Ma loodan, et Spearing saab ka mängu aega liigas, tõsiselt üllatas ta mind täna.

                      Kommentaar


                        Babel lippas esimesel poolajal päris nobedalt ja tegi mõne ilusa liigutuse. Siis viskas "teenusepakkuja" vedru välja. Edaspidi tuli mul teisi kohustusi täita ja teine pool jäi nägemata. Aga ikka peab rahul olema, et N'gog kangelaseks tõusis. Eks tal enesekindlust väga tarvis.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Edaspidi tuli mul teisi kohustusi täita ja teine pool jäi nägemata.
                          Kohustusi? No enamik nimetab seda ikka toredaks meelelahutuseks vms. Aga eks see võib-olla ole abielumeeste värk. Ja hailaitide järgi sa just paljust ilma ei jäänud.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Babel lippas esimesel poolajal päris nobedalt ja tegi mõne ilusa liigutuse. Siis viskas "teenusepakkuja" vedru välja. Edaspidi tuli mul teisi kohustusi täita ja teine pool jäi nägemata. Aga ikka peab rahul olema, et N'gog kangelaseks tõusis. Eks tal enesekindlust väga tarvis.
                            minu jaoks oli Babel kõige negatiivsem üllatus teie pundist. või noh minu jaoks siis küll positiivseim, aga saate aru küll. üldiselt peaks tema klassi mees meie äärekaitsjad mõrvama, aga tegelikult osutus suht ohutuks. eriti mannetud olid tema püüdlused II pa alguses vasakul äärel. võiks öelda, et nendes oli harrykewelliku frustratsiooni, kui too tabas end iseenda hale vari olemast. argentiinlane oli samuti taandunud Jonny Howsoni tasemele, mis tähendab korralikku 3 liiga taset. esteetikapange täisoksendamise eest vastutas seekord kreeklasest keskkaitsa soeng.

                            kokkuvõtvalt ütleksin, et kolmanda liiga satsi parim rivistus ja maailma ühe tippklubi teine koosseis on enam-vähem võrdsel tasemel. kartsin ausaltöeldes hullemat. viik oleks olnud suht aus aga pole häda. raha saime kätte, mollys oli lõbus ning nüüd on hea liigale keskenduda.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                              Kohustusi? No enamik nimetab seda ikka toredaks meelelahutuseks vms. Aga eks see võib-olla ole abielumeeste värk. Ja hailaitide järgi sa just paljust ilma ei jäänud.
                              Mis? Mcnamara seksvideo on väljas? LINKI! LINKKKKI!!!!!
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Sa tahad mingit meest seksimas näha või?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X