320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Nonii saite vastuse küsimusele kes on Jovetic?
    Mul tuli kah kohe see küsimus meelde.
    Täna ei näita kahjuks ükski Xtra. Statistikat vaadates päris masendav mäng siiamaani.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      mul sopakast näitab kenasti.

      Kommentaar


        tvuplayeriga ka väga kena pilt.

        Kommentaar


          täiesti ulme. Esimesest poolajast 40 minutit on Fiore lihtsalt julmalt rünnanud , täielik amokki jooks käib Pooli väravale, kõik passid jõuavad nagu täpselt kohale. Muidui pool on ka äärmiselt kahvatu, täiesti hambutud... Õiglane seis oleks ehk 5:0 isegi ... Ei kujuta etet mida teisel poolajal Pool küll välja võib mõelda , et oma täiesti häbiväärne väljakuloleks mänguks muuta...
          Fiorel mudiugi elumängu tegemas Vargas ja Jovetic!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Jovetic teeb teile 1:0 nii, et vähe pole.
            Okei, 2:0.

            Kommentaar


              Nüüd vähemalt teada vastus sellele meid kõiki kaua piinanud küsimusele, Jovetic on siis tüüp kes lasi põhja pooli plaanid jätkata 100%'liselt cl'i.

              Kommentaar


                Ei midagi erilist poolikute mängust, kaitsimine oli mannetu, ründajad olid väga hästi "Man markingut" tehtud, ei olnud täna siukest mängijad, kes tooks võidu koju.

                Ja Jovetic ostame ära, väga hea mängija.

                Kommentaar


                  mõne värva võinuks ikka lüüa, kuid eks ole raske end motiveerida, kui eelmises mängus pallid ise kotti kukuvad. tundus kohe algusest peale, et mõte on pigem nädalavahetuses kui tänases päevas. eks karistati ära ka nagu näha oli.

                  mängu parim oli vast fiorentiina kaitseliin Gamberiniga eesotsas. Jovetići tervust ei saa muidugi ka esile toomata jätmast - motivatsiooni pealt pani hästi. Täkukesi ennegi nähtud.

                  mis seals ikka. tuleb lilladelt saadud õppetund endisele rikkurile suunata.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Ja Jovetic ostame ära, väga hea mängija.
                    Ostaks kõik ära, kes kunagi Liverpoolile värava löönud on.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Rafa on jah selline tüüp, kes ostab mängijaid, kes pooli vastu skoorivad. Imeks pandavat poleks siin midagi, kui Jovetic järgmine aasta poolis palliks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Joks Vaata postitust
                        Rafa on jah selline tüüp, kes ostab mängijaid, kes pooli vastu skoorivad. Imeks pandavat poleks siin midagi, kui Jovetic järgmine aasta poolis palliks.
                        Vahet pole, kui hea mängija on, pole teda siia vaja. Ei väsi kordamast, rohkem inglasi esindusmeeskonda!

                        Kuida mängupilt oli? Statistika järgi mängiti teis poolaega paremini.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Kuida mängupilt oli?
                          Pilt oli hea. Ei lääginud kordagi. Sopcast siis.

                          Kommentaar


                            teine 1/2 aeg oli nagu trenn betoonseinaga
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Vahet pole, kui hea mängija on, pole teda siia vaja. Ei väsi kordamast, rohkem inglasi esindusmeeskonda!

                              Kuida mängupilt oli? Statistika järgi mängiti teis poolaega paremini.
                              Esimene poolaega oli enamvähem nii nagu ma juba kirjutasin. Teisel poolajal tõmbas Fiore rohkem kaitsesse ja sellest ka rohkem võimalusi Poolile, 2 sellist poolkõvat võimalust isegi oli, aga ei midagi erilist, pigem selline rapsimine käis. Joveticile tehti ka päris korralikult haiget, ehk sisi markeeriti korralikult ära teiseks poolajaks. Ei saanud aru miks Torres kollast ei saanud, kui Gamberini palli tema eest välja lükkas ja penaltit nõudnud Torres seal beibetsema hakkas ja pallile jalaga virutas vihast? Kas sellise käitumise eest pole mitte kaart ette nähtud?
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Kuida mängupilt oli? Statistika järgi mängiti teis poolaega paremini.
                                Teisel poolel Liverpool ainult surus, olid mõned võimalused, kuid Fiorentina kaitse pidas väga hästi. Esimest poolaega ei õnnestunud näha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X