320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Kas sellise käitumise eest pole mitte kaart ette nähtud?
    on küll... .
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Mind ausaltöeldes väga meeldivalt Viola üllatas, oma Mait Patrailiga eesotsas - ei olnd mingit venitamist ja arutut murul visklemist - ammu polnud niivõrd puhast ja feirgeim mängu näinud, kuigi italjaanodel olnuks tund aega põhjust nilbitseda (mul on miskipärast nende suhtes eelarvamused tekkinud). Ja see mängupilt, mida Fiorentina esimesel poolajal näitas, see oli ikka rämedalt hea. Müstiliselt hea. 'Pool külla tõesti kahjuks väga ei punnind, ja keskväljal oli jõhker auk, sihke Maschi suurune. Kiirrünnakutest need väravad ju tulidki. Kodus küll võtab vast 3p ära.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jose Vaata postitust
        Mis ma valesti tegin?
        Kui sa nüüd hästi järele mõtled, siis tegelikult sa mõistad, et tegemist oli vähemalt julgustuse, kui mitte suisa kiitmisega.

        Kommentaar


          Käut lõi värava ka?
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Pilt oli hea. Ei lääginud kordagi. Sopcast siis.
            Ei noh, said aru küll. Loodan, et 'Pool läks mütsiga lööma seda mängu. Kui ei, siis pole meil vaja loota see aasta alagrupist edasipääsu.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Kes on Jovetic?
              Algselt postitas fiorentina Vaata postitust
              Varsti saad teada
              umbes sellise suhtumisega tuli ka liverpool mängima ja ma arvan, et see kysimus sai vastuse..

              Kommentaar


                Algselt postitas fiorentina Vaata postitust
                umbes sellise suhtumisega tuli ka liverpool mängima ja ma arvan, et see kysimus sai vastuse..
                No siis on ju hästi. Paistab, et siin teemas on eile õhtul lõbu laialt olnud.

                Kaks aastat tagasi alustati ML alagruppides veelgi närusemalt, aga hilissügisel tuldi ilusasti toime. Eks vaja seegi kord noateral tantsida, kuid kõik on alles ees.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Reservid võitsid ManCity 2:0. Agger mängis 68 minutit probleemideta. 'pool oli vastastelt selgelt üle - väravad Ngogilt ja 20. hällipäeva tähistanud Stevie Irwinilt. Lisaks jõudis Palsson saada punase kaardi ning Degeni tervis ei pidanud üle ühe poolaja vastu.
                  'pool: David Martin, Philipp Degen (Chris Mavinga 45), Stephen Darby (Capt), Daniel Ayala, Daniel Agger (Emmanuel Mendy 68), Nathan Eccleston, David Amoo (Zsolt Poloskei 78), David Ngog, Victor Palsson, Alex Kacaniklic.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas laas Vaata postitust
                    Kui sa nüüd hästi järele mõtled, siis tegelikult sa mõistad, et tegemist oli vähemalt julgustuse, kui mitte suisa kiitmisega.
                    Ma ei saanud aru sellest ,et mis asi mul aia taha läks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Ma ei saanud aru sellest ,et mis asi mul aia taha läks?
                      See, et sa pakkusid algkoosseisu enam-vähem nelja ründajat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas laas Vaata postitust
                        See, et sa pakkusid algkoosseisu enam-vähem nelja ründajat.
                        Ei pakkunud, Ma pakkusin niimoodi Babel--------------Riera
                        ---------Kuyt----------
                        --Torres--- Siin ma mõtlen kahte ründajat, Kuyt vähe tagasitulev ründaja, kui Torres.Kus siin on neli ründajat? Aii dont kettit

                        Kommentaar


                          palun ole rahulik kõik saab korda
                          mc jünger.Anus Äärits.

                          Kommentaar


                            Rafa Benitez was as angry as he has ever been with Liverpool during their defeat by Fioretina, Fabio Aurelio has revealed.

                            Õigusega? Ma pooldan Inglaste seast kõige enam just Liverpooli ja kui Rafa teil lausa sülge loopis, siis pidi mäng ikka kohutav küll olema.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Rafa Benitez was as angry as he has ever been with Liverpool during their defeat by Fioretina, Fabio Aurelio has revealed.

                              Õigusega? Ma pooldan Inglaste seast kõige enam just Liverpooli ja kui Rafa teil lausa sülge loopis, siis pidi mäng ikka kohutav küll olema.
                              No 0-2 kaotus ja enda väljaku poolel palli söötmine räägib enda eest. Oleks saanud sellest söödumängust enda tagalas aru siis kui 'pool oleks kahega ees olnud aga ei olnud.

                              Kommentaar


                                Chelsea vs Liverpool

                                Võit Chelsea üle, siis oleksime teisel kohal jäädes ühe punktiga Manule alla.Kui nii ei juhtu, siis ma oleksin pettunud.Nii viik, kui ka kaotus ei tuleks kõne allagi.Ma arvan, et hektel suudame neid lüüa, kuigi meil oli suht sitt mäng Itaalias, arvan ma, et me suudame võita neid.Kui me suudame neid võita, annab kindlasti enesekindlust tiimile, kui ka Rafale.

                                Ma läheksin sellise koosseisuga:


                                Reina
                                Johnson Kygriakos Carragher Aurelio
                                Mascherano Lucas
                                Kuyt Gerrard Babel
                                Torres

                                Seis jääb 3-1, Gerrad lööb ühe ja kaks tükki lööb Torres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X