320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Josekene, 'Poolil ei ole mängu varuks.

    Kommentaar


      Algselt postitas laas Vaata postitust
      Josekene, 'Poolil ei ole mängu varuks.
      Oih, minu viga.Äitah, parandan kohe ära!

      Kommentaar


        Algselt postitas Jose Vaata postitust
        Ma arvan, et hektel suudame neid lüüa, kuigi meil oli suht sitt mäng Itaalias, arvan ma, et me suudame võita neid.Kui me suudame neid võita, annab kindlasti enesekindlust tiimile
        ja kui liverpool lööb Chelseat, siis nad on võitnud Chelseat. Londonis, võitnud. Chelseat, võitnud
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Jose, mis maalane sa oled ka? Jääb mulje nagu sa panidki kasutajanimeks enda nime ja oled Eesti hispaanlane või Hispaania eestlane..
          FC Otepää II

          Kommentaar


            Nagu kõik pooli fännid, nii ka Jose on Jose Mourinho fänn.

            Kommentaar


              Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
              Jose, mis maalane sa oled ka? Jääb mulje nagu sa panidki kasutajanimeks enda nime ja oled Eesti hispaanlane või Hispaania eestlane..
              Jah, see on minu nimi.Ma pole eestis sündinud ja mul pole eesti keel veel täitsa selge, andke andeks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                Jah, see on minu nimi.Ma pole eestis sündinud ja mul pole eesti keel veel täitsa selge, andke andeks.
                Nojah, siis on arusaadav. Ma mõtlesin et äkki mõni poisike kellele ei meeldinud eesti keele tundides käia lihtsalt
                FC Otepää II

                Kommentaar


                  Tuleb raske mäng, ei oska skoori isegi ennustada, Chelsea on enda viimastes mängudes üsna hästi esinenud, Liverpool mitte nii väga.

                  Kommentaar


                    The Reds XI in full is: Reina, Johnson, Carragher, Skrtel, Insua, Riera, Mascherano, Lucas, Kuyt, Gerrard, Torres. Subs: Cavalieri, Agger, Aurelio, Kyrgiakos, Benayoun, Babel, Ngog.

                    Kommentaar


                      Chelsea-Liverpool online tv streams
                      http://stream.try.hu

                      Kommentaar


                        Kui ma oleks Pooli fänn, mida ma õnneks pole, siis kohtunik oleks mu shit-listis esikohal peale esimest poolaega...Samas millegi teravaga eriti ei ole esinetud ka...Praeguse pildi ja kohtuniku soosingu järgi peaks Chelsea oma võtma.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Minu arust pole kohtuniku vile küll Chelsea poolt ja 'pooli vastu olnud. Esimene poolaeg oli üsna võrdne, kuigi Chelseal oli paar võimalust rohkem, Reina jaoks need aga ohtu ei kujutanud nagu oli näha.

                          Kommentaar


                            See Skrteli olukord oleks olnud küll penalti.

                            Kommentaar


                              vile on pigem selline 88-ndal minutil annab kohtunik kastist väljas tehtud vea eest 'poolile pennu.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Vaimustavalt hea kaitsemäng Chelsealt. Midagi pole öelda. 'poolist ei taha pärast sellist nädalat enam mõnda aega midagi teada. Kordki tuleb koondisevahe õigel ajal.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X