320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jose Vaata postitust
    Masendav värav oli, üldiselt Sunderland vääris võitu.Ootan juba AA tulekut väljakule.
    Alvaro Arbeloa?

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Alvaro Arbeloa?


      aivar anniste.
      aga jah, oleks juba aeg rafale tala anda ja mingi decent inglane sisse tuua. a no eks see jääb prints muhamed-abullah-misiganes teha. ilma stieve g ja fernandata on teil see situatsioon päris nutune.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Alvaro Arbeloa?
        Alberto Aquilani ikkagi.

        Kommentaar


          Kui Rafa on liiga südamelähedane ja kinga ei raatsi talle anda, siis võiks ju vähemalt mõne asjalikuma abitreeneri endale võtta.



          Jääksid seesugused situatsioonid ära, nagu täna oli.

          Kommentaar


            Sellised väravad loetakse ära ka? Päris haige ikka, mingi Liverpooli pall ka ju.

            Kommentaar


              Päris hea, et ma pole Liverpooli fänn - meeskond pole 20 aastat tiitlit võitnud, no Liverpool on küll üks neljast suurest aga teised 3 on viimsel ajal liigavõitu nautuda saanud. Juba praegu ollakse saanud poole rohkem kaotusi kui eelmine aasta terve hooaja jooksul kokku - kas Liverpool on tõesti see meeskond kes laseb esineliku ära lõhkuda, on siis Alonso kaotus tõesti nii suur, ei olnud ta ju kõige tähtsam lüli rünnakuehitamisel oli ju Liverpooli mäng eelmine aasta äärmiselt kena julgeks väita, et näidati barca kõrval kõige ilusamat jalkat euroopas, mis oli ka üpriski efektiivne. Praegune mäng ei sarnane eelmisele aastale kohe üldse. Benitezel on, mille üle mõelda selise mänguga ajal, mil City ja Tottenham on tugevamad kui varem ei tohiks esinelikusse asja olla.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Päris hea, et ma pole Liverpooli fänn - meeskond pole 20 aastat tiitlit võitnud, no Liverpool on küll üks neljast suurest aga teised 3 on viimsel ajal liigavõitu nautuda saanud. Juba praegu ollakse saanud poole rohkem kaotusi kui eelmine aasta terve hooaja jooksul kokku - kas Liverpool on tõesti see meeskond kes laseb esineliku ära lõhkuda, on siis Alonso kaotus tõesti nii suur, ei olnud ta ju kõige tähtsam lüli rünnakuehitamisel oli ju Liverpooli mäng eelmine aasta äärmiselt kena julgeks väita, et näidati barca kõrval kõige ilusamat jalkat euroopas, mis oli ka üpriski efektiivne. Praegune mäng ei sarnane eelmisele aastale kohe üldse. Benitezel on, mille üle mõelda selise mänguga ajal, mil City ja Tottenham on tugevamad kui varem ei tohiks esinelikusse asja olla.
                Suht loll tegu on võrrelda eelmise hooajaga mis oli täiesti erinev kuna siis olid olemas põhitegijad kes suvel minema läksid, sama hästi võiks küsida miks Man U see hooaeg palju halvemini mängib, laseb Burnleyl end võita ja laseb enda väravasse nii palju palle, Ronaldo lahkumine annab tunda? Mina teadsin juba algusest peale et see hooaeg midagi head oodata pole, Rafa on juba piisavalt treeneritoolil olnud ja tal oleks aeg minna. Oleks see aasta samad mehed kes eelmine aasta tegid häid tulemusi, ehk siis suudetaks tiitli eest võidelda aga sellise koosseisuga tiitli eest ei võitle.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  sama hästi võiks küsida miks Man U see hooaeg palju halvemini mängib
                  oot, manu on liider, või olen ma millestki valesti aru saanud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zip Vaata postitust
                    Suht loll tegu on võrrelda eelmise hooajaga mis oli täiesti erinev kuna siis olid olemas põhitegijad kes suvel minema läksid, sama hästi võiks küsida miks Man U see hooaeg palju halvemini mängib, laseb Burnleyl end võita ja laseb enda väravasse nii palju palle, Ronaldo lahkumine annab tunda? Mina teadsin juba algusest peale et see hooaeg midagi head oodata pole, Rafa on juba piisavalt treeneritoolil olnud ja tal oleks aeg minna. Oleks see aasta samad mehed kes eelmine aasta tegid häid tulemusi, ehk siis suudetaks tiitli eest võidelda aga sellise koosseisuga tiitli eest ei võitle.
                    Kes need põhitegijad olid kes suvel minema läksid peale Alonso.
                    Arbeola ja Soome vägilane? Alonso oli muidugi tähtis mängija aga eelmine aasta olid põhilised rünnaku vedajad Torres, Gerrard, ja Kuyt kes jätkavad ka see aasta - Minu arust küll Alonso polnud see rünnakute hing ja mängu ehitaja - kelle kaotus on mängu niivõrd palju muutnud, Äkki on viga Benitezes - minu arust küll Liverpooli koosseis millegagi pregu Manule ja Arsenalile alla ei jää, samuti ei kaotatud rohkem põhitegijaid, Pigem on probleem treeneris.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Minu arust küll Alonso polnud see rünnakute hing ja mängu ehitaja - kelle kaotus on mängu niivõrd palju muutnud
                      ei ole nõus

                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      minu arust küll Liverpooli koosseis millegagi pregu Manule ja Arsenalile alla ei jää
                      olen nõus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                        neid õhupallinalju saab nüüd pikemat aega teha
                        Jep.





                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Ega sel poisil vist kõige parem tunne ei ole.

                            Kommentaar


                              .. kas ta üldse elab enam..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ertz Vaata postitust
                                oot, manu on liider, või olen ma millestki valesti aru saanud?
                                Minu arust ma seletasin ma enda postituses lahti mida ma selle all mõtlesin, loe palun uuesti.

                                Ning karl54-le, Alonso oli küll mängu ehitaja ja tähtis 'poolile, tema lahkumine oli siiski üsna suur kaotus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X