320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    noo ma ei tea, minu arust oli see Glenn Johnsoni jalg, mis viimasena palli puutus. Ei ole loogiline, et õhupall suudaks nii palju selle palli suunda muuta..

    Kommentaar




      normaalse kvaliteediga video nüüd.

      Väike vaene poiss ei maga vist pikka aega nüüd
      http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
      Klavani debüüt Meistrite liigas!

      Kommentaar




        Beach Set

        £10.00

        Was: £20.00
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          türastunud ameeriklased oma õhupallidraamaga nah
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Joks Vaata postitust
            noo ma ei tea, minu arust oli see Glenn Johnsoni jalg, mis viimasena palli puutus.
            no Johnsoni jalast oleks pall vast Reinast teisele poole p6rganud
            (Bruce: I thought it was a deflection off a player)

            Ei ole loogiline, et õhupall suudaks nii palju selle palli suunda muuta..
            balloon oli online-portaalide esialgne versioon,
            tegu oli ikka soliidse, veidi kaalukama rannapalliga
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Videolt on selgelt näha, et tabas rannapalli ja muutis sealt suunda.

              Kommentaar


                Poiss on juba üleriigiliselt tagaotsitav

                Kommentaar


                  Kuidas kohtunik sellise pasa üldse läbi lasi ja värava määrustepäraseks luges?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Kuidas kohtunik sellise pasa üldse läbi lasi ja värava määrustepäraseks luges?
                    Mis ta siis tegema oleks pidanud? City vastu loeti samasugune várav umbes aasta tagasi karikamángus. Sunderlandilt varava ara votma? Sel juhul voiks ju alati hakata oma meeskonna varava ette igasugu sodi loopima...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                      Mis ta siis tegema oleks pidanud? City vastu loeti samasugune várav umbes aasta tagasi karikamángus. Sunderlandilt varava ara votma? Sel juhul voiks ju alati hakata oma meeskonna varava ette igasugu sodi loopima...
                      Rannapalli löödud väravat mitte lugema ja segaduste jätkumisel (igasuguste kõrvaliste asjade jätkuval väljakule sattumisel) mängu katkestama. Siit järgnenuks juba trahvid meeskondadele, kelle fännid sigatsevad jms bürokraatia.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Siim Vaata postitust
                        Rannapalli löödud väravat mitte lugema ja segaduste jätkumisel (igasuguste kõrvaliste asjade jätkuval väljakule sattumisel) mängu katkestama. Siit järgnenuks juba trahvid meeskondadele, kelle fännid sigatsevad jms bürokraatia.
                        Mangu oleks voinud varem katkestada, aga samas oleks see Sunderlandilt ju rúnnaku ara votnud. Sorry mangu ise ei nainud, aga highlightsidest kull tundub, et Reinal oli aega see pall minema luua kui ta oleks tahtnud.

                        Kommentaar


                          Minu teada sellises olukorras üldiselt vilet ei anta. Kui kohtunik ise pallile ette jääb ja sellega ühele meeskonnale väravavõimaluse annab, siis ju samuti ei vilistata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Minu teada sellises olukorras üldiselt vilet ei anta. Kui kohtunik ise pallile ette jääb ja sellega ühele meeskonnale väravavõimaluse annab, siis ju samuti ei vilistata.
                            äkki on olemas mingi selline asi, et väljakul on mängijad, kohtunikud ning nemad on osa mängust, siis nende pihta võib pall minna. kui aga väljakule satub mõni giga-hüper-super-mega-aktimodell või välgumihkel, siis tema nüüd mängust väljakul osa ei võta ja nii edasi... . ega ma tegelt ei tea neid reegleid, aga võiks ju nii olla.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Ei saa aru küll miks see värav ära loeti,nüüd võiks ju igast jama platsile loopida,et takistada või siis loota,et saaks jälle värava.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X