320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tomkins on muidugi väga suur Benitezi gruupi, aga tänu sellele pääses ta Rafale ka lähedale. Tulemuseks on päris huvitav artikkel.
    Ostumöllu seletus siis järgmine:
    One subject that I bring up is the number of players he’s accused of buying.
    He grabs the white A4, and draws out lists of how many first team players he inherited that were just not good enough (roughly half). He does the same with the reserve team (almost every player), and then the youth team (every player bar one). It turns out to be around 50 players in total.
    So when he is accused of buying far too many players, he points out that he had little choice; that many were bought because they were better than what was already there, even if, with youngsters, you can never guarantee who will make the grade, or how quickly they will progress.
    And even a 17-year-old needs a professional contract.
    He wonders why there is this obsession with all these signings, when every big club stocks its youth and reserve teams with imports and purchases.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Miks peaks mängijaid reservi ostma? Ma olen üldiselt aru saanud, et mängijaid ostetakse a) koosseisu ja b) noortesse. Aga, et reservidesse ostetakse, see on küll natuke üllatus. Palun selgitage, miks keegi seda tegema peaks, siis oskan järgmises FMis ka nii talitada.

      Või on reservide karikal Inglismaal nüüd mingi meeletu kaal? Ja ma ei mõtle vase kokkuostuhinda.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Miks peaks mängijaid reservi ostma? Ma olen üldiselt aru saanud, et mängijaid ostetakse a) koosseisu ja b) noortesse. Aga, et reservidesse ostetakse, see on küll natuke üllatus. Palun selgitage, miks keegi seda tegema peaks, siis oskan järgmises FMis ka nii talitada.

        Või on reservide karikal Inglismaal nüüd mingi meeletu kaal? Ja ma ei mõtle vase kokkuostuhinda.
        Nagu ülikool. Kunstlikult loodud vaheaste lapsepõlve ja päris töömeheelu vahel. Tõeliselt andekad lähevad otse keskkoolist treialiks.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Siis võiksid ju seal oma noormängijad olla, mida lambihispaanlased

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Nagu ülikool. Kunstlikult loodud vaheaste lapsepõlve ja päris töömeheelu vahel. Tõeliselt andekad lähevad otse keskkoolist treialiks.
            Selles ju asi ongi, et neid vaheaste omasid on igal klubil jalaga segada, sest need kasvavad enda seest ja sai mingi leping kunagi tehatud ja nüüd nad vegiteerivad seal. Lisaks talendikad noored, et mängupraktikat saada. Kuid MEELEGA just sinna juurde osta? Nagu wtf, sihukest asja ma küll kuulnud pole.

            Kuid aint loll ei leia vabandust ja terve see leht, jah, ma uurisin teisi lugusid ja linke ka (eriti tore oli müütide osa), jättis väga kahtlase mulje. Hullem promo kui Liverpooli enda kodukas.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Kuid aint loll ei leia vabandust ja terve see leht, jah, ma uurisin teisi lugusid ja linke ka (eriti tore oli müütide osa), jättis väga kahtlase mulje. Hullem promo kui Liverpooli enda kodukas.
              Inimene on fänn. Kui sa sellest aru ei saa, on sinuga küll midagi hullu lahti. Aga Benitezi juttu pole tal küll mingit põhjust võltsima hakata.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Inimene on fänn. Kui sa sellest aru ei saa, on sinuga küll midagi hullu lahti. Aga Benitezi juttu pole tal küll mingit põhjust võltsima hakata.
                Kes võltsimisest rääkis? Kuigi inimene on fänn, siis hülgemölast (nagu reservidesse mängijate ostmine, kui keegi seda ratsionaalselt ära ei põhjenda - lisaks olid sitad pool põhikoosseisu ja kõik noored va 1 - jumal tänatud, et Benitez saabus või mis) võiks ikka aru saada.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Küllap on Rafal selline metoodika, et kuna suurt rahakotti ei ole, siis tuleb osta odavamaid mehi, lootuses, et neist asja saab.
                  Läheks äkki selle teema algusesse tagasi. Millele härrased on üritanud tähelepanu pöörata ning mida igavuse käes vaevlev vince ka kenasti tõestab, on lihtne fakt, et Rafal on pukisoldud perioodil olnud sisuliselt sama palju vahendeid mängijate ostuks kui teistel top 4 satsidel ning piisavalt pikk aeg tiitlivõiduks võimeline meeskond kujundada. Paraku on tulemuseks hunnikute viisi klubist läbijooksnud keskpäraseid pallureid ning liidrite puudumisel eriti ilmekalt esilekerkiv õhuke koosseis.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Eelduste kohaselt, ei oska Rafa mängijaid valida, mis tema plaani sobiksid. Mõned erandid on ainult.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Homme siis ManU vastu pela .
                        Aquilani mängib muidu ?
                        // sorry ,

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -mmartin Vaata postitust
                          Homme siis ManU vastu pela .
                          Aquilani mängib muidu ?
                          Homme? misasja
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Ei no kui peatreener on seisukohal, et kõik varasemad mängijad on kräpp ja tuleb minema saata ja igasse liini kaks-kolm jorssi asemele osta, mis tähendab hooaja peale vähemalt nii kümmetkonda ostu, siis selle kõrvalt tõesti ei jagu jah finantsi, et mõni staar tuua. Samas olid nad siis tõesti kõik nii kehvad või? Kusjuures mitte ainult varasemad mehed pole suuska saanud, vaid ka Rafa poolt kuue aasta jooksul põhimeeskonda toodud meestest pooled on ju jälle lahkunud. Äkki siis ikka on midagi natuke mäda ja ei osata lihtsalt hästi valida? Nutikamad 'Pooli toetajad on sellest juba ammu aru saanud ja ei kavanda mingeid 'Hicks & Gillett out' vaimus põlevate tõrvikutega protestimarsse. Ega odavamate mängijate otsimine pole häbiasi, kolm 5 miljonit maksnud meest võib ju sageli olla paljupalju tulusam diil kui üks 15m staar - juhul, kui nad on hästi valitud. Liverpooli omad ei ole lihtsalt. Puht seetõttu, et ma Unitedi kohta paremini kui Chelsea või Arsenali puhul tean - võta võrdluseks mehed nagu Evra, Vidic, van der Sar. Mis raha eest nad toodi ja milline on nende roll tänaseks meeskonnas. Pluss oma järelkasv. Korra varem sai siin seda Liverpool reservide teemat juba teravama nurga alt puudutatud, nagu näha, siis sealt ei ole tõusnud ei Liverpooli põhimeeskonda ega kuskile mujale sisuliselt mitte kedagi. Nii, nagu antakse Kellyle ja Spearingule praegu mänguaega, oleks pidanud toimuma kogu aeg. Või noh, ilmselt härra jaoks jälle ei olnud kvaliteeti piisavalt ja tuli välismaalt keegi uus tuua pingi peale istuma...

                            Ja muidugi tal on õigus teha täpselt seda, mida ta oma nägemuse kohaselt ise tahab, aga elu on näidanud, et see ei toida ju. Kui kogu sihandese suure restaureerimise lõpptulemus on siis kuue aasta järel ikkagi see, et võta kaks põhivenda ära ja ülejäänud punt on karmauhti maoli. Hicks ja Gillett tõesti jälle süüdi?
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kõikide Manu fännide rõõmuks osutuks Rafa vallandamine liiga kalliks ja tundub et see liigne kulutamine jätkub veel neli aastat nagu räägib meie enda kodumaine ajakirjandus: http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=351804#1

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                aga tore oleks, kui Alonso-suguseid rohkem ette satuks (lõpuks lähevad nad ju kõik Real Madridi), CR7 on juba liigne unistamine.
                                CR7-suguseid vendi, küll nõrgema kvaliteediga, kuid siiski "enough for Liverpool" oleks Portugalist võtta ju küll. vaata näiteks Sportingu rivistust. Moutinho, Djalo, Carrico, Rui Patricio
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X