320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Sa viitad sellele, et Owen tegi Argentiinlaste vastu hea mängu? Toda aega ma eriti ei mäleta, tean vaid seda, et olin siis brasside poolt. Inglismaa ja 'Pooli toetaja sai just peale EM'i, kui alagrupist edasi ei pääsetud.
    Ta motles seda:

    http://www.youtube.com/v/51AHO2Ufaho

    Kommentaar


      No seda väravat olen ma ei tea mitu korda näinud.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        The Liverpool XI in full is: Reina, Johnson, Insua, Carragher, Agger, Mascherano, Lucas, Aurelio, Benayoun, Kuyt, Torres. Subs: Cavalieri, Voronin, Babel, Ngog, Spearing, Degen, Skrtel.

        Kommentaar


          Nonii, Fernando platsil. It's showtime.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Meil oli väga hea esimene poolaeg, kui värava saame, siis lähme juba oma teepidi.

            Kommentaar


              Torres võiks rohkem püsti seista, praegu ei taha üldse jalal püsida. Muidu ok poolaeg oli. Aurelio lasi samasuguse FK nagu eelmine aasta Old Traffordil, aga van Der Sar oli vigadest õppinud.
              edit: Kuyt. löö peale, jumala vaba olid
              Mega, Torreselt super gol!11
              1:0

              Kommentaar


                Tavaliselt mängu ajal ei kommita.

                ---

                Liverpool 2 Man U 0, ha-ha!

                Saame Gerrardita hakkama, ja isegi kümnekesi, loll punane kaart aga võit jäi koju. N'goolt värav, hea eeltöö Lucaselt. Kolmas võit ManU vastu järjest! Hea lõpp päevale.

                Kommentaar


                  Mille eest Macherano ja Vidic punased said?

                  Kommentaar


                    Korras, 2-0.

                    Tiitlit ei saa te ikkagist.

                    To Nohik: Mascherano sai VDS-ile slidemise eest, Vidic sai Kuyti blokkimise eest (Kuyt oli viimane mees)
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Teine kollane?

                      Kommentaar


                        tegid vea ja kohtunik polnud kade

                        Kommentaar


                          Liverpool oli võitu väärt. N`Gog pani mängule suurepärase punkti. Torres ka suurepärane.

                          Kommentaar


                            Vidicil oli kollane all ning tõmbas keskväljal Kuyti maha. Peatas kiirrünnaku vast.
                            Masche tõmbas van Der Sari maha, kui õigesti mäletan.

                            Kommentaar


                              Sensational stuff !!!!!!!!

                              Kommentaar


                                pooli viimane punane kaart oli ... maschi punane manu vastu 19 kuud tagasi

                                vidic on vist nõuks võtnud iga pooliga mäng nii palju tappa scousereid kui võimalik - kolmas mäng järjest punane kaart

                                carra väljakule jätmisega hr. andre marriner täielikult eksis

                                lõpp hea, kõik hea! manu kaotas punne, pool jäi ellu. arsenali vaatevinklist parim tulemus!
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X