320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas mcnamara

    Godwin Antwit


    god win, ant wit

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Pilk Nelose kodulehele kinnitab oodatu ja loodetu. 23.11 näidatakse tõepoolest mängu Liverpool - Real Betis. Fun, fun, fun.
      Soomlased näitavad niisiis ära kõik võimaliku - ehk \'pooli kõik kolm kolmapäevast mängu sel sügisel.

      Homme aga niisiis taas see enne-kukke-ja-koitu värk, mis meil tihti õnnestuda ei taha. Signaalid Rafa suunalt annaksid justkui märku, et paaril viimasel korral edu toonud formatsiooniga võidakse keskväljal jätkata. Et siis Gerrard paremal, Sissoko-Alonso keskel ja Garcia vasakul. Seda, keda ründes eelistatakse, on raske öelda.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Ma arvan, et Crouch tuleks pingile jätta ka juba sel põhjusel, et ta endine AV mängija, ja kunanende fännid ka väga kergelt omade kallale lähevad (Eston ) siis parem on pikk Peeter pingile jätta ja Cisse ja Morientesiga alustada, kel mõlemal peaks olema hammas verel ja enesekindlust juures.

        Üldiselt aga pooldan ma viimaste mängude stiili, et ei tasu võitvat meeskonda muuta. Seega loodame, et kui just keegi vigane pole, siis keskväli ja kaitse võiks jääda samaks, mis kolmapäevalgi.
        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
        Cry welcome to the song.
        And as it lifts you, time to move on.
        We go!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          kusjuures arvan et pikale peetrile saab osaks üsna soe vastuvõtt. sest fännid annavad aru, et ta ei olnud just see kõige parem mängija, kes klubi edasi viinud oleks ja tema edasi liikumine tema tasemele vastavasse klubisse sotoni näol, oli parim tema karjäärile. kahju muidugi et hulahoop mk 2 ta karjääri rikkuda otsustas

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Ei ole regulaarselt seda teemat lugenud ja ehk on seda juba mainitud, aga mul on kohutavalt kahju, et Morientes ei ole Liverpoolis hästi kohanenud ning platsil just kõige popim ja edukam pole... Täna siis vahetas teda välja Crouch. Kuigi online-kommentaaride põhjal pidavat Morientes - Cisse ründekombinatsioon päris hästi üksteist mõistma ning kombineerima.

            Aga üks on kindel ning seda näitas nädala keskel peetud CL mäng - Morientes on kliinilise täpsusega ründaja ning väga tasemel ründaja. Ma sügavalt loodan, et ta juba hooaja teisel poolel, kui pmst saab täis aasta klubis olemist, hakkab \"laineid lööma\" ning väravaid kõmmutama

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              oleme realistid crouch pole maailmaklassist ründaja veel ammugi pole tra EPL ründaja, mõttetu ost

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Võit Liverpoolile ka vahelduseks, kuigi mõlemad meeskonnad tegid igas väljaku punktis prohmakaid oli poolil sedapuhku rohkem õnne.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  In your face, space coyote!

                  Polnud nüüd ideaalmäng, aga parafraseerides \"The Special One\'i\" - tugevam meeskond võitis.

                  Tõsi, oli paar hetke, kus muidu väga hästi esinenud keskkaitsepaar Carragher-Hyypia olid peata või pidid viimasel hetkel sekkuma (vt. Carra megatäkl esimesel poolajal Baroši vastu). 31 minutil oli Cissel võimalus nullid tabloolt kaotada, aga Sörensen, kes väärib mängu tegija tiitlit, jooksis 1 vs. 1 olukorras väga hästi vastu ning Cisse finishing oli nõrk.

                  Terve esimese poolaja jooksul jäi silma see, et Pool ei suutnud oma rünnakuid korralikult lõpetada. Sama tendents jätkus teisel poolajal. Morientesel oli mõlemal poolajal võimalusi. Vahetusest sisse tulnud Zenden suutis mitu head olukorda \"ära tsenderdada\". Stevie G lõi medrasest sulust värava jne. jne.

                  Lõpp hea, kõik hea. Crouch tõmmati maha ja pennal, Stevie lõi rahulikult paremasse alanurka, Sörensen liikus vasakule.
                  Olukorra, kus Crouch lõi pallist mööda ning mille kaitsja \"puhtaks\" lõi, lõppes Alonso väravaga kasti äärelt. Ja õpetaja naha sisse muna part...

                  Loodaks, et täna on Birminghamis leinaõhtu, aga NUFC ei ole senini millegagi hakkama saanud. Jaan, skungikarva särgis, muutub siin üha närvilisemaks...

                  Algselt postitas eston maravilha
                  sittagi.. heale mängule järgneb sitt mäng. ja vastupidi..

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Niipalju kui mängu nägin - väga kiitma ei hakkaks. Villa pani meid vahepeal korraliku surve alla ja nende juhtvärav viimasel pooltunnil poleks olnud üllatus.
                    Hea meel, et kohtunik selle penaltini viinud vea ära vilistas. Liiga tihti jäetakse sellised maadlusvõtted täiesti karistamata. Alonso väravani viinud rünnak oli kena. Ometi suudeti asi ka lõpuni viia.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas mcnamara


                      Niipalju kui mängu nägin - väga kiitma ei hakkaks. Villa pani meid vahepeal korraliku surve alla ja nende juhtvärav viimasel pooltunnil poleks olnud üllatus.
                      Hea meel, et kohtunik selle penaltini viinud vea ära vilistas. Liiga tihti jäetakse sellised maadlusvõtted täiesti karistamata. Alonso väravani viinud rünnak oli kena. Ometi suudeti asi ka lõpuni viia.
                      nojah
                      see oli küll kingitus.
                      Liigi tihti jutt on siuke... noh ma ei tea, umbes, et liiga sageli ei saa naised aru kui head on siiski mehed. Bennet (oli vist selle ahvi nimi) tegi selle mängu ja ta nimi võiks lõtva särada su turjal.
                      Benitez on pooli perse keeranud.
                      14. september 2006, Tallinn

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Algselt postitas uvv
                        Liigi tihti jutt on siuke... noh ma ei tea, umbes, et liiga sageli ei saa naised aru kui head on siiski mehed. Bennet (oli vist selle ahvi nimi) tegi selle mängu ja ta nimi võiks lõtva särada su turjal.
                        Benitez on pooli perse keeranud.
                        Jälle purjus peaga teemat risustamas?
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          kasvõi purjuspeaga.
                          sõna risustama ja purjuspea jäägu Sulle hindamiseks.
                          Kui Sa sellest lusti leiad, palun, mu helge kaine.
                          igaljuhul oli mängu nähtud teine poolaeg selle hetkeni võrdne kui pikk poiss end kastis pikali viskas. selle eest pendla andmine meeldib pooli fännidele loomulikult. minule, kes ma hindasin paari aasta tagust pooli oluliselt kõrgemalt, oli see mage, kohtuniku abiga saadud võit.
                          ja benitez on selle satsi tuksi keeranud.
                          mida ma pean siis nüüd tegema?
                          kas ta siis ei ole või?
                          noh, miks sa ei vasta mcnamara? täis oled või?

                          kurat, ma solvusin.
                          mcnamara Sa oled kohuke.
                          14. september 2006, Tallinn

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            poisiklutt, aeg tuttu minna... pennel see polnud, järgnev situatsioon, kus pets pikali lükati ennem karistusala, oli viga.
                            selge on see, big ben pole permmiga väga sina peal, kuid aega tal on ning pepusse on saanud milan, chelsea ja teised kotikud
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              poisiklutt
                              üldiselt on mul poogen ja ma ei viitsi jaurata teega siin härrased.
                              fakt - kohtunik tegi teile võidu Villa vastu viimase kodus.
                              tätsit.
                              sama on juhtunud ka varem, sama juhtub edaspidi.
                              minu sõna võtt sündis lugupeetud ja kindlasti toreda inimese jutust, et see oli õige tegu. ja et selliseid \"vigu\" tulebki võtta.
                              no ei olnud nii.
                              kõik

                              ps. kui kõrvuti asetada pool ja villa, siis on mu sümpaatia 100% olnud ning on ka praegu esimese poolel.

                              jah, lfc, siin allpool. sellel tasemel treenerid ja managerid on Jumalad. Nad ei eksi oma valikuis ja hinnanguis iial. Muidugi mitte. Benitez on eksimatu. Ta ei ole mees, tal puuduvad liha ja luud. Muidugi, lfc, Sul on õigus. kuidas ma võisin pidada teda ekslikuks inimeseks. Lähen ja palun endale kohe karistust ja teilt kallikesed andeks.
                              ja sama jutt kehtib muidugi ka Sounessi suhtes. Temagi on Jumal, eksju lfc? Või äkki tema ei ole ja on näiteks ainult Benitez?
                              Ei no, nalja saab
                              14. september 2006, Tallinn

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Minu arust on iga tüüp kes sellel tasemel mansadest rääkides
                                avaldab arvamust et treener on võistkonna p...se keeranud lihtsalt väga jalgpalli kauge inimene.
                                Keegi suutis avaldada arvamust et manager on ka osadel mängijatel suutnud oskusi eemaldada --sellised on minu arust lausa lollid.

                                Just mu 2 c.





                                Kommentaar

                                Working...
                                X