320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
    Mida sa ajad mees? Voronin ei üritanud? Mis mängu sa jälgisid? Paar-kolm venda olid, kes võitlesid, üks oli Voronin ja teine kindlasti Degen, kes silma hakkas, agajah, mängu nägin vahelduva eduga, eitea kas mu väidetel ka tõepõhi all on..
    Ütle palun mulle mitu pealelööki ta tegi ja mitu söötu ta kokku andis?

    Kommentaar


      Nägin esimest poolaega ainult ja mäng oli küll täiesti võrdne, pigem isegi meie kasuks.

      Plessis oli nõrgim lüli, aga N'Gog oli täitsa okei, samuti Voronin, ehk isegi hakkab midagi lubama .

      Kommentaar


        Algselt postitas Jose Vaata postitust
        Ütle palun mulle mitu pealelööki ta tegi ja mitu söötu ta kokku andis?
        Pealelööke oli kaks mu meelest, üks raamidesse ja teine mitte. Seda on rohkem kui teistel Pooli mängijatel (ainult Spearing peksis kolm korda taevasse kaugelt), ja ka poole rohkem kui Eduardol näiteks. Ja söötu jagas Voronin ikka hoolega, mitmel korral võinuks ise peale lüüa, aga püüdis paremat lahendust leida - ühesõnaga mängis ajudega, ja mängis meeskonnale. Rääkimata siis sellest, et erinevalt näiteks Babelist tegi ta ikka väga usinasti kaitsetööd - täiesti Kuytilikult palju. Nii et mind vähemalt Voronin väga meeldivalt üllatas. Siin eelnevad kiidavad ka Degeni, ja kuigi tema sööstud olid tõesti silmahakkavad, siis paraku enamik neist jäi ilma loogilise lõputa paraku. N'Gogist hakkab kah justkui mees saama, võitis peapalle Arsenali vanade keskkaitsjate vastu ja puha. Ainult Babel sakkis üleni ja tervenisti ja temast on viimane aeg lõplikult lahti saada.

        Kommentaar


          Degeni osas räägid õigust. Mind üllatas pigem postiivselt see, et ta sundis vastaseid tegutsema ning kaitsetöö ei olnud samuti laita.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Babel ei suutunud jälle midagi erilist peale pallikaotuste korda saata, eks näis mis temast saab. Aquilani oli vaid mingi 20 min sees ja suutis päris kenast silma paista, ootaks tegusid temalt!

            Kommentaar


              Reservid kohtusid eile Manu omadega mingi kohaliku karika raames ja võitsid pendlatega. 1:1 lõppenud normaalajal 'pooli värava eest hoolitses Nathan Eccleston, kes vaid 24 tundi varem oli korraks liigakarikas väljakul käinud.
              Kiidetakse keskkaitsja Ayala panust.
              'pool: Bouzanis, Darby, Threlfall, Ayala, Mavinga, Irwin, Eccleston, Amoo, Saric (Mendy 81), Palsson (Weijl 65), Kacaniklic.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Lühike video Aquilani debüüdist

                Kommentaar


                  Naljakas, kuidas seda venda peetakse Liverpooli päästjaks ning temast koguaeg räägitakse. Aga eks 20 miljoni kulutamise eest peabki haipi ka kõvasti olema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Naljakas, kuidas seda venda peetakse Liverpooli päästjaks ning temast koguaeg räägitakse. Aga eks 20 miljoni kulutamise eest peabki haipi ka kõvasti olema.
                    Guardian teisipäeval:
                    Yet to take his first-team bow, the Italian nevertheless adorned a banner on the Kop on Sunday in which he was dressed as a gladiator next to the proclamation that "A hero will rise". A few more weeks on the sidelines and he would be a legend.
                    Üks mees ei päästa midagi, kui ta pole just Stiivi G, eks. Aeg näitab, mis tast saab.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Aquilani on kodutu mehe Gerrard.

                      Kommentaar


                        Hapud lood ootavad taas Londonis. Gerrard, Johnson, Kelly ja Riera kõik mängust väljas, Torres küsimärk.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Ma usun, et Degen saab Johnsoni asemel hakkama, näitas Arsenali vastu head mängu. Gerrard ikka sama vigastuse tõttu väljas? Ei tea kas Aquilani saab rohkem mänguaega kui viimased kümme minutid mängust. Keskväljaga on asi üsna hapu ja keegi peab ka algkoosseisus alustama, kuid kahtlen kas Rafa raatsib panna Aquilani juba algkoosseisu.

                          Kommentaar


                            Gladiaatoril pidada külmetus olema, nii et ilmselt lükkub tema liigadebüüt tulevikku.

                            Kommentaar


                              Keskväljal pole ju midagi hapu ju masche(pidi ühe mängu vahele jätma ja inglismaal loeb carling cup ka nii et fulhami ta vahele ei pea jätma) ja lucas

                              Kommentaar


                                Peame täna võtma kindlalt kolm punkti ja ma ei näe selles mingit probleemi.Pakun 2-1 tuleb võit ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X