320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpool: Reina, Insua, Degen, Carragher, Kyrgiakos, Kuyt, Benayoun, Mascherano, Lucas, Voronin, Torres. Subs: Gulacsi, Babel, Spearing, Plessis, Dossena, Eccleston, Ayala.

    Krt,kardan,et kaitseliin küll täna paska hakkab panema-minu meelest ei oska see Kyrgiakos küll üldse mängida.

    Kommentaar


      Algselt postitas tarry Vaata postitust
      Liverpool: Reina, Insua, Degen, Carragher, Kyrgiakos, Kuyt, Benayoun, Mascherano, Lucas, Voronin, Torres. Subs: Gulacsi, Babel, Spearing, Plessis, Dossena, Eccleston, Ayala.

      Krt,kardan,et kaitseliin küll täna paska hakkab panema-minu meelest ei oska see Kyrgiakos küll üldse mängida.
      Minu arust on just Kyrgiakos suhteliselt hästi mänginud, Carra on ka vormis ja ma arvan, et ei pea muretsema.

      Kommentaar


        No ma loodan kah kogu südamest!

        Kommentaar


          Algselt postitas Jose Vaata postitust
          Peame täna võtma kindlalt kolm punkti ja ma ei näe selles mingit probleemi.Pakun 2-1 tuleb võit ära.
          BWAHAHAHAHAHAHHAHA

          Kommentaar


            2:1 võit eriti kindel küll ei ole. Aga mis seal ikka naerda, vähemalt on Jose tulemus reaalne - Fulham on ühe juba sisse kütnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              2:1 võit eriti kindel küll ei ole. Aga mis seal ikka naerda, vähemalt on Jose tulemus reaalne - Fulham on ühe juba sisse kütnud.
              Ma just lugesin tema positust ennem ja motlesin kas oelda, et Premieris ei ole ühtegi meeskonda kellelt saab kindlalt punktid ja, et ära ei sonuks aga jah...


              EDIT:

              arvake ära, kes nüüd värava loi

              Kommentaar


                No `Pool on muidugi kõvasti üle,aga rünnakutes puudub nagu mõtestatus,ei osata nagu palliga midagi teha.Aga jahh,vast tuleb ära,El Ninolt veel 1 koll ja ongi olemas

                Kommentaar


                  Me alustasime väga hästi, lõime võimalusi ja hoidsime palli.Kuna me ei löönud algul ära,siis nagu ikka lüüakse värav meile.Pärast väravat me sattusime paanikasse, aga õnneks lõime värava enne poolaega lõppu.Loodan, et teisel poolajal lööme kiiresti värava ja lähme oma teepidi.Tooks esile Benayouni, kes oli kõige aktiivsem, siis Kuyti ja Degeni paremal äärel, kes tõid enamus tsenderdused kasti ja kusjuures päris head tsenderdusi.Voronin oli algul ka aktiivne, aga mida aega edasi seda vähem pildis oli ja Torres omaette klass, üks võimalus ja värav!

                  Kommentaar


                    Nojah kohtunik vähemalt vaatas eelmist mängu vaadates kuidas carragher vigu teeb ja karistas see kord vastava kaardiga ära ilusasti siis igatahes liverpool alustanud oma tiitli jahti peale 'eepilist' võitu..

                    Kommentaar


                      Mäng tehtud 3:1 ja Liverpoolil 9 meest väljakul.

                      Kommentaar


                        Zamora oli vist suluseisus kui Carra talle vea tegi. Nii palju kui ma tean, siis nagu ei mäleta, et siis kaarte jagatakse. Degeni vea eest oleks ma kollase andnud, mitte rohkem.
                        Liverpoolil on tõsised probleemid nende vigastustega. Niimoodi ei liigu see klubi mitte kuskile. Kui liigub, siis kuskile alla poole.

                        Kommentaar


                          ...

                          Kommentaar


                            Makuz, kui ei vilistatud enne suluseisu / küljekohtunik seda algupäraselt ei määranud siis see kaart kehtib anyway.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Kõige kurvem mis võib nüüd juhtuda on see, et me võidame nv ManU ja kõik unustavad eelnevad mängud. Ja siis kordub kogu see rämps uuesti.
                              prohvet....

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Ma lihtsalt pean selle siia postitama:

                                Stok says:
                                ütle midagi tarka ja lohutavat nüüd, mis jätaks mulje, et homme on +20 ja päike ja emajõest saab õllekanal
                                Taavi says:
                                carragheri järgmises paaris mängus ei ole
                                Tegelt ikka ainult ülejärgmise mängu jätab vahele: järgmine cl ja siis 1-mänguline bänn tõenäoliselt, sest see oli lihtsalt "professional foul"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X