320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul kadus jälle arvutist pilt 25 minuti järel, nii et mis minagi tean. Järjekordse vigastused ja sellega seonduv lõputu halin, et meil mehed peavad liiga palju mängima - see ei aita edasi. Nagu pole ühelgi varasemal hooajal aidanud. Meeskonna üldine kvaliteet on lihtsalt nigel. Jaanuaris püütakse meilt viimasedki tippmehed ära meelitada. Või kõige hiljem suvel.
    Praeguste omanike ükskõikne suhtumine pluss Rafa tegevus mängijateturul võrdub tume tulevik.
    Sellega olen nõus, et uus treener sama meeskonnaga imet ei tee. Need mehed, kes klubis on, peavad endal kratist kinni võtma. Muud lahendust hetkel ei paista.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      kas aguilani mängib laupaeval hollandi vastu?

      Kommentaar


        Algselt postitas tarry Vaata postitust
        Liverpool Birmingham
        35(7) Shots (on Goal) 5(2)
        35 lööki!!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas aquilani4 Vaata postitust
          kas aguilani mängib laupaeval hollandi vastu?
          Kolm posti oled teinud ning kõik Aquilani kohta. Loe uudiseid, seal vast olemas keda treener valis. Üldiselt eriti ei usu, et mängib.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            kust ma neid uudiseid vaatan?

            kad aquilani tegi eile hea mängu muidu , ma ei vaadanud?

            Kommentaar


              Me väärisime kolme punkti, aga nagu ikka meie õnnega ei tule seda.

              Kommentaar


                Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                Nii üldisi mängijaomadusi vaadates tunduks justkui mõttekas Johnsonit paremal äärel mängitada, kaitsetöös ta nagunii suurem asi pole ja ründamine paistab ka rohkem meeltmööda olevat.
                Tahaks müüti murda. Olin minagi arvamusel, et 18M kaitsja eest on palju ja tegelt ta ei oskagi ju kaitsta, aga niipalju, kui ma sellel hooajal Liverpooli olen vaadanud, on Johnson olnud kaitses üllatavalt kindel (+ründefaasis üks parimatest).

                Kommentaar


                  Ngog ikka valus daiver küll..hale.





                  Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                  Parim laul

                  Kommentaar


                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      ja võitjaks tuli boobek, üliägeda asjaga
                      mc jünger.Anus Äärits.

                      Kommentaar


                        See oli ikkagi tema juubelipost

                        Kommentaar


                          pilt on nii hea et salvestasin ära ja toppisin taustapildiks. tore et selline daiv aset leidis, nüüd saan oma sõpra, pooli fänni, pidevalt mõnitada. aitähh ngog.





                          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                          Parim laul

                          Kommentaar


                            Gerrard ei andnud enne sulle seda põhjust?

                            Kommentaar


                              Häbitundega Liverpoolist.

                              Ei ole vist aastaid siia foorumitesse kirjutanud aga jagaks paar mõtete Liverpooli kohta:

                              Esimest korda alates 2000/2001 hooajast, mil pean nii haledal näitemängul tunnistajaks olema kui sellel, millega N'Gog hakkama sai. Üldse olen väga skeptiline tema sobivuses Liverpooli.

                              Kuigi tulemused on eelmistel hooaegadel palju paremad olnud, meeldis mulle siiski Gerard Houlieri ja Alan Thompsoni Liverpool poole rohkem. Steven Gerrardi ja Jamie Carragheri kõikumatu truudus on siiski asjad elus hoidnud. Hea et ikka paar inglast ka platsil on Glen Johnson on üks väheseid Benitezi oste, mida toetan. Xabi Alonso lahkumine on muidugi kõikidele Pooli fännidele fail mis fail.

                              Ja üleüldse.. kõige halvem on mu kasutajanimi, mis on nii totakas, et vahetan välja selle
                              See kiri siin on all

                              Kommentaar


                                Reservid võitsid Hulli 4:1 ja juhivad oma liigat. David Amoo tulistas kaks kolli, Nathan Eccleston ja Nikola Saric ühe.
                                'pool: Martin Hansen, Emmanuel Gomis Mendy, Stephen Darby, Steven Irwin, Daniel Ayala, Robbie Threlfall, Alex Kacaniklic (Chris Buchtmann 78), Nikola Saric (Victor Palsson 60), David Amoo, Nathan Eccleston, Daniel Pacheco.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X