320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FUKJEAH, oot kas Liverpooli hea hooaeg ja reservide sitt hooaeg on pöördvõrdelises seoses? o.O

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeeg Vaata postitust
      Alan Thompsoni
      phil ei olnud vä?

      Kommentaar


        Täitsa võimalik jah.
        See kiri siin on all

        Kommentaar


          David Ngogi pidzhaama nüüd 'pooli kodulehel eksklusiivselt saadaval. Hind 30 naela. Parim jõulukink.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Kuradi hea post vello !

              Enngoogi peaks muidugi suunama sukeldumise meistritelt õpetust saama, eeskätt elevandiluuranniku esikründajalt endalt, kuidas daivida parajalt piiripealselt, et oleks vähemalt minimaalne kokkupuude olemas, mille juurde käiskid meeletud valugrimassid näos ning oma paariminutiline sessioon maas tõmblemisest. Sedasi on siiski võimalik nii mõnedki ära lollitada.
              A noh tuleb andeks anda, sest eks meie armastatuimadki mängijad pole alati kergeltkukkumise võludest suutnud end eemal hoida + viimases mängus lõi ta just mitte kõige kergema palli korralikult väravavõrku.

              Igatahes kaks loovat kutti on meil nüüd kuuks ajaks audis: Benayoun ja Riera.
              That means even MORE clear chance's for Lucas to "shine".

              Muide ja kas ma olen ainus, kellele telepildist tundus, et R.Babel oma viimase ilusa värava löömise järel hoidis vägisi tagasi pisaraid. Kurb mida me selle noormehe enesekindlusega teinud oleme.


              Pidage mind imelikuks, aga ma igatsen aegu, kus meil oli pingilt pikk, tehniline ning unikaalsete robottantsu oskustega Peeter eesliinidesse mürgeldama panna. Tema praeguse vormi seisuga ma kahjuks kursis pole.

              Kommentaar


                Miks vaja kuhugi õppima saata, kui meister sellel alal on klubis olemas?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Muide ja kas ma olen ainus, kellele telepildist tundus, et R.Babel oma viimase ilusa värava löömise järel hoidis vägisi tagasi pisaraid. Kurb mida me selle noormehe enesekindlusega teinud oleme. .
                  Ei olnud ainus. Aga ma ei usu, et Babeli puhul asi enesekindluses kinni on - ta on lihtsalt liiga pehme Premieri jaoks mu meelest.

                  Kommentaar


                    Rafa juba kotte pakkima ei hakka?
                    Mis arvate, on 'Poolil pärast jõulupühi uus mees mängijate peale sülge pritsimas, või hoiavad praegust hooaja lõpuni?

                    Samas ega tema üksi kõikide hädade põhjus pole. Gerrard ja Torres katki, Alonso Reali müüdud jne.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Rafa tahab Eduardot 'Pooli tuua.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                        Rafa juba kotte pakkima ei hakka?
                        Mis arvate, on 'Poolil pärast jõulupühi uus mees mängijate peale sülge pritsimas, või hoiavad praegust hooaja lõpuni?

                        Samas ega tema üksi kõikide hädade põhjus pole. Gerrard ja Torres katki, Alonso Reali müüdud jne.
                        Sest Rafa on mitme milline leping, mis tuleks välja maksta kui ta lahti lastakse ja kes praegu saadaval on peatreeneritest peale Mancini?

                        Kommentaar


                          Darren Ferguson on ka täitsa saadaval.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Kuuldavasti läheb mascherano barcasse. siis on teil küll s*tt seis.

                            Kommentaar


                              Sellise kaliibriga klubil ei tohiks olla vajaduse korral probleem ka mõne klubi juurest treener ära erastada.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Liverpool on naq enamus klubisid ka võlgades masu ajal kes tahaks veel mõtetult raha maksta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X