320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    El Nino on tugevnemas http://tinyurl.com/y85o6wg

    Kommentaar


      Algselt postitas v50 Vaata postitust
      El Nino on tugevnemas http://tinyurl.com/y85o6wg
      Tore, et said teada, mis tähendab El Nino.

      Kommentaar


        Pink näib päris hea olevat, loodan, et Aquilani saab ka kindlasti mängu aega, Benayoun tuleb tavaliselt 60 min. sisse ja muudab mängu.Lyon palun tee meile teene,me suudame edasi pääseda!

        Peaksime kindlalt kolm punkti saama siit, meie koosseis on neist täielikult üle.

        The Reds XI in full is: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Insua, Mascherano, Lucas, Aurelio, Kuyt, Gerrard, Ngog.

        Subs: Cavalieri, Spearing, Dossena, Aquilani, Benayoun, Kyrgiakos, Skrtel

        Kommentaar


          Mõne aja pärast siis selgub, kas mängime Meistrite Liigas, Euroopa Liigas või rabeleme ainult Inglismaal. Loodaks võitu täna, vahet pole mis toimub teises mängus. Peaasi, et siit võit ära tuleb.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Jose Vaata postitust
            Tore, et said teada, mis tähendab El Nino.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              Mis ajast see nähtus on? Kuigi oleneb, mis nurga alt võtta onju?

              Kommentaar


                Me peaksime oma mängu natukene lihvima.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jose Vaata postitust
                  Mis ajast see nähtus on? Kuigi oleneb, mis nurga alt võtta onju?
                  El Niño tähendab hispaania keeles "the boy" või sa arvasid, et Nando sai oma hüüdnime ilmastikunähtuse järgi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                    El Niño tähendab hispaania keeles "the boy" või sa arvasid, et Nando sai oma hüüdnime ilmastikunähtuse järgi?
                    Ma tean, ma niisama natuke norin.

                    Mul jäi mõistmata, et Aquilani sai nii vähe mängida, ta oleks pidanud tulema enne Benayouni.

                    Me mängisime terve mängu sitasti.Champions league on ühelpool.

                    Kommentaar


                      Oli näha kohe, et ei viitsitud joosta enam.
                      Kui oli kiirrünnaku võimalus, võeti hoog maha. Üksi ette ei võtnud mängijatest mitte keegi peale Aggeri.

                      Hooaeg suht metsas.

                      Kommentaar


                        See u in europa league siis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                          See u in europa league siis.
                          Mingi austus võiks olla ju?

                          Kommentaar


                            No mida positiivset selles öelda on? ainult edu ja jaksu soovida kuna cl'is isegi suurim optimist oleks näinud, et esimestest playoffidest poleks edasi saadud ja no kahju on küll jah see, et nüüd on vaja europa vaja ära võita kuna ka top 4 ei tundu väga reaalne kui muutusi ei hakka tehtama, mis hetkel nii ka tundub.

                            Kommentaar


                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                                No mida positiivset selles öelda on? ainult edu ja jaksu soovida kuna cl'is isegi suurim optimist oleks näinud, et esimestest playoffidest poleks edasi saadud ja no kahju on küll jah see, et nüüd on vaja europa vaja ära võita kuna ka top 4 ei tundu väga reaalne kui muutusi ei hakka tehtama, mis hetkel nii ka tundub.
                                no mis seal ikka,see kord ei läinud hästi selles liigas. muus osas on su jutt tegelikult jura. ma ostan gärri nevilli nimega manu särgi omale kui nelja hulka ei tulda!
                                mc jünger.Anus Äärits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X