320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mäng oli veel vähem veenev. Everton oleks pidanud mängupildi järgi võttes ise 2-0 võitma, aga täna läks teistmoodi.

    Kommentaar


      Koleda mänguga saadud võit. Ilma Reina supertõrjeta oleks 0-1 eduseisul taas kõik kraavi hakata minema...aga õnneks seekord mitte.
      Kapten'ilt ootaks ka edaspidi säravamat ja energilisemat mängu, kui see mida nägime täna ning ka mõnedes varasematest mängudes. Muud nagu polegi öelda - head õhtut.

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Koleda mänguga saadud võit. Ilma Reina supertõrjeta oleks 0-1 eduseisul taas kõik kraavi hakata minema...aga õnneks seekord mitte.
        Kapten'ilt ootaks ka edaspidi säravamat ja energilisemat mängu, kui see mida nägime täna ning ka mõnedes varasematest mängudes. Muud nagu polegi öelda - head õhtut.
        Minu teada Gerrard mängis täna väike vigastusega, sellest tulenev ka halb mäng.

        Kommentaar


          Oleksime täna saanud ilma Gerrardita ka hakkama ja parem oleks olnud teda pingile jätta oma vigastust parndama.Järgmine võit Blackburni üle!

          Kommentaar


            Esimese poolaja järgi Liverpool just väga üle polnud, mängiti täiesti võrdselt ja Mascherano värav tuli ikka õnnega pooleks. Evertoni kaks suluseisus olnud väravat siiski näitasid, et täiesti üle neist ei olda.

            Rafa suudab ikka tähtsad derby mängud kinni panna ja treenerikohast kinni hoida.

            Kommentaar


              Polnud siin mingit võrdsust, esimesel poolajal jäime hullupööra alla ja tervikuna võttes ka oli Everton parem. Vahetused siiski veidi aitasid ründesse teravust tuua. Ja õnneks tuli see teine ära, muidu oleks kindlapeale jälle viimase minuti viik saabunud.
              Üldiselt hakkab mind tõsiselt huvitama, kus pagan see Aquilani on. Keskväljal pole loovust ollagi, Gerrard söödab ka kuhu juhtub ja ega muidugi ees kellelegi palli anda ka pole.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Aga tegelikult on meil ju World Class Striker olemas, miks ei võikski nüüd Kuyt keskel mängima hakkata ja Ngogi pingile panna. Sest Wingereid on meil teisigi, aga ründajaid pole...

                Kommentaar


                  kas kuyt omal osteti liverpooli mõttega, et paigutada ta ründesse?
                  minu teada hollandis oli hull skoorer.

                  Kommentaar


                    Olulise võidu sai tänavust hooaega kahvatult alistanud FC Liverpool, kes sai võõrsil kodulinna derbis 2:0 jagu Evertonist. Võitjate väravad lõid Joseph Yobo ja Dirk Kuyt.
                    sport.err.ee
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hos7age Vaata postitust
                      Olulise võidu sai tänavust hooaega kahvatult alistanud FC Liverpool, kes sai võõrsil kodulinna derbis 2:0 jagu Evertonist. Võitjate väravad lõid Joseph Yobo ja Dirk Kuyt.
                      sport.err.ee
                      et oleks pidanud olema kirjas eraldi see, et yobo skooris omavärava?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        tra see ov-te teema on üldse debiilseks läinud viimasel ajal.. iga rikoshett pannakse kohe omaväravaks. ma ütleks küll et see oli masche värav - tema ju lõi peale!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Mööda lõi ju :P
                          who cares. nagu eelmise vooru bentley värav, mis ka vv omaväravaks pandi. samahästi võib varsti kõik väravavahi ärapuudutud pealelöögid omaväravaks kirjutada. mõtetu. kui ikka ründaja lööb ja pall kasvõi õnnega sisse läheb, siis poleks vaja talt väravat ära võtta.

                          Kommentaar


                            Oluline on ikka see, kas oleks muidu ka raami läinud. Maschi oma ei viitsi üle vaadata, aga kui palli trajektoor enne puudet postist mööda vedas, siis pandi ju täitsa õigustatult Yobo nimele. Bentley omaga on veel selgem, latist tagasi ja vv kuklast sisse. Ilma Kirklandi puuteta ei oleks see pall väravasse läinud, seega omavärav. Aga noh arvestades, et selle dubious goals committee liikmete hulka väidetavalt vist ka nt Gascoigne, Jeff Winter jms inimkonna põhjakiht kuulub, siis ei maksa üleliia imestada ühegi otsuse üle.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              no päris nii ikka ei saa võtta, et ilma selle ja tolle puuteta poleks sisse läinud. nagu ka igale lapsele paneb isa alguse, siis ka nimetet masche ja bentley kollile pani lööja alguse emme rollis yobol ja kirklandil jääb üle ainult seeme (õnnega pooleks) idanema panna. ja perenimi peaks ikka isalt tulema.

                              Kommentaar


                                ma ei saa küll päris hästi aru, kas sa üritad midagi tõestada või vaidled lihtsalt vaidlemise pärast, aga teeme siis puust ja punaseks äkki:

                                löök raamidesse + üks kuni kasvõi seitseteist puudet -> värav = lööja nimele
                                löök raamidest mööda + raamidesse suunav puude -> värav = raamidesse suunaja nimele

                                nende kahe konkreetse värava juures ei tohiks nagu mitte mingit arusaamatust olla.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X