320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei ma ei räägigi reeglitest. lihtsalt minu arvates oleks loogiline kui lööjale ka jääks hiljem midagi ette näidata. tra hokis kirjutatakse omavärav lähima vastasmängija nimele näiteks. mitte et ma just seda pooldaks aga minu arvates need mainitud kollid ei peaks olema omaväravad, kuna esiteks oli lööja teinud piisavalt hea soorituse ja teiseks kaitsja/vv ei olnud teinud idiootsust, mis peaks ta protokolli viima ov autorina. lihtsalt arutlen.. mitte midagi tõestada üritades.

    Kommentaar


      Oligi vaja pühapäeval sellist õnnega pooleks võitu ning taga puhas hoida. Viimane asi läheb Reinale kirja. Ta mängis võidus väga suure osa. Riera ja Benayouni sissetoomine muutis mängu totaalselt. Enne seda jooksid rünnakud kogu aeg kinni igatepidi.

      Eeldan, et Rafa paneb nüüd Riera kohe sinna vasakule äärele möllama. Aurelio on pigem vasakkaitse.

      Tuleb vaikselt hakata võitude seeriat kokku panema.

      Kommentaar


        Noh, kas teete Fiorentinale ära? Öelge ilus vastus, siis tean kas ennustada

        Kommentaar


          hea kui viigi saame ;D .

          Kommentaar


            Ma arvan, et võit tuleb ära. Fiorentina on juba edasipääsu kindlustanud. Kindlasti tahaksid esimest kohta alagrupis, aga ei usu, et nad nüüd hurraaga võitma lähevad, sest esimest kohta ikka pääris raske saada juba. Liverpooli poistel jällegi pole millegi eest enam võidelda, aga usun, et häbisse jääda Anfieldil küll ei taheta. Ennustan mingi 3:1 võitu Liverpoolile. .)

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              ma ei saa küll päris hästi aru, kas sa üritad midagi i:

              löök raamidesse + üks kuni kasvõi seitseteist puudet -> värav = lööja nimele
              löök raamidest mööda + raamidesse suunav puude -> värav = raamidesse suunaja nimele

              nende kahe konkreetse värava juures ei tohiks nagu mitte mingit arusaamatust olla.
              aga miks siis valencia löödud värav CSKA vastu polnud omavärav? seegi löök oleks ju raamist kõvasti mööda läinud.

              Kommentaar


                Algselt postitas jalkamees15 Vaata postitust
                aga miks siis valencia löödud värav CSKA vastu polnud omavärav? seegi löök oleks ju raamist kõvasti mööda läinud.
                A äkki oli kaval vint.

                Tegelt ma ka ei tea. Minu meelest võiks kõik vähegi värava poole läinud kuid rikošeti saanud löögid minna ikkagi lööja arvele ja igasugused ebaõnnestunud tagasisöödud, klaariks löömised jms omaväravaks. Mina annaks mascheranole ta värava, sest see on tal nkn üks väheseid säravaid hetki sel hooajal.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                  Ma arvan, et võit tuleb ära. Fiorentina on juba edasipääsu kindlustanud. Kindlasti tahaksid esimest kohta alagrupis, aga ei usu, et nad nüüd hurraaga võitma lähevad, sest esimest kohta ikka pääris raske saada juba. Liverpooli poistel jällegi pole millegi eest enam võidelda, aga usun, et häbisse jääda Anfieldil küll ei taheta. Ennustan mingi 3:1 võitu Liverpoolile. .)
                  Uudis tuli, et mitu Fiorentina tähtsamad mängijat vigastatud hetkel. Kui nad järgmiseks nädalaks täitsa terved pole, julgeks isegi ennustuse veelgi ühepoolsemaks teha. 3:0. Aga betiks siiski 3:1 peale
                  edit: Minu arvates Valencia löök oli rohkem omavärava tiitlit väärt, kui Mascherano oma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ertz Vaata postitust
                    tra see ov-te teema on üldse debiilseks läinud viimasel ajal.. iga rikoshett pannakse kohe omaväravaks. ma ütleks küll et see oli masche värav - tema ju lõi peale!
                    eks siin ole oma loogika olemas - kui tulistad relvast kuuli kuhugile pihta, mis suunab kuuliplönni kõrvalseisjale kümpi, siis tõenäosus mitte vangi minna on muidugi olemas JOKK-riigis.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Peaks olema üsna kerge mäng tulemas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jose Vaata postitust
                        Peaks olema üsna kerge mäng tulemas.
                        Waddafakk? Arvestades Liverpooli vormi ei tohiks ka Pärnu Vaprusega kerge mäng tulla.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Mis ajast uus kodukas on? Paar-kolm päeva tagasi vaatasin, oli veel vana.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Mis ajast uus kodukas on? Paar-kolm päeva tagasi vaatasin, oli veel vana.
                            Eile oli minu arust esimest korda.
                            ---
                            Ma küll ei usu et Fiorentinaga peaks kerge mäng tulema nähes, kuidas isegi Debreceni vastu oli tõsiseid raskusi.

                            Kommentaar


                              See oli minu arvamus, kui te arvate vastupidist, siis on see teie enda mure.

                              Kommentaar


                                Aquilani kohta kõneleb Rafa täna, et too peab veel omajagu kosuma enne kui põhis mängida saab. Kaua tehtud kaunikene vms
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X