320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koosseis siis tänaseks pelaks:
    Reina, Johnson, Agger, Carragher, Insua, Lucas, Aquilani, Benayoun, Gerrard, Aurelio, Torres.
    Subs: Cavalieri, Pacheco, Darby, Kuyt, Spearing, Ngog, Skrtel.
    Loodan kena mängu näha.

    Kommentaar


      voronin on vigane või ei pääse enam pinki nühkima ka?

      Kommentaar


        Minu arust vigane ta pole. Järele jääb Sinu pakutud variant...

        Kommentaar


          Poolajaks on seis 0-0.Me peaksime oma mängu tempot kiiremaks muutma.Johnson võiks rohkem tsenderdada, kui ennast kinni joosta ja Gerrard on täna nähtamatu olnud.Aquilani on küll mõned päris head liigutused teinud.

          Seisuks jäi 2-0(Gerrard ja Benayoun).Järgmistes mängudes tahaks näha rohkem Pachecot mängides.

          Kommentaar


            Kümne Hundi vastu võeti lõpuks kohustuslikud punktid. Kole palju teisest poolajast, mida nägin, rääkida pole. Insua kross Gerrardi avaväravaks oli imeilus, Aquilani iga teine sööt läks isegi oma mängijale. Korralikust 90 minuti vormist on itaallane veel kaugel.
            Teisipäeval on märksa keerulisem ülesanne.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Väga hea, et võit võeti. Äkki suudavad Villa vastu kah midagi korda saata.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Üle pika aja midagi head.

                Kommentaar


                  Torres on väidetavalt lahkumas kui Pool peaks 4 hulgast välja jääma (goal ja football365 andmetel). Ei tea kui suur tõde küll selles jutus on, aga hea uudis see teile just ei ole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Torres on väidetavalt lahkumas kui Pool peaks 4 hulgast välja jääma (goal ja football365 andmetel). Ei tea kui suur tõde küll selles jutus on, aga hea uudis see teile just ei ole.
                    Aasta nali.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Torres nagu Torres ikka, täna ei skoorinud, siis järgmises mängus lööb 2.
                      Ei saa mina aru mis mõtet on poolvigast Torrest mängitada, järske liigutusi ja kiireid spurte songaga või misiganes tal oli väga ei kannata teha. Saadetud siis parem enne seda kuuajast pausi noa alla ja saanud pisut pikema ootamise järel teda sajaprotsendiliselt rakendada. Päris õnnetu oli see mängupilt eile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jose Vaata postitust
                        Aasta nali.
                        ma ei ütleks.
                        miks peaks sellise kaliibriga mängumees tahtma mängida liverpoolis?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                          Ei saa mina aru mis mõtet on poolvigast Torrest mängitada, järske liigutusi ja kiireid spurte songaga või misiganes tal oli väga ei kannata teha. Saadetud siis parem enne seda kuuajast pausi noa alla ja saanud pisut pikema ootamise järel teda sajaprotsendiliselt rakendada. Päris õnnetu oli see mängupilt eile.
                          õnneks on liverpool fc juures targemaid inimesi kui sina
                          mc jünger.Anus Äärits.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas reed Vaata postitust
                            õnneks on liverpool fc juures targemaid inimesi kui sina
                            Kindlasti on, see paks kelner on suisa geenius, tuleta mulle seda uuesti meelde, kui Torres paariks kuust ansamblist välja langeb.

                            Kommentaar


                              Aquilani'ga oodatakse, et kas ikka on küllalt terve ja Torres't pannakse kogu aeg poolvigasena mängu. Ebaloogiline on ta tõesti. Jaanuaris noa alla ja keegi uus jaanuaris sisse ning tema sinna ette panna (Pavljutchenko, Ruud van Nijijestelroooy või kes iganes). N'gog nii kõva vend ikka pole et toidaks teid ära.

                              MM ka ju veel tulekul kus ta peab parimas vormis jälle olema.

                              Kommentaar


                                Pigem võtaks Pavljutšenko asemel Stuttgardist taolise kolli. Aga jaanuaris peaks Rafa kohe kindlasti ründeliini juurde tooma.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X