320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
    Kuhu me niimoodi selle ilmaeluga välja jõuame...

    esiliigasse

    Kommentaar


      Rafa sõnul on Dossena ja Voronini asjad peaaegu aetud. Läbirääkimised vastavalt Napoli ja Moskva Dünamoga on peetud ja paberid saavad peagi korda. Mõned head miljonid sealt vast kukrusse kukuvad.
      Dossenast jäävad mulle huvitaval kombel meelde mõned ootamatult meisterlikud väravad eelmisest hooajast, ukrainlasest õigupoolest mitte midagi.
      Maxi Rodrigueze diil pole väidetavalt veel tehtud. Lootust siiski on, et paremale äärele lõpuks spetsialisti saab.
      Pühapäevase mängu osas Londonis on 'pool palunud selle edasilükkamist halvade ilmastikuolude tõttu.
      Edit: Mis Londonis, Anfieldil ikka peaks see Spursiga mäng toimuma.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Dossenast jäävad mulle huvitaval kombel meelde mõned ootamatult meisterlikud väravad eelmisest hooajast, ukrainlasest õigupoolest mitte midagi.
        Kumb see ootamatult meisterlik värav on? Sest kaks tükki Dossena neid oma üürikese Liverpooli-karjääri jooksul lõi.

        vs. Real Madrid
        vs. Manchester United

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Kumb see ootamatult meisterlik värav on? Sest kaks tükki Dossena neid oma üürikese Liverpooli-karjääri jooksul lõi.

          vs. Real Madrid
          vs. Manchester United
          Uhh kui fantastilise kvaliteediga see esimene link on. Aga mõlemad on meisterlikud - see manku võrku löödu eriti.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Õppimisruumi on alati, aga mulle jäi Marduki jutust enne mulje, et praegu ei olegi sellist keskväljameest, kes väljapoolt kasti väravaid lööks.
            Kui mul oleks mõni lemmikmängija, siis ei oleks see kindlasti diver.
            SG pole ses mõttes Bergeri tüüpi kaugpommitaja, et ta lööb palli igaltpoolt. Bergerit mäletan, aga just, et ta tungis väga harva palliga karistusalasse, alati üritas kaugelt ära surata. Ega ma ei tea, palju vett on sellest ajast merre voolanud, kui teda viimati mängimas nägin, äkki lõi kastist kah neid väravaid, kuid mu mälestustes on ta kauglööja. Kontrast praegustele "lööjatele", kus pahatihti üritatakse palliga otse väravasse joosta nagu mängitaks rugbyt.

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Rafa sõnul on Dossena ja Voronini asjad peaaegu aetud. Läbirääkimised vastavalt Napoli ja Moskva Dünamoga on peetud ja paberid saavad peagi korda.
              Dossena minek on juba ametlik: http://soccernet.espn.go.com/news/st...nsfers&cc=5739

              Kommentaar


                Liverpool v Tottenham jääb arvatavasti ära

                Kommentaar


                  No Tottenham-Liverpool on juba ammu ära mängitud juu.Ära jääb vist hoopis Liverpool-Tottenham!

                  Kommentaar


                    muutsin ära.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tarry Vaata postitust
                      No Tottenham-Liverpool on juba ammu ära mängitud juu.Ära jääb vist hoopis Liverpool-Tottenham!
                      Kuidas sa saad panna ühes teemas tarka ja siis teises sama asjaga failida?

                      Mäng ei jää ära, see lükatakse võibolla edasi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Kuidas sa saad panna ühes teemas tarka ja siis teises sama asjaga failida?

                        Mäng ei jää ära, see lükatakse võibolla edasi.
                        Ai kurja,ongi nii rsk,ise ei pannud nagu tähelegi
                        Ja nüüd siis ametlikult edasi lükatud!

                        Kommentaar




                          Algselt postitas Vintage Red
                          Can't wait to see him on the bench on sunday wondering where all the fans are.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Ja vares lendas kah Moskvasse ära.

                            Kommentaar


                              ta pealt teeniti 2m

                              Kommentaar


                                Saigi lahti tast, ega ta erilisega millegiga silma ei paistnud. Siin räägitakse Turanist. Ei tea, kui kasulik mängija ta siin oleks. Jaanuari võtaks kas või pooleks aastaks Ruudi. Andreist vast kasulikum.

                                E. Voroninist on jutt alguses.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X