320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lineup on masendav kuidagi. Aga olen kindel, et Maxi tuuakse teisel poolajal sisse. Ja miks mitte ka teiseks poolajaks Pachecot sisse tuua?

    The Reds XI in full is: Reina, Carragher, Skrtel, Kyrgiakos, Insua, Lucas, Mascherano, Degen, Aurelio, Kuyt, Ngog. Subs: Cavalieri, Pacheco, Darby, Spearing, Riera, Rodriguez, Aquilani.
    Arvan, et sisse tulevad Maxi, Riera ning Aquilani/Pacheco.
    See keskväli näeb kuidagi väga kaitsev välja meil.

    Kommentaar


      Ja kõik jätkub taas. Mis põhjusel Benitez ise tagasi ei astu? Ilma mingeid alimente nõudmata ma pean silmas? Mehel peaks mark juba piisavalt täis olema.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
        Ja kõik jätkub taas. Mis põhjusel Benitez ise tagasi ei astu? Ilma mingeid alimente nõudmata ma pean silmas? Mehel peaks mark juba piisavalt täis olema.
        Noh raha ju jookseb juurde.

        Kommentaar


          Algselt postitas v50 Vaata postitust
          Noh raha ju jookseb juurde.
          Raha rahaks, praeguse seisuga ei teeb ta oma marki ainult veel sügavamalt täis, vaevalt et sellist rahanäljas treenerit keegi enam edaspidi tahabki.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
            Ja kõik jätkub taas. Mis põhjusel Benitez ise tagasi ei astu? Ilma mingeid alimente nõudmata ma pean silmas? Mehel peaks mark juba piisavalt täis olema.
            kas te nii lambid oletegi, vä?
            võib olla mees tahab alustatud lõpule viia - eelnevate aastatega on toimunud mängupildis progress ning nüüd kui on regress, siis pööbel räuskab. Laske mehel tööd teha - loll ta ju ei ole.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              ei tasu nüüd ühe viigi pärast veel närvi minna ja treeneri vallandamist nõudma hakata. kõigil võistkondadel aeg-ajalt juhtub. treenerile tuleb lihtsalt anda aega, et mehed oma joonise järgi mängima saada. tooksin paralleeli Eiffeli torniga. see ei meeldinud ka alguses mitte kellelegi, aga nüüd on tegu Pariisi sümboliga, mille replika on igal endast lugupidaval inimesel kaminasimsil.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                ei tasu nüüd ühe viigi pärast veel närvi minna ja treeneri vallandamist nõudma hakata. kõigil võistkondadel aeg-ajalt juhtub. treenerile tuleb lihtsalt anda aega, et mehed oma joonise järgi mängima saada. tooksin paralleeli Eiffeli torniga. see ei meeldinud ka alguses mitte kellelegi, aga nüüd on tegu Pariisi sümboliga, mille replika on igal endast lugupidaval inimesel kaminasimsil.
                Ma paneks eiffeli kõrvale veel vabadussamba ka.

                Kommentaar


                  See Torrese, Stevie ja Benayoun'i vigastus on ka eriline jama.

                  Kommentaar


                    Maxi ka palli puutuda sai?
                    Hea, et ise mängu vaadata ei saanud, need viimase minuti golid see hooaeg on ikka väga frustreerivad olnud. Vähemalt jäin ilma sest.
                    LFC foorumist lugesin, et see sama tuttav kohtunik tegi päris mitu karuteenet meile?
                    Ma ei saa aru, miks Rafa kõiki vahetusi ära ei kasutanud. Oleks võinud suruda varem ning teist väravat üritada. Ammu sellest hooajast teada, et need 1:0 skoorid ei püsi meils see hooaeg.
                    Kuid mingil kummalisel põhjusel ei jää meist see neljas koht väga kaugeks. Nagu eelmine aasta kui Chelseaga vahepeal tipus kemplemine oli. Üks viigistas, viigistas ka teine.
                    Ega see viik vist polnudki nii paha tulemus võõrsil Stoke vastu. Võiks Tottenhamile mingi ime läbi ära panna. Väga kõva oleks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                      Maxi ka palli puutuda sai?
                      Rikkus näiteks ühe 4 kahe vastu rünnaku ära

                      Kommentaar


                        see kipub juba komöödiaks

                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Tore, et vähemalt head karakterit näidatakse.

                          Kommentaar




                            Legend.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hos7age Vaata postitust
                              Ei julge enam kohtunike otsuseid kritiseerida, kardab karistusi?

                              Kommentaar


                                sa ajad ta Fergusoniga sassi vist ?
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X