320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Makuz Vaata postitust
    Babel ei osale ju Atletico pelades. Tal peaks veel 2 mängu bänni peal olema.
    Ega eurosarjad pole liiga, et kolm mängu bänni. Ühe sai ja kandis ära ka.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Huvitav, olen vist millestki valesti aru saanud. LFC lehel kuulutati alguses kolmemängulist keeldu, kuid nüüd seda enam seal pole küll. Okei, vähemalt Babelit saab kasutada.

      Kommentaar


        Kui Aquilani mängib täna
        Siis usun et tuleb võit
        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

        Kommentaar


          Algselt postitas mcliverpool Vaata postitust
          Kui Aquilani mängib täna
          Siis usun et tuleb võit
          Mina selles nii kindel poleks.

          Kommentaar


            25 Pepe Reina (G)
            16 Sotirios Kyrgiakos (CD-L)
            23 Jamie Carragher (CD-R)
            5 Daniel Agger (LB)
            2 Glen Johnson (RB)
            21 Lucas (CM-L)
            8 Steven Gerrard (CM-R)
            15 Yossi Benayoun (LM)
            17 Maxi Rodríguez (RM)
            24 David Ngog (CF-L)
            18 Dirk Kuyt (CF-R)

            Seekord on pandud Gerrard keskvälja mootoriks, loodame et tuleb ikka võit ära.

            Kommentaar


              2-0 esimene poolaeg liverpoolile
              Pole midagi kurta
              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

              Kommentaar


                Algselt postitas mcliverpool Vaata postitust
                2-0 esimene poolaeg liverpoolile
                Pole midagi kurta
                Jah, peaasi et teinepoolaeg hooletuks ei muututa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Noh, Carragheri võiks ju pinsile saata küll? Aga peamiselt on ikkagi staare vaja, praegune keskpäraste mängijate tiim rabeleb viimase Euroopa Liiga koha nimel, selle asemel, et see kuradi premiership lõpuks Liverpoolis randuks. Ja mitte sinisel väljakul.
                  Kui ka Carra peaks pensile minema, mis ma usun ei juhtu veel paar hooaega, siis on minuarust noori kaitsjaid küll lisaks praegusele kolmele keskkaitsjale. Kelly esiteks, siis Mikel San Jose kes on praegu Bilbaos laenul ja ka Daniel Sanches Ayala on suht tulevikuga mees. Niiet mina ei näe mittemingisugust mõtet 15 milli mingi Gary Cahilli peale kulutada kui endal on olemas mis vaja.

                  Kommentaar


                    see penalti situatsioon oli suht naljakas, esimesel poolajal. Sama kohtunik, kes Ngogile divemise eest penalti Birminghamis andis

                    Kommentaar


                      Korralik mäng, kommentaator ütles ka ilusti et liverpool täna torresest puudust ei tundud :P

                      3-0 siis

                      Väga väga korralik
                      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                      Kommentaar


                        A walk in the park. Nii lihtsat palliveeretust pole sel hooajal kordagi näinud. Hammersite võitlusvaim = 0 , aga fännid laulsid sellegipoolest nii mis suutsid, kuid isegi joosta ei viitsitud tänutäheks. Päris mage.
                        Viimane värav võinuks siiski kreeklase auks minna, sest tema varbast pall vastu posti ja postist vastu väravahi säärt väravasse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Raha ei saa poolkõvade peale raisata ka seetõttu, et raha on ainuke motivaator, millega kõvasid mehi suvel meist üldse huvituma panna, me ju Meistrite Liigat ei mängi.
                          Mis rahast sa räägid? See raha, mis praegu klubi käsutuses, ei motiveeri küll kedagi. Suvel mingite maailmatähtede ostmisest küll unistada ei tasu.

                          Muidu: West Ham oli lahja mis lahja. Aga eks nad relegatsioonist napilt pääsevad. Maxi on üllatavalt tubli. Ei ma tast suuremat lootnud, aga mängib oma koha välja.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            row-row row your... ehk siis road trip spaaniasse.









                            tuleb loota, et see šuuriku nägu Gerrardi näos ei tähenda ühte korralikku vvvv...eini võttu ja ärplust, kaklust.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Vastakad arvamused muidugi seoses selle bussireisimisega. Enamus peavad seda negatiivseks, nagu Rafagi, aga mõned toovad välja selle, et moraalile justkui hea. Et semudega mingi ringireis 'n stuff. Eks ole neljapäeval näha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Vastakad arvamused muidugi seoses selle bussireisimisega. Enamus peavad seda negatiivseks, nagu Rafagi, aga mõned toovad välja selle, et moraalile justkui hea. Et semudega mingi ringireis 'n stuff. Eks ole neljapäeval näha.
                                OT, aga bussireisiga seoses tuli meelde kommentaar eilsest Inter-Barca mängust, kus räägiti, et Barca mehed olevat 14 tundi bussis Interi mänge vaadanud ja analüüsinud Mänguplatsil vist läks nähtu meelest
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X