320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ma saan õigesti aru, et Ngog mängib jälle ainukese ründajana?

    Kommentaar


      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Kas ma saan õigesti aru, et Ngog mängib jälle ainukese ründajana?
      Jup:

      Liverpool: Reina, Johnson, Carragher, Kyrgiakos, Agger, Kuyt, Lucas, Mascherano, Benajunn, Gerrard, Ngog.

      Atletico: De gea, Ujfaluši, perea, dominguez, lopez, assancao, simao, garcia, reyes, jurado, forlan.

      Kommentaar


        Kohutav mäng on. PEalelöögid 1:0, vead 3:3. Veeretame palli, veeretame palli, oeh.

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Kohutav mäng on. PEalelöögid 1:0, vead 3:3. Veeretame palli, veeretame palli, oeh.
          Hea, et keegi tegi väikse kokkuvõte.Ise kahjuks ei saa vaadata.

          Kommentaar


            No kohtunik keeras ikka veidi ära Liverpoolile. Yossi värav oli vägagi puhas, mingit suluseisu seal polnud ju... : s

            Kommentaar


              Algselt postitas Makuz Vaata postitust
              No kohtunik keeras ikka veidi ära Liverpoolile. Yossi värav oli vägagi puhas, mingit suluseisu seal polnud ju... : s
              Mulle tundus, et Forlani 1-1'le polnud kah sulg.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Ega jah, Torreseta on asi mannetu. Atletico pole mingi Unirea Urziceni, kelle vastu võib ainukeseks ründajaks panna Ngogi ja ongi mäng tehtud. Värav oli pigem Atletico vedamine, mõni kiirem mees oleks ehk suutnud palli väravajoonelt ära lüüa? Carragher seal üritas aga kobistas ära. Loodetavasti pannakse Babel ja Aquilani sisse, väga igavavõitu on see mäng ning niimoodi siit väravat ei saada.

                Kommentaar


                  babel pandi paremale äärele ja kuyt nihutati ette poole, kus ta mängib palju paremini kui äärel

                  Kommentaar


                    mida see rafa saavutada loodab öelge mulle.

                    Kommentaar


                      Kahtlane tunne, et Atletico lööb Anfieldil ühe ära ning siis pole asjad eriti heas seisus. Loodan veel, et kahe kaitsva poolikuga ei alusta. Loogiline oleks, et kui mäng ei lähe, vaheta mõni mees keskväljalt, et saaks luua midagi(Aquilani), kuid Rafal on teised arusaamad. Vana kukk raisk. Liverpooli mänge vaadates kulutad vaid närve, peaks selle jama ära lõpetama.

                      E. statistika on võimas muidugi.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        ma vihkan rahvat kogu südamest, loodan et homme artikkel et aquilani lahkub liverpoolist lõpetangi selle mehega pole kõik korras!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Kahtlane tunne, et Atletico lööb Anfieldil ühe ära ning siis pole asjad eriti heas seisus. Loodan veel, et kahe kaitsva poolikuga ei alusta. Loogiline oleks, et kui mäng ei lähe, vaheta mõni mees keskväljalt, et saaks luua midagi(Aquilani), kuid Rafal on teised arusaamad. Vana kukk raisk. Liverpooli mänge vaadates kulutad vaid närve, peaks selle jama ära lõpetama.

                          E. statistika on võimas muidugi.
                          Aquilani peaks järgmises mängus kohe kindlasti alustama ning ründesse peab panema kaks meest, võib-olla Kuyt ja Babel? Ngog ei saa seal ees üksi kohe kindlasti hakkama.

                          Kommentaar


                            SEASITT ma ütlen !
                            Puht arusaamatu, mis moodi niimoodi mängu ehitada saab, kui ilma pallita tegevus on null. Vabade tsoonide otsimine, mängu laiali tõmbamine ja rünnakute kiire ülesehitamine.
                            Väsimus või mis kurat täna toimus - ma ei tea, aga Anfieldil nii suurt ideepuudust näha ei taha. Kapten ei suutnud ka kuidagi eeskuju näidata, ega mehi korrale kutsuda...oeh.
                            Sellise sitanikerdise värava tõttu finaalist ilma jääda oleks ikka mugav sool kogu hooaja haavadele.

                            Kommentaar


                              Teate mis kõige naljakam on?
                              Juba mitmes mitmes mäng kui rafa saadab Aquilani sooja tegema. Seekord siis 40 minuti peal. Ja ta ei saa lihtsalt mängu...

                              Keegi muidu lucast ka märkas platsil?
                              Kole ja mannetu mäng
                              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                              Kommentaar


                                Krt, Aqua reisib 1200 miili ainult sellepärast, et pinki nühkida, oleks võinud ta siis lihtsalt ju koju jätta :@
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X