320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jutud käivad, et Gerrard pigem jääb, aga Masch siis lahkumas. Ausalt öeldes ei pea ma seda nii suureks kaotuseks, raha saab tema eest parajalt ja vääriline asendus vast ka leitakse. Jovanovici tulekusse ei oska hetkel kuidagi suhtuda, eks esimest sõprusmängudes näeb kuidas mees tiimi suudab sulanduda.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Et siis serblane Milan Jovanovic, kes MM-il Saksamaa vastu võiduvärava lõi, on nüüd igati ametlikult punast särki liputanud ning 'pooliga kolmeaastase lepingu sõlminud.
      LFC kodulehelt midagi asjakohaselt sõbralikku:
      He has already endeared himself to the red half of the city following his reaction to speculation about a potential move to Everton. He is reported to have said: "Everton aren't a big club. That club I have turned down already."
      Milan Jovanovic on ikka päris hea. Blue Lagoon 2, Viies element, Residentne kurjus. 5+ signing...
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Võimalik, et Masch läheb Interisse ja Cambiasso tuleb Liverpooli, + me saame veel paar milli peale kah. Selline diil oleks minu arust päris hea
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
          Võimalik, et Masch läheb Interisse ja Cambiasso tuleb Liverpooli, + me saame veel paar milli peale kah. Selline diil oleks minu arust päris hea
          Miks peaks Cambiasso või üldse keegi, kes uuel hooajal Meistrite liigas mängib, tahtma Liverpooli kolida?

          Kommentaar


            sest, et Manu imeb vilinal, Manu poolehoidjad imevad vilinad, nende naised, tüdruksõbrad, emad imevad vilinal.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              sest, et Manu imeb vilinal, Manu poolehoidjad imevad vilinad, nende naised, tüdruksõbrad, emad imevad vilinal.
              Kerget kadeduse hõngu on õhus tunda
              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Miks peaks Cambiasso või üldse keegi, kes uuel hooajal Meistrite liigas mängib, tahtma Liverpooli kolida?
                Miks peaks üldse keegi tahtma Meistrite Liigas mängida?
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Miks peaks üldse keegi tahtma Meistrite Liigas mängida?
                  Juba antud võistlussarja parasiitkaksiku Euroopa liigaga harjunud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Miks peaks Cambiasso või üldse keegi, kes uuel hooajal Meistrite liigas mängib, tahtma Liverpooli kolida?
                    Vb sellepärast, et kui Masch sinna läheb, siis ta jääb pingile ?
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Miks peaks Cambiasso või üldse keegi, kes uuel hooajal Meistrite liigas mängib, tahtma Liverpooli kolida?
                      Kas sa usud tõesti Interisse mida juhib Benitez?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zip Vaata postitust
                        Kas sa usud tõesti Interisse mida juhib Benitez?
                        Eeeeee, kas see sama teie ´pool ei võitnud mitte cl-i, kui pingil istus Benitez??

                        Kommentaar


                          Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                          Vb sellepärast, et kui Masch sinna läheb, siis ta jääb pingile ?
                          Tegu on ju ikkagi olnud võtmeisikuga Interi edus, vaevalt et see juhtuks. Aga sel juhul usun, et härrale oleks mitmed perspektiivikamaid kosilasi. Endine klubi Real kindlasti ühe esimesena tema sabas, sest Mourinhole istuvad seesugused töörügajad.

                          Algselt postitas zip Vaata postitust
                          Kas sa usud tõesti Interisse mida juhib Benitez?
                          In Rafa we trust!

                          Kuniks rahadega kõik korras on ja meeskonnale saab adekvaatseid täiendusi teha, siis miks mitte? Valencias ju õnnestus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fiorentina Vaata postitust
                            Eeeeee, kas see sama teie ´pool ei võitnud mitte cl-i, kui pingil istus Benitez??
                            Oot aga palju seda kulda ja karda tuli viimase nelja aasta jooksul ja kui palju kulutati mängijate peale? Meistrite Liiga võitis ta enam jaolt Houllierist jäänud meestega, enda ostudega kokku pandud meeskonnaga ta midagi märkimisväärset ei saavutanud (FA Cupi võitnud meeskonnas olid samuti enamuses Houllieri ostud )

                            Kommentaar


                              Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                              Vb sellepärast, et kui Masch sinna läheb, siis ta jääb pingile ?
                              Ei ütleks, et Masch Cambiassost parem on.

                              Kommentaar


                                Ta ei jääks ju pingile. Masch, Cambiasso, Sneijder. Motta jääks pingile.

                                Kuigi mul vahet pole, ma arvan isegi, et Maschi pole vaja, sest ta lükkaks meeskonna tasakaalu paigast ära. Motta on veidi rohkem "kõigeoskaja" samas kui Masch on siiski trumpäss kaitse kindlana hoidmisel. Aga kui ta peaks tulema, mida ma hetkel ei usu siiski, siis ma muidugi ära ei ütle.

                                Ma ei kipuks väga Rafat hindama, sest kõik tema puhul läheb seinast seina. Saavutusi tal on, samas on ka ebaõnnestumisi... üleminekuid on suurepäraseid ning on ka väga väga palju läbikukkumisi... ühed kiidavad, teised laidavad. Eks nüüd tuleb tema tõeline võimete test kui ta saab olla klubis kus on juba väga head mängijad ning kes on võimeline neid ka lisama. Taktikaliselt on tegu fantastilise treeneriga, aga hirmu tekitavad tema suhted oma mängijatega ja muude ametnikega.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X